Treść opublikowana przez beny2303
-
Moje prace
Dasz radę, boś gość nie z tej planety Co nas nie zabije to nas wzmocni!!! i do przodu
-
Czarne emblematy audi
Zgadza się!
-
Quattro strasznie huczy
Popieram, bo dyferencjał to gruba sprawa!
-
POMOCY ubywa płynu chłodzącego
Jak najbardziej i w związku z tym zapowietrzony układ, a że skacze temperatura to może być zawieszający się termostat!
-
POMOCY ubywa płynu chłodzącego
Jak to bywa, że przez małą rzecz tyle stresu!
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Marcin wiem, że na Castrolu:), ale domyślam się, że chce zmienić na inną markę i gęstość! Ja też miałem Castrola i zmieniłem na Motul i nic to nie dało! A też podzielam Twoje zdanie, by zajrzał na góre i sam zobaczył jak sytuacja wygląda!
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
I to jest chore, bo nie ma jednoznacznej teorii czy wymieniać, czy nie!
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Są sytuacje, że po wymianie rozrządu i tak po jakimś czasie zaczyna grzechotać! A byłeś przy wymianie i widziałeś co robiono, bo może wymienili tylko napinacze górne!
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
To wymiana oleju nic nie zmieni, bo ja też zmieniałem na 5W40 Motul i dalej było tak samo!
- Śiwy dym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie! :-)
-
Moje prace
Zaczynam być pełen podziwu za poświęcenie dla uzyskania pełni głębi odbicia lustrzanego!!!
-
Moje prace
Jaki wymiot! Ile czasu spędziliście przy operacji, by uzyskać taki efekt?:-o
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Myślę, że będzie grubo jak zawsze!
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Tak patrzę i patrzę Slavko na twoją A6 i to co robisz dla niej to myślę, że należy się wielki szacun
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Czy grzechocze tak samo jak i przed wymianą oleju?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie!
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Myślicie, że dotyczy to także 3.0 tdi? Tak z ciekawości!
-
Moje prace
No to dajecie czadu!
-
Problem z zaworem egr
Można ostro na mieszać i później dopiero zaczyna się problem! To robota nie dla wszystkich Trzeba mieć mega pojęcie o programowaniu i oprogramowaniu!!!
-
Problem z zaworem egr
Z CHECK można jeździć! Zgaśnie po kilku odpaleniach, a zaślepkę " blaszkę " kupisz na Alledrogo za ok. 30 zł. Później musisz podjechać do tunera na wyprogramowanie! Nic nie trzeba wiercić. Wszystko na aukcji jest opisane i z rycinami.
-
Jak osiągnąć taki dzwiek
Tak myślałem, ale nie byłem pewien, bo jednak nasze audiczki są dobrze wyciszone Chwała im za to
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka:) Witaj na forum i jako ziomal ze Zgorzelca:D
-
Problem z zaworem egr
Zawór jest pod ekologię!