Treść opublikowana przez beny2303
-
Aktualizacja oprogramowania
No i widzisz sam, że jednak coś wiesz. Ja chętnie czytam Twoje opinie, bo są treściwe i do rzeczy. Popieram to co napisałeś, bo nie raz też przejrzałem na oczy jak wygląda wiedza naszych ASO. Oczywiście nie obraźając wszystkich ASO, HI,HI? Ja oczywiście nie mam zamiaru aktualizować, bo dla mnie moja OOOO jeździ wystarczająco dobrze ? i tego się trzymam.
-
Aktualizacja oprogramowania
Bo masz zawsze swoje zdanie i chętnie je poznam jeżeli takowe jest, a poza tym trzymasz się swoich racji pewnych i sprawdzonych!
-
Aktualizacja oprogramowania
Marcin, a jak to wygląda z Twoich informacji
-
Aktualizacja oprogramowania
OK! Dzięki za odpowiedź
-
Aktualizacja oprogramowania
To nie wiadomo czy tak naprawdę pomoga? Powiedz jaki koszt tej usługi w ASO? Bo chyba tam robiłeś?
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
I to jest słuszna decyzja
-
wymiana wtrysków
To już całkiem inaczej, aż miło i kulturalnie. Szukaj ostatniego na wymianę, markowe paliwo i but w podłogę
-
Aktualizacja oprogramowania
To jak Dawid Wątroba robiłeś tą ową aktualizacje softa, bo nic nie odpowiadasz?!
-
3.0 TDI ASB Klekot
A jak u Ciebie klapy kolektorów? Sprawdzałeś luzy?
-
wymiana wtrysków
Quatro7 jak wygląda sytuacja po wymianie wtryskiwaczy? Jakie masz teraz korekcje?
-
B6 DIVISION
Chłopaki potrzebuję numer OEM przekaźnika świec żarowych do B7 3.0 TDI. Prawdopodobnie 9 bądź 10 PIN-owy jest - tak na marginesie
- B7 Crew
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Mi z wyliczeń dolewek i przejechanych kilometrów ze średnią 130 - 140 wychodzi 7.8l i poniżej nie da rady, a mam manualna.
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
kovallts to spalanie masz z komputera czy według dolewki i wyliczeniu?
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Wydruki do wtryskiwaczy dostałeś potwierdzające jakość danych wtryskiwaczy czy wierzysz na słowo? Jeżeli jest pewność jakości to powtarzać nie trzeba. Poza tym przed badaniem na stole myjka ultradźwiękowa jest podstawą i powinieneś dostać je z powrotem czyściutkie. Jak przejechałeś od ostatnich logów ok. 1000km to zrób powtórne logi i porównaj.
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Jeżeli wartości będą wzrastać z tolerancją dodatnią to będą się coraz bardziej zapiekać i będzie potrzebne czyszczenie wtryskiwaczy. Nie zamulaj autka niedzielną jazdą i od czasu do czasu trzeba ją przegonić! One lubią mieć wysokie obroty
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
Kaju! Ja nic nie mam do Ciebie, a to było zapytanie z czystej ciekawości kogo polecają jeżeli nie Ciebie, bo dla mnie kumasz robotę i dajesz mega czadu z wiedzą. Ja jestem jak najbardziej na TAK co do Twoich umiejętności i na spotkanie do modów
-
Spoty wrocławskie
Michał, a kogo polecasz tak a propo, że się wtrącę, bo nie ukrywam, że się już kontaktowałem z Kajem, a mam kilka rzeczy do ogarniecia
-
3.0 tdi
Wszystko zależy od tego jak poprzedni właściciel dbał o autko ( serwisy ). Obydwa silniki są V-mi i mają swoje indywidualne charaktery. Mają podobne problemy, m.in. rozrząd na łańcuchu. Wymiana pochłonie kilka tysięcy złotych, ale odwdzięczają się kulturą pracy i niepowtarzalnym dźwiękiem no i jako nieliczni w swojej grupie standardowo posiadają QUATTROco podnosi wartość auta
-
Turbo pada
To są rady naszych znajomych - fachowców. Jak bym się posłuchał znajomego to jeździł bym teraz na 10W40 i to by była tragedia:-( Zrób tak jak radzi marcin4x4, bądź zrób logi statyczne i dynamiczne.
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Idziesz do przodu jak RS
-
Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
Wrzuć fotki jak Tobie wyszło i jak się prezentują!
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Marcin, a na jakim Valvoline jeździsz, bo przy następnej wymianie chcę nim zalać swoją Audi?
-
Jakie wtryskiwacze?
Chłopaki z forum A6 kupowali i loteria. Jednym chodzi, drugim kody IMA nie wchodziły i trzeba było wymieniać. Nikt jeszcze nie zrobił kilometrów, by oceniać na 100%