Treść opublikowana przez Pomoklo
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie styropianu elewacyjnego. Naczytałem się, że styropian grafitowy, najlepiej o lambdzie 0,31-0,33 to najlepszy wybór ale też dużo droższy. Czy faktycznie wybierając styropian grafitowy zamiast np. zwykłego białego da się naprawdę odczuć różnice przy płaceniu rachunków za gaz, a może w dużej mierze to chwyt marketingowy? Pozdrawiam
-
Polecane opony zimowe
Jeśli ktoś szuka opon zimowych w naprawdę dobrej cenie to polecam z czystym sumieniem opony marki Laufenn, dotyczy się to również opon letnich. Ojciec posiada takowe (letnie i zimowe) w Mondeo mk4 i i złego słowa nie można powiedzieć jeśli chodzi o przyczepność, głośność czy też ścieralność opon. Pozdrawiam
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie, mam do Was 3 pytanka. Powoli planuje kolejne etapy prac na następny rok i tu liczę na Waszą pomoc, podzielenie się doświadczeniem. Mianowicie: 1. Tynki cementowo-wapienne czy gipsowe? Z tego co się orientowałem to różnica w cenie nie jest zbyt duża. 2. Będzie ogrzewanie gazowe, jakiej marki polecacie piece kondensacyjne biorąc pod uwagę jakość\cena? 3. Jak duży zasobnik wody przy metrażu ok. 135m^2 i planowo 4 osobowej rodzinie? Dzięki i pozdrawiam!
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja brałem działkę od gminy. Jeśli chodzi o to czy masz określony czas na budowę to wszystko zależy od danej gminy, wszelkie informacje dostaniesz w urzędzie. Ja brałem działkę w użytkowanie wieczyste i do roku muszę zacząć budowę, do 3 lat SSZ.
-
Wymiana xenonów na lampy DEPO
Od 3 lat jeżdżę na lampach DEPO i żadnych problemów. Nie chcesz przepłacać to bierz DEPO
-
Małe autko dla Kobiety.
Może Ford Fiesta? Ładne i zbierają dobrą opinie
-
ogłoszenie :)
Dlaczego nie ma szans? Literówka? Clio z 2009 r. z przebiegiem 50tys. za 7tyś. zł? Ktoś wystawi prawdopodobnie z oryginalnym przebiegiem, a i tak nikt nie uwierzy w przebieg Albo za duży albo za mały
-
[B6 AVF/AWX] Problem z odpalaniem.
Miałem raz podobną sytuację, okazało się, ze miałem poluzowaną klemę
-
Piłka nożna
Mecz Real - Bayern stał na bardzo wysokim poziomie. Mecz godny finału do momentu, w którym sędzia został głównym aktorem (antybohaterem). Niezrozumiała decyzja z brakiem czerwieni dla Casemiro i wylot Vidala po czystym/podręcznikowym wślizgu. Liniowi też dodali swoje trzy grosze. Szkoda Bayernu. Niestety ten mecz im bokiem wyjdzie. Neuer zakończył sezon, czekamy na wieści w sprawie Hummelsa i Lewego. Szymon Marciniak ma coraz mniejszą konkurencję. PS. kibice Juve po wczorajszym meczu mają wątpliwości co do awansu grając z Barką
-
Polskie tablice rejestracyjne vs. meldunek w Niemczech
Chyba, że auto ma współwłaściciela, który mieszka w Polsce Miałem już 2 kontrole i wyglądało podobnie: pytanie ile czasu mam samochód w Niemczech, następnie spojrzeli w papiery i po kontroli. Nie mogą wymagać od Ciebie przerejestrowania samochodu (chyba, że leci tylko na Ciebie, wtedy jak najbardziej możesz mieć problemy). Co innego to podatek drogowy ale tutaj musisz trafić na kogoś upierdliwego z ZOLL. Pozdrawiam
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Mój AVF na liczniku ponad 350kkm i póki co nic się nie dzieje Ostatnie 2 lata ponad 100kkm zrobione
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AVF 350tys. km. Dwumas, turbo, PD nadal org.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Przełęcz ocalonych" warty obejrzenia, świetny film 10/10.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Panie Marcinie PW, pilne!
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Witam, może nie dwumas co sprzęgło na wykończeniu? Co do autora wątka, niezły z Ciebie pedant (na duży +). U mnie dobija do 340 tys i póki co uszczelniacze PD, termostat, rozrusznik i tyle jeśli chodzi o silnik Wymiana oleju co maks. 15tys km, nie katowanie na zimnym i w 2 lata 100tys km zrobione bez najmniejszych problemów. Jedynie odwieczny problem z przednimi wycieraczkami;/ Pozdrawiam i życzę kolejnych kilometrów jak najmniejszym kosztem
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
W weekend zamontowałem oto taki zestaw: http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5422878358.html Póki co jestem mega zadowolony. Przede wszystkim cicha praca wycieraczek przy dużych prędkościach na duży plus. Pozdro!
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
A ja bym zmienił od zmiany oznakowania naszych pięknych dróg. Jak widzę ograniczenie do 40-50km/h, a wokół pola i łąki, brak jakikolwiek przejść dla pieszych to mnie szlag trafia. A zazwyczaj w takich miejscach nasi mundurowi się ustawiają. Rzadko kiedy widzę suszarkę np. koło szkoły. Przepis o zabieraniu prawka nie uważam za zły, lecz oznakowania, linie ciągłe itp. Pozdrawiam
-
Spalanie 1.9 TDI PD
AVF seria, Średnia 170-180km/h spalanie do 7l ;p Jadąc około 160km/h ponad 1100km na baku ( oczywiście autostrada )
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, potrzebuje zestaw uszczelniaczy PD oraz termostat. Prosiłbym o wycenę. W jakiej cenie masz przednie lampy (H7)? Pozdrawiam!
-
Ciezko pali pod dłuzszym postoju
Akurat ja mam AVF Jeśli twierdzicie,że to jest przyczyną to będzie trzeba zamówić i wymienić a przy okazji termostat tylko ori czy dobry zamiennik też może być?
-
Ciezko pali pod dłuzszym postoju
Witam wszystkich. Żeby nie zakładając kolejnego wątku o ciężkim rozruchu przy ujemnych temperaturach (np. po całej nocy) podepnę się pod temat I problem polega na tym, że mam dokładnie takie same objawy przy odpaleniu co autor tego filmiku. Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał, gdzie szukać przyczyny? Dodam, że mam nowe świece BERU. Pozdrawiam