Treść opublikowana przez zabiello
-
Jaka mate do bagaznika polecacie ?
A ja mam materiałową/wykładzinową i jest ok.
-
Wymiana Filtr kabinowego
Na aliexpress są tanie zamienniki tych dodatkowych filtrów montowanych w podszybiu.
-
B8 TrOOOOp
Widział ktoś B8 z taką kierownicą? Niby od kompletu.
-
Lusterka z Audi A5 czy pasuja do A4 B8 ?
Wystarczy zrobić prosty ścisk/ściągacz do sprężyny i dłużej schodzi się z demontażem/montażem obudowy i reszty elementów tak by nie połamać niczego niż ze sprężyna I piszę to z własnego doświadczenia.
-
Składanie lusterek
To ja mam pytanie bo piszesz że w Komforcie 46 masz zakodowane a w sterownikach drzwi 42 i 52 też masz zakodowane?
-
B8 TrOOOOp
Na rosyjskim forum jest parę tematów z takimi rejestratorami. Czujnik zostaje na miejscu, zmienia się tylko przednia część obudowy gdzie jest zamontowany rejestrator.
- Pomocy
-
B8 TrOOOOp
Dzięki wszystkim za odpowiedź.
-
B8 TrOOOOp
Ściągał ktoś może ostatnio CP i może napisać jaki koszt w ASO?
-
Składanie lusterek
Stawia taki sam opór jak zwykłe lusterko.
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Ale jeśli będzie z twojego towarzystwa ubezpieczeniowego to nie powinien zaniżyć odszkodowania.
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Kolega wyżej ma rację. Jeśli możesz to bierz likwidatora od swojego ubezpieczyciela. Ja np w Warcie mam taką możliwość.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kodu QQ1 nie ma na wlepce, pojawia się dopiero jak rozkodujesz vin w aso, wtedy masz pełny spis kodów. Ja również mam QQ1 fabryczne a na wlepce nie ma wpisanego.
- B8 TrOOOOp
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Ja mam egzemplarz z 2009 roku i nie mam rdzy, nawet na rantach a nie mam plastikowych osłon.
-
Filtr paliwa
Ja wstawiłem zdjęcia mojego filtra po 220 tys km w dziale o 1.8 tfsi
-
Filtr paliwa
Ściągasz kanapę, odkręcasz czarny dekielek później biały pierścień którym przykręcona jest pompa do zbiornika i wyciągasz, tylko delikatnie bo pływak jest dość mocno w bok wyciągnięty. Trzeba tylko pamiętać że w b8 przy otwieraniu drzwi włącza się na chwile pompa by zwiększyć ciśnienie w układzie więc w przewodach paliwowych jest benzyna pod pewnym ciśnieniem i odłączając je nie oblej sobie kanapy
-
1.8 TFSI Diagnoza
Twój mechanik przy wymianie rozrządu chce ściągać głowicę? Po co? Wie o tym że potrzebne są też blokady, czy na znaki tylko chce ustawiać? Widzę że nie liczysz ewentualnej wymiany podstawy rozrządu, czyżby mechanik o tym nie wspominał? Co do rozrządu to wyraziłem tylko swoje zdanie, równie dobrze możesz sobie wymieniać np klocki w jednym kole a w drugim zostawić bo przecież jeszcze polatają, czy wymieniać jeden amortyzator a nie parę, to twój samochód i rób jak uważasz.
-
1.8 TFSI Diagnoza
Kolego 1500 zł to kosztują same części które się wymienia 2x łańcuch, 2x napinacz i slizgi, chyba że liczył Ci na zamiennikach, a jeśli Ci mówił że wymienia się tylko jeden łańcuch i jeden napinacz to ja bym się zastanowił nad "znajomością" tego silnika przez twojego mechanika.
-
B8 TrOOOOp
Może ktoś podać nr luster tych MY2010 czyli do lusterek mniejszych składanych po skosie, chodzi mi o asferyczne z podgrzewaniem.
-
Pojemność baku
Benzyna, wersja FWD 65l, quattro 64l. To że Ci pokazuje 0 to nie znaczy że w baku jest sucho.
-
Wymiana uszczelek zewnętrznych przy szybie
pewnie jakiś lakiernik tylko ASO, chyba że używki w podobnym stanie.
-
Dziwne błędy i zachowanie samochodu
Mój nie miał robionego STAGE 1, po kupnie ja robiłem STAGE 2, a odme kupowałem w ASO i po vin'ie taką mi sprzedali. więc jest ok skoro z A zmieniłem na AC?
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
A możesz wstawić jakieś zdjęcie jak to u Ciebie wygląda?
-
Dziwne błędy i zachowanie samochodu
06H103495J jest wycofane w 2014r i zamienia sie na 06H103495AE A tak tylko z ciekawości zapytam, miałem z A, zmieniałem na początku 2015 na AC, była później zmiana na nowszą jakąś?