Treść opublikowana przez BF10
-
Pytanie o KATA
ja wymieniłem środkowy i końcowy, też dawały o sobie znać wyciszył się, ale nie do końca jak wytrzyma 4 lata to byłbym zadowolony
- Pytanie o KATA
-
Pytanie o KATA
muszę wyciszyć ten dźwięk myślałem, żeby wstawić normalny katalizator, ale cena też odstrasza
-
Eibach prokit+ bilstein b4
Czy do B5 też idzie wyrwać coś w salonie Skody ?
-
Przewody klimy, POMOCY.
Na pewno mam tak jakby obcięte przewody, mój mechanik wymieniając rozrząd stwierdził to. Ktoś przy tym grzebał, bo widać obrobione nakrętki na przewodach. Sprawdzę numery w ETCE i może kupię używane razem z chłodnicą i osuszaczem z innego auta i wtedy sprawdzić szczelność. Co o tym myślicie? Te przewody idą miej więcej tam gdzie jest dolna kratka w przednim zderzaku od strony pasażera. Więc zastanawiam się czy tam udałoby się pospawać. Eh.. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Przewody klimy, POMOCY.
Mam pytanie, czy przeowdy od climatronica w przdlifcie różnią się w zależności od silników aut ? Mam jakby przcięte prwody, któś coś przy nich kombinował. Ile jest wszystkich przewodów ? Czas na lato się uzbroić w klimę. Powie ktoś? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Hokej przedni
szukaj w sklepie motoryzacyjnym, tylko cena bardzo wysoka, dowiadywałem się o krzyknęli coś około 215 zł do A4 B5 do Ciebie może i drożej.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jednak przy kolejnej wymianie chyba skusiłbym się na RTS
-
Pytanie o KATA
odświeżam temat, jaki kupić żeby wyciszyć dźwięk ? jakiś ori ? nie ori ? co polecicie ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
szukam już szukam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
czy do 1.8 PB ADR pasuje Castrol Magnatec 10w40 półsyntetyk ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja nie wiem gdzie wszyscy widzieli te podrabiane lemfordery. My tyle lat w branży jesteśmy, zawsze zaopatrywaliśmy się u oficjalnych importerów do PL i nigdy z lemforderem nie mieliśmy żadnych problemów. a przepraszam Mystic.pl po 70 czy 80 tyś km w ponad 300 konnym zmodzonym quattro zamęczył wahacze. Podróby to chyba tylko u cyganów co przed marketami "oryginalnymi" perfumami handlują ale jak ktoś szuka okazji to i w d*pie palca złamie chodziło mi o oferty z alledrogo kolega wyżej podał przykłady z alledrogo, ludzie proponują towar za ceny dużo niższe ... czy oferowane produkty to oryginały ? dlatego się zastanawiam czy jest pewność, że nie damy się zrobić w bambuko
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
Bardzo dobry No właśnie Dzięki za pomoc
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
Też się dziwię. Myślę, że Castrol jest jednak dobry
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
na liczniku 263 000 ile ludzi, tyle opinii
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
czyli nie zmieniać ? słyszałem różne opinie dlatego pytam
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
Jak w temacie. Jaki najlepszy olej zalać ? Obecnie mam Castrol Magnatec półsyntetyczny 10w40. Pacjent to Audi A4 B5, 1.8 Pb, ADR, przedlift.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Przyciski z konsoli 1DIN a 2DIN
Powoli przymierzam się do kupna navi z 2din do przedlifta pytanie czy przyciski np od przeciwmgłowych będą pasować z 1 do 2 DIN?? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Haha nie nie ;D Mam dylemat, ale sam wybiorę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
U mnie przód niedługo czas wymienić,mam dylemat co brać Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ferodo chyba też ok, co ?- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Textar taki dobry ?- A4 B5 by Sanczes-ka
fajne autko, powodzenia w modach- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
No to dobrze Ciekawy byłem czy mocno pyli właśnie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka - Przyciski z konsoli 1DIN a 2DIN