Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. FIS jest podświetlany takimi żarówkami jak reszta licznika. Jeżeli piksele nie są wypalone, a jedynie brak podświetlenia zacząłbym od tego.
  2. Podejrzewam, że w większości sprzedali auta, po awarii wleciał manual albo trzymają pod kocem
  3. majkel_majki odpowiedział(a) na Mareksiti temat w 1.6
    Trudno powiedzieć, najpierw musi to obejrzeć elektryk żeby ocenić koszty, ale sądzę że kilkaset złotych to max.
  4. Czasem można dorwać ori części tanio z jednego powodu- są chyłkiem wynoszone z serwisu i spieniężane przez zaradnego pracownika.
  5. majkel_majki odpowiedział(a) na Mareksiti temat w 1.6
    Naprawa jest możliwa, jakaś usterka elektryczna, bez sprawdzenia instalacji i najlepiej zaczytania błędów modułu komfortu i zamka sie nie obejdzie.
  6. RNS-d powinien normalnie współpracować z modułem high i low.
  7. Nie ma co gdybać, trzeba podnieść pokrywy zaworów, dźwięk nie jest fajny i raczej to nie wtryskiwacz stuka.
  8. Przy coolerze szer/wys 70/18 cm nie trzeba ciąć belki, na moc o której wspomniałeś powinno to dać radę.
  9. 2mm, na tych 5-6 jeszcze zrobisz przynajmniej kilkanaście tysięcy kilometrów.
  10. Na 220 km wystarczy spokojnie o połowę niższy rdzeń, FMIC.eu nie wyśle paczki do UK?
  11. Nic bym nie ruszał z tyłu, chyba że masz za dużo pieniędzy.
  12. Cały środek belki jest do wycięcia, będzie też kłopot z wypuszczeniem wlotu i wylotu tak aby zachować kratki zderzaka i halogeny, konieczne dospawanie wyjść pod kątem. Na jaką to ma być moc, 400 km?
  13. majkel_majki odpowiedział(a) na LeCoqMagnifigue temat w 2.6
    Nie da się, za grosze to zawsze wyjdzie wioskowe buczenie albo pierdzenie. Układ wydechowy w silniku wolnossącym to dość skomplikowany podzespół.
  14. Dobrze, że na razie się ucywilizowało, ale na Twoim miejscu oswajałbym już siebie i portfel z wymianą w przeciągu jakichś kilkunastu- 30 tys. km.
  15. To nie jest prosta i przyjemna robota, więc lepiej się nastawić na najgorsze, najwyżej się miło rozczarujesz do wymiany uszczelniacza nie spuszczasz oleju z silnika, nic tam nie powinno poważnie pociec po odkręceniu, raptem parę kropel.
  16. Mój błąd, chodziło oczywiście o 17. Co do uszczelniacza 17a to silniki v6 z dużym przebiegiem w audi są tak sympatyczne, że jeżeli uszczelniacz ma już swoje lata i nie leci z niego olej to wkrótce zacznie ja bym to zmienił mając wszystko na wierzchu, ale to Twoja decyzja. A propos skrzyni, masz cały komplet z drugiego auta do przekładki? Jeżeli nie to pamiętaj, że wał napędowy jest inny i przełożenia dyferencjału tylnego muszą się zgadzać z dyfrem w skrzyni.
  17. 15 też do zmiany. 21 to jest papierowa uszczelka, to bardzo ważne żeby była nowa, a miejsce montażu dokładnie oczyszczone.
  18. Tu nie ma co toczyć, gruz. Załóż nowe + klocki i będzie ok. Ewentualnie dojechać na tych tarczach jedne tanie klocki jeżeli nie biją, ale to tylko jeżeli latasz nisko i powoli.
  19. Na pewno uszczelniacz nr 9, oba uszczelniacze oznaczone numerem 10. Nie widzę uszczelniacza flanszy wału napędowego i nie będzie na tym zdjęciu uszczelniacza wału korbowego, a te oba także warto dać nowe.
  20. Chodziło mi o wał napędowy, aczkolwiek simmering na wale korbowym od strony skrzyni również warto wymienić jeżeli masz na wierzchu. Łożysko igiełkowe z nowym dwumasem będziesz miał w komplecie, jeżeli zakładasz używany to polecam to łożysko wymienić.
  21. Poza uszczelniaczami półosi, wyjścia na wał i wałka sprzęgłowego lepiej nic nie ruszać.
  22. Być może tylko sprzęgło kompresora jest wybite, a może kompresor się rozpada, ktoś musi to obejrzeć.
  23. majkel_majki odpowiedział(a) na mates08 temat w 1.9TDI
    Od zawsze fascynuje mnie kult Motula na różnych forach, zupełnie przeciętny produkt, bezmyślnie lansowany od lat. Ja nie mam z nim dobrych doświadczeń, lałem kiedyś do różnych aut, żadnego szału nie było, ostrą eksploatację auta znosił średnio, za to portfel uszczuplał ponadprzeciętnie. Zdecydowanie wolę i polecam oleje Totala, ale z najwyższych serii.
  24. Czujnik jest ulokowany na dzwonie skrzyni biegów zaraz przy łączeniu z silnikiem, mniej- więcej na godzinie 2 stojąc przodem do auta. Od spodu raczej go nie zobaczysz, ale powinieneś dać radę dostać się kluczem i go wyciągnąć. Klucz z tego co pamiętam 10, jedna śruba i na wcisk.
  25. Moje zdanie jest takie, że dopóki widełki amortyzatora wchodzą w tuleję bez luzu czy rozginania to jest ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.