Treść opublikowana przez makaba
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Tutaj masz 215/55 R16 7,5J ET35, jakiś pogląd będziesz miał. Z tym parametrem też jest sporo schowana i spokojnie dystans 5mm mógłbym zastosować. U Ciebie będzie tak jak wyżej napisali, wejdzie głęboko w nadkole.
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Piękna jest. E90 przedlift się nie umywa wyglądem.
-
Sprawdzenie logów VW Bora 1.9 TDI
Dzięki za sugestię, przekażę koledze. Witam po dłuższym czasie. W Borze podmieniliśmy przepływkę na sprawną. Poniżej logi dynamiczne. http://vaglog.pl/log_248497.html Gdyby ktoś się jeszcze wypowiedział będziemy wdzięczni.
-
Wymiana hebli - ceramiki
Po zdjęciach tarcze wyglądają na ceramikę. Na alledrogo jest zestaw z zaciskami używka za 13500zł a tutaj za 22000 same nowe tarcze 380/38mm http://sidmotorsport.pl/pl/hamulce/1030-rs5-tarcze-380x38mm.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
W grudniu straszyli, że ceny paliw będą rosły. A tu sytuacja zupełnie odmienna.
-
Siłownia
Na razie plan ułożyłem sam dzieląc partie dosyć standardowo. Przeglądałem różne przykładowe plany na necie i z kilku coś skleciłem, jednak wiedzy na ten temat nie mam żadnej i liczę się z tym, że morze być to źle zrobione. Zależy mi na równomiernym uzyskaniu muskulatury i zredukowaniu tkanki tłuszczowej a budowie masy mięśniowej. Poniedziałek: klatka+triceps+barki wyciskanie skos wyciskanie płasko rozpiętki płasko unoszenie hantli w opadzie podciąganie sztangi do brody wyciskanie żołnierskie wyciskanie francuskie wyciskanie w wąskim chwycie prostowanie przedramion na wyciągu środa: biceps+plecy, uginanie ze sztangielkami stojąc z supinacją uginanie ze sztangą modlitewnik martwy ciąg ściąganie drążka górnego przed głowę przyciąganie dolnego wyciągu siedząc szrugsy piątek: nogi prostowanie nóg siedząc przysiady ze sztangą wyciskanie na suwnicy wspięcia na palcach wykroki Każdego dnia dodaję brzuch. Jest sens dawać również każdego dnia treningowego aeroby czy może lepiej w następnym dniu?
-
Siłownia
Chłopaki, co polecacie na 3 dniowy trening dla początkującego. Mowa o siłowni. Wzrost 177cm, waga 79kg. Może ktoś ma jakiś dobry plan, który mógłby polecić?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Pewnie, że da radę. Jak założysz opony w ori rozmiarze to będzie tym bardziej wszystko ok. Jakie masz zawieszenie, seria czy obniżone, np. sline? Przy serii nie powinno nic ocierać przy sline też nie. http://www.rimsntires.com/specspro.jsp średnica koła, które chcesz zamontować zwiększy się w stosunku do fabrycznego rozmiaru o 22mm. W linku który podałem możesz sobie to w prosty sposób sprawdzić.
-
(Lublin)Instalacje LPG
Swoją instalację LPG zakładałem u Lewczyka w Kraśniku. Wszystko Lovato. Jestem w pełni zadowolony, nigdy żadnych problemów z serwisem czy obsługą, schludny montaż, wszystko wytłumaczą i ceny przystępne. Za instalkę do dłubniętego BEXa na 230KM zapłaciłem 2500zł i czas oczekiwania na miejsce max tydzień a czasem tego samego dnia można auto podstawić i odbiór najpóźniej na drugi dzień. Silnik pracuje równo, nie ma spadków mocy, nie szarpie. Mogę śmiało polecić.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
B6 ma 57,1 mm otwór centrujący także konieczne będą pierścienie. Dodatkowo dla B6 opona o fabrycznych rozmiarach to 205/55 R16, przy 225/55 R16 będziesz miał przekłamania na prędkościomierzu. Felga podejdzie. Będzie schowana w nadkolu bo duże ET.
-
Sprawdzenie logów VW Bora 1.9 TDI
W imieniu znajomego proszę o przeanalizowanie logów z VW Bora 1.9 TDI 90KM. STATYCZNE: Grupa 003, 010: http://vaglog.pl/log_245807.html Grupa 000, 001, 004: http://vaglog.pl/log_245808.html Grupa 013, 018, 023: http://vaglog.pl/log_245810.html Grupa 007, 008, 011: http://vaglog.pl/log_245812.html DYNAMICZNE: Grupa 004, 008, 010: http://vaglog.pl/log_245809.html Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.pl/log_245811.html Grupa 004, 008, 011: http://vaglog.pl/log_245813.html
-
B6 DIVISION
Jak to jest z tymi wycieraczkami do B6? Są jakieś adaptery aby zastosować pióra w normalnej cenie a nie płacić kosmiczne kwoty za coś co nie jest tego warte?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ponawiam swoje pytanie ponieważ zależy mi na czasie. Mam możliwość kupna kompletnego swapu z 2.0TFSI gdzie skrzynia ma oznaczenie HUN a most GMV. Pytanie czy da radę zamontować do do a4 b6?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czy ktoś może udzielić mi informacji czy skrzynia HUN i most GMV podejdą na swap quattro do a4 b6?
-
Felga 19" 9,5j ET35 w A4 B6 czy zmieści się ?
i co zamontowałeś ? Zrezygnowałem z zakupu felg bo będę co innego robił na ten sezon.
-
Felga 19" 9,5j ET35 w A4 B6 czy zmieści się ?
Ja się pytałem w innym temacie o felgi tych parametrów i twierdzili, że wchodzą tak, że jest praktycznie idealne spasowanie.
-
Felga 19" 9,5j ET35 w A4 B6 czy zmieści się ?
Przy ET40 się schowa bo im wyższa wartość ET tym koło bardziej się chowa do środka.
-
Jaki prostownik do podładowania aku?
Co kto lubi. Ja nie uznaję impulsowych urządzeń prostowniczych. Zwykły prostownik transformatorowy będzie od tego milion razy lepszy. I tutaj też da się zrobić automat gdzie nie będziesz musiał bawić się w ustawianie prądów. Jednak aby zrobić taki prostownik trzeba się znać trochę na elektronice a nie tylko elektryce. Najsolidniejszy będzie i tak prostownik na tradycyjnych odczepach. W prostowniku najważniejszy jest prąd ładowania, musi być on jak najbardziej "wyprostowany" oraz nie może mieć dużego natężenia bo występuje tzw. strącanie ołowiu z sekcji akumulatora. Aby takie urządzenie było wydajne powinno mieć ponad 10A. Niektórzy zastanawiają się dlaczego teraz telefony trzymają tylko 2 dni a kiedyś 3310 działał ponad tydzień. Jaka była ładowarka w 3310 a jaka jest w obecnym dziadostwie? Przypomnieliście sobie? To macie odpowiedź.
-
Polecane opony zimowe
Laczki na alu. Na starych michelinach nic nie wylo. Na tych zrobilem 400km.Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pisalem do niego ale sie nie odzywa. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A6 C5 by Kuli$, customowy wydech :)
Fajne auto. Swietnie brzmi. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jest ktos w lubelskim kto podjalby sie swapu quattro w A4 B6? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jestem na etapie dogadywania kompletu gratow. Wlacznie z pompa abs. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jest ktoś w lubelskim kto podjąłby się montażu quattro w A4 B6?
-
Audi a4 1.8 t BEX 190KM wypadanie zapłonu
Sprawdzałeś przewód i wtyczkę biegnącą do cewki? Może tam być przebicie. Obroty w miejscu czy falują lub są podwyższone na jałowym? U mnie pomogła wymiana zaworu na odmie pod kolektorem dolotowym. Chodzi mi o to dziadostwo. Ori ASO 43zł