Treść opublikowana przez M@rcin
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Jak sprawuje się gałka? Ogólne wrażenie pozytywne czy bardzej "lipa" Gumki w pilot to faktycznie guma czy plastik? Czekam na fotki "po" montażu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czekamy w tarasach -3 B31 Dzięki panowie za spota. Kto ma fotki niech powstawia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, dołączajcie do grupy na FB https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/
-
Fake S4 +++ | NR.1
Gruby projekt, powodzonka w modach
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Popieram. Slabo wyglada na tej furce.
-
Naklejki z logo forum
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Start: g.19:00 Sektor H Do zobaczyska- Jakość ON na stacji benzynowej
Od dawna tankuję na tej samej stacji Tesco co Prezes i nie zauważyłem jakiejś gorszej pracy silnika czy też spadku km. Niemniej jednak ciekawa sprawa z tym kolorkiem.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za spota Ps. może kolejny w czw na LKN , kto chętny- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Godz: 19:00 Sektor H- Nowicjusz - wątek powitalny
Hej Wbijaj na spota- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wybiera się ktoś jutro na klasyki pod arenę ?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika szarej B7 na klubowych ramkach i blachach LSW stojącej pod biedrą na Warszawskiej ok.18:20.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to nie dizel :-P upss... nie zauważyłem- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z odpalaniem myślę, że trzeba zwiekszyć dawke startową paliwa na ciepłym- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
podesłałbyś namiary na ten kabelek ?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja bd ~17- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktos chętny na spontana dzis pod areną?- czarna B7 1.8T
Ładne autko, co do malowania elementów na czarno, ja bym odpuścił. Masz czarne autko to jasne dodatki jak najbardziej pasują. Ja mam srebrne więc poleciałem w czerń- Spotkania na drodze
pozdro dla kierownika , autko upolowane w zeszłą sobotę- Polecane opony letnie
205/55/R16 91V- Polecane opony letnie
Mam je ponad rok. Zrobiłem już na nich 12tyś i oznak nadmiernego zużycia nie zauważyłem.Wszystko zależy od stylu jazdy. Jedyne co mogę się przyczepić to że boki opony są miękkie co można odczuć przy dosyć szybkim pokonywaniu zakrętów, ale nie róbmy z igły widły. Są wg mnie stosunkowo ciche i super się jeździ podczas deszczu. Ja ze swojej strony polecam. Spełniają moje oczekiwania w 101%- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jaki je...y Przecież toż to nic innego jak specjalny płyn :- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
wyszło super - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT