Treść opublikowana przez pezet202
-
Dywaniki gumowe ORI
Tylko ori
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Dzięki serdeczne za szczegółowy opis wymiany foteli. Kupiłem do b7 skórzane s-line, i temat bardzo mi pomógł z wymianą
-
Przerobka pojedynczego tłumika na podwojny jak w 1.8T
Fajny mod, musze z czasem to ogarnąć
-
Końcówka tłumika a dzwięk
Sama końcówka niema zbytnio wpływu na dźwięk
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja w swojej wcześniejszej audi b5 miałem MS i zrobiłem około 40tys km i padł mi dopiero 1 wahacz
-
Glinka z Chin
Kumpel używał, ale szału nie było. Już różne próbował i wiadomo każdemu inna przypasuje, ale z meguiar's najlepsza
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Muszę i ja zrobić fotkę i zamieścić swój zestaw
-
Zestaw dla świeżaka.
Do skóry również polecam Colourlock przyjemnie się z nim pracuje a efekt super
-
Opony Zimowe- Na czym jezdzicie!, Co sobie chwalicie!
Ja jeźdze na Dębica i narzekać nie mogę, ale czasem coś lepszego by się przydało. Teraz kupiłem Toyo Snowprox, zobaczymy jak będzie:)
-
Polecane opony zimowe
Jeździłem zawsze na Dębica Frigo 2, nie mogę narzekać, teraz mam Toyo Snowprox zobaczymy jak będą się sprawować
-
zawieszenie 1BA a Felgi 18
Ja mam u siebie 1BA 18cali 8J ET43, i szału niema z wyglądem. Na wiosnę musze odpalić kita:)
-
Felgi na zimę do a4 b6
Ja mam 17" 7,5J ET 28, elegancko się pasują
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Wymieniłem gałkę od a3 a mieszki założyłem od s4, super efekt:)
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Sprawdź wtyczne koło zbiornika, odepnij i podłącz ponownie, przeczyść styki
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
U mnie pomogła wymiana czujnika hamulca:) 40-50zł w aso
-
HID xenon do mijania
Polecam zestaw HID Noxon 6000K
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Prześledziłem temat od a do z. Bardzo pomocny. Zamontowałem oświetlenie w tapicerce drzwi, światło białe i czerwone. Lampki kupiłem, piny, przewody miałem ze starego kina domowego. Troche roboty ale efekt super. Ledy założone i gęba się cieszy:)
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
U mnie piszczący i świecący znak hamulca ręcznego na FIS było po prostu informacją że klocki są bliskie wykończenia, gdyż jak jest mniejszy klocek to płynu hamulcowego ubywa w zbiorniczku, i wystarczyło dolać płynu i wszystko ok:) ale za jakiś 2-3 miesiące muszę wymień klocki bo szału już niema
-
Podczas jazdy zapala się kontrolka zaciągniętego hamulca ręcznego
U mnie pomogło dolanie płynu hamulcowego prawie na max
-
Kontrolka ręcznego - mruga i piszczy
U mnie pomogło dolanie płynu prawie na max
-
Kontrolka Brake na FIS
U mnie pomogło dolanie płynu prawie na max
-
[B6 BBK] Migająca kontrolka hamulca ręcznego przy zapalaniu
U mnie pomogło dolanie płynu hamulcowego prawie do max
-
naprawa regeneracja farbowanie zniszczonej skórzanej tapicerki
Polecam ten zestaw wszystkim. Super efekt:)
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
Jakość dźwięku jest super. Polecam każdemu. Normalnie jak mp3 z laptopa itp.
-
podswietlenie dolne
Ja też nie miałem ani białej ani czerwonej. Jeżeli masz elektryczne sterowanie szyb to bez problemu zrobisz oświetlenie w tapicerce drzwi. Wystarczy podpiąć się w kostkę sterownika SIEMENS. Oprócz lampek musisz kupić wtyczki do lampek najlepiej z kawałkiem wiązki, do tego kable żeby poprowadzić od wtyczki do sterownika oraz piny którymi wpinasz się w sterownik w odpowiednie gniazda. I oczywiście spinki drzwi, są dwa rodzaje małe i duże. Mi w sumie na 4 drzwi poszło 12 dużych i 3 małe, gdyż podczas ściągania tapicerki zawsze jakieś pękają i trzeba dać nowe. I licz średnio 3-4 godziny na 1 drzwi, zaczynając od ściągnięcia, montażu kabli, lampek itp. i montaż spowrotem. Przyda CI się też lutownica, cyna, taśma izolacyjna, taśma parciana, wiertarka z małym wiertłem żeby nawiercić miejsca na lampki, jakieś nożyki do cięcia, pilniki żeby ładnie spiłować miejsca na lampki. Na forum masz gdzieś cały opis w jakie piny się wpinać w sterowniku. Z tyłu jest inaczej i z przodu inaczej. Pamiętaj że w lampkach pin1 to masa, pin2 to zasilanie. Jest trochę zabawy, ale warto się pobawić, bo koszt mały a efekt super. Potem jeszcze moduły led wstaw i pięknie będzie:) Na forum jest pełen opis ze schematami jak to zrobić -- Montaż Licht Pakietu i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach. Tam jest wszystko jak podłączyć, jakie piny gdzie wpiąć, i nr pinów jakie kupić, nr spinek jakie kupić itp