Treść opublikowana przez zabiello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Trzeszczenie w słupku
I jak udało Ci się rozwiązać problem z tym trzeszczeniem? Jeśli tak to podziel się co było przyczyną. edit Może w twoim przypadku jak i u mnie winna za trzeszczenie jest uszczelka, która znajduję się na tylnych drzwiach, chodzi mi o tą która jest przyklejona do plastykowej ozdobnej listy przy szybie na drzwiach(dekor zewnętrzny w piano?), ta taka z fartuchem który wchodzi pod przednie drzwi. Wystarczyło tak naprawdę przesmarować samą uszczelkę, gdyż była sucha i przy zamkniętych drzwiach i lekkim przyciskaniu w okolicy słupka B tych ozdobnych listew z zewnątrz było słychać lekkie trzeszczenie, po przesmarowaniu sztyftem do uszczelek nagle nastała bloga cisza, taka błachostka, a smarowałem już zamki, zdejmowałem boczki z drzwi i psikałem silikonem i nic nie pomagało do czasu przesmarowania widocznej uszczelki
-
Przyciemnianie szyb
aż tak bardzo jasnej foli nie mam ale fakt faktem białą kartkę zobaczę za szybą mam przyciemnione szyby folia 3 z 4 stopniowej skali i napewno jaśniejszymi nie ma sensu przyciemniać a ciemniejszą to już kwestia gustu.
-
Przyciemnianie szyb
wcale nie jest tak jak piszesz, ja mam przyciemniony cały tył folia 60%+to co jest fabrycznie czyli ok 30% i u mnie działa fotochrom normalnie i uważam, że jaśniejszą folią nie ma sensu przyciemniać.
-
Alufelgi
szkoda kasy na nie
-
Sprawdzanie poziomu oleju w Audi A4 B8 1.8 TFSI
przy włączeniu zapłonu z otwartą maską i sprawdzaniu poziomu oleju czujnik powinien podać aktualny stan oleju i na fis'ie powinien się pokazać słupek z poziomem oleju, ja przynajmniej tak mam i to za każdym razem jak sprawdzam. andyl a to ubywa Ci oleju dalej po stage 2, czy czujnik głupieje?
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Kolor super, niedawno widziałem taką na 19 i z ciemnymi szybami nie do porównania z niczym innym. Szerokości i bezawaryjności.
-
B8 TrOOOOp
raczej napinacz łańcucha...
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
bo w audi nie ma nic za darmo, np w standardzie jest instalacja do podgrzewania lusterek ale jeśli nie dopłacisz przy zamówieniu za podgrzewane wkłady w lusterkach to wsadzą zwykłe nie podgrzewane a kabelki z kostką wiszą w obudowie lusterka... Co do felg to sam stałem przed wyborem czy 17 czy 18, gdyż też często jeżdżę nie najlepszymi drogami i wybierając 18 nie żałuję, mam takie oryginalne felgi 18" 8Jx18H2 ET 47 8K0 601 025 AH do tego opona KUMHO 245/40 97Y XL, samochód jest stabilniejszy i lepiej wygląda niż na 17, komfort też nie jest aż tak tragiczny jak by można było się spodziewać.
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Wygląda na 20, ciekawie będzie wyglądało przy 1BA, jak założysz to pokaż zdjęcie
-
Blow-Off w automacie 211km
Wrrrummmptsfffffff, wrrrrrummmptssfffffff. Tyle ma to dawać. a nie sssiiiuuuuppp? jakoś mi to nie pasuje do samochodu pokroju audi a4, gdyby to był nissan skyline r34 to całkiem co innego, ale tutaj to trochę nie bardzo.
-
Blow-Off w automacie 211km
Może i faktycznie rzecz gustu ale mi osobiście się nie podoba.
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
Końcówki ładnie wyglądają ale jakoś te felgi momo mi się nie podobają. To jak bym mógł prosić to też poproszę na pw cenę i link jak się da.
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanie, można kupić samą gąbkę/wygłuszenie pokrywy 06J 103 925 M, bo z tego co widzę to jest chyba jako jedna część a moja pokrywa jest ok tylko gąbka zaczęła mi się rozpadać w rękach ewentualnie jakieś pomysły?
-
Dywaniki pod nogi, materiał.
Ja mam teraz z petex'a welurowe i są ciut ciemniejsze od oryginalnych ale również pasują idealnie.
-
Dywaniki pod nogi, materiał.
Jakoś tak jasno wygląda, nie jest jaśniejszy od reszty w samochodzie?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
to po takim przykładzie negujesz parę postów wyżej rozfrezowanie starych tłoków pod nowe pierścienie jako złą metodę pozbycia się problemów z poborem oleju? Moje tłoki są po takim zabiegu i ja jestem z tego efektu zadowolony, jeśli po 2kkm na dotarciu poziom oleju nie spadł to chyba można dobrze to zrobić.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Możliwe że cylindry były porysowane od starych pierścieni stąd taki efekt, ale macher przy robocie powinien takie rzeczy zauważyć Przy takiej ilości to chyba nie rysy a rowki na gładziach już były.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
pewnie szlifierką w garażu to robił, że taki efekt jest A tak na poważnie to może nowy pierścień pękł jak zaczął jeździć samochodem (tzn może nie jeździł delikatnie na dotarciu), albo lipnie frezowanie ktoś zrobił.
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI CAGA Dotykowa Navi by Szymski
Fajna sztuka, niech się dobrze sprawuje. Ta przypadłość z drżeniem kierownicy to dotyczy diesli przez ciężki silnik, czy jak? Ja u siebie tego problemu nie doświadczyłem, choć mam samochód z 2009 roku (modelowo 2010), a jeżdżę też na 18".
-
B8 TrOOOOp
Jest ktoś w stanie sprawdzić i napisać mi jaki jest nr WARIATORA NASTAWNIKA FAZ ROZRZĄDU w 1.8tfsi CDHB?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Skoro tak twierdzisz. Moje pochodzą z firmy MAHLE.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Bo jest firma której pierścienie odpowiadają pierścieniom z audi, tylko pierścień zgarniający jest odrobinę głębszy, ale to jest różnica paru % na plus, co nie wpływa negatywnie. Są też ludzie z aso którzy roztaczają stare tłoki i zakładają pierścienie serwisowe, te poprawione z nowego typu tłoków tylko, że koszt samych pierścieni, przynajmniej do 1.8 to ok 1400zł.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Ja mam (wprawdzie w 1.8tfsi ale to są tak naprawdę takie same silniki jak 2.0tfsi i z takimi samymi problemami) rozfrezowane tłoki i założone nowe pierścienie nie oryginalne z aso audi, a co za tym idzie pierścień zgarniający (olejowy) jest szerszy i głębszy. 2 000km zrobiłem na dotarciu silnika i wskaźnik od oleju nawet nie drgnął, więc taki sposób działa.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Opona 245/40. Zdjęcia robione na szybko więc super jakości nie ma ale coś widać