Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Wystrzeli bez zapiętych pasów.
  2. Przymarza mechanizm zmiany biegów, o ile dobrze pamiętam była o tym mowa, użyj szukajki
  3. Pracujące na maksa ogrzewanie potrafi spowodować niewielki spadek temperatury.
  4. Sprężarka się kończy, nie używaj klimy jak się ociepli bo napytasz sobie biedy- czyszczenie układu po zatarciu to przynajmniej kilkaset zł plus częsci.
  5. W wakacje to może być niedawno albo całą wieczność, zależy ile km robisz to w bagażniku to nie są nawiewy, tylko wywiewy i powinny raczej ciągnąć niż dmuchać.
  6. Parują ci jak jedziesz sam czy w kilka osób? Filtr kabinowy masz wymieniony? Jeżeli tak, a w aucie jadą np. 3- 4 osoby, do tego woda na dywanikach plus duża różnica temperatur wewnątrz/ zewnątrz to tak po prostu jest, winna stosunkowo duża powierzchnia kabiny i brak nawiewów z tyłu bo te pod fotelami to się nie liczą Filtr kabinowy masz wymieniony?
  7. Dla mnie te całe fotoradary to po*********y pomysł nie dość, że jeździć nie ma po czym to jeszcze by nastawiali tego g***a jak drzew w lesie
  8. Rzeczywiście, spojrzałem na wybierak i zwracam honor nie wiem tylko po co zaraz tak się spinasz.
  9. Nie masz czym się przejmować, nie dostaniesz pamiątkowego zdjęcia
  10. Zostaw radio włączone przez godzinę, auto na zapłonie i wtedy spróbuj jeszcze raz. To wprawdzie procedura do odblokowania możliwości wpisania kodu po podaniu 3 razy złego ale można spróbować
  11. Nie rozumiem skąd to zdziwienie. Kwestia preferencji, jeden lubi wachlować, drugi nie. Ja osobiście nie lubię, autor wątku zapewne też nie skoro kupił automat. Koniec OT.
  12. Plus za automat. Szkoda trochę, że nie tip bo miałbyś 5 biegów, ale i tak wygoda w aucie to podstawa
  13. Chętnie bym zobaczył crashtest takiego ulepa z wstawianym dachem/ ćwiartką/ połówką, jak się zachowa takie nadwozie. Nie wiem co ma znaczyć stwierdzenie jazdy na bezwypadkowe, osobiście też wolę jeździć nie walonym samochodem, a jak ktoś lubi dłubanko to niech kupuje rozwalone, wstawia kawałki karoserii i cieszy się jak ma profesjonalnie zrobione
  14. Skąd tam śmieci? Filtr kabinowy masz świeży?
  15. Do Thom4s: mogę ci polecić 2 zakłady w Bdg, Auto RAF- MAR i Tobolski Service. Dobrze się umawiać sporo wcześniej bo mają napięte terminy, wszystkie namiary są w necie poza miastem nie znam niestety nikogo.
  16. Część oleju zostanie w konwerterze i przewodach olejowych, całość da radę wymienić tylko przy kapitałce albo wymianie dynamicznej.
  17. Warto wziąć pod uwagę terenówki, np. starego Pajero, Patrola- 95 litrów.
  18. A niewymienianie oleju to obok niewłaściwej eksploatacji najczęstsza przyczyna awarii.
  19. Paliwko chcecie z Ukrainy wozić ?Mercedesy W123 mają pojemne baki, W124 też, wprawdzie nie 80, ale coś koło 72 litrów.
  20. Sugestia: zmień ten olej Kolego nie wiem skąd te mechaniory czerpią takie informacje, że niby oleju się nie zmienia, po 300 tys to w misce olejowej pływałaby nieziemska breja olej zmieniamy co 40-60, maks 80 tys km.
  21. Powodzenia, jak ci się uda ten projekt to będziesz chyba pierwszy w PL. Zatem czekamy na relację :gwizdanie:
  22. Moja rada- spasuj z tym autem, tym bardziej jeżeli nie masz doświadczenia w temacie. Skoro jest za niewielkie pieniądze to nie bez powodu, wiem z autopsji że przy poobijanych autach wychodzą różne niespodzianki, do nietypowych aut używanych części nie ma i potem na gotowo wychodzi +/- tyle co kupiony w całości a bity był.
  23. Lepiej niech przed kupnem oceni to blacharz, poda mniej- więcej przedział kosztów i wtedy można rozmawiać.
  24. W sumie to wszystko da się zrobić, kwestia posiadanej kasy, a przy takich modach trzeba mieć jej w dużym nadmiarze, robiąc profi i sumując koszty pewnie wystarczy na np. S4 B6 z V8 :gwizdanie:
  25. Prawdopodobnie chłodnica ma małą nieszczelność. Sprawdź to u speca w UV, jeżeli masz kontrast dodany do czynnika chłodzącego w układzie i jest dziura to będzie świecić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.