Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Błąd ciśnienia powstał pewnie z Nie działającego n75. Zajmij się pierwsze nim
  2. Wtryski założyłbym jakieś Hana albo Barracuda, na nich nie warto oszczędzać, ECU zastosowałbym LPGTech Tech-320, Reduktor okej.
  3. Vag wykazuje jakieś błędy ?
  4. okeej dzięki za pomoc
  5. No taak, jestem ugadany z macherem od wtrysków tylko sam nie bawi sie w wyciąganie. początkowo myślałem zregenerować wszystkie 4 ale pozostałem mają korekcje znikomą wiec zostawię w spokoju. No dobrze, czyli wyciągnąć już wiem jak, a jak sie to ma do montażu ? Trzeba ten wtrysk wbić? czy tylko włożyć i przykręcić ?
  6. Generalnie chodzi o silnik z taką głowicą
  7. Witam, w najbliższym czasie będę miał przed sobą demontaż czwartego wtrysku do ustawienia, bądź regeneracji z racji sporej korekcji dawki. Dlatego też chciałbym prosić o pomoc bardziej doświadczonych kolegów o pomoc i o opisanie procedury demontażu oraz montażu wtrysku. Oraz czym w warunkach garażowych to zrobić. Z góry dzięki. Aaa, dodam jeszcze że jest to 1.9 TDI 110km
  8. Tzn gdzieś tam kiedyś wyczytałem że pomaga usunąć nagar z kanałów głowicy ale ile w tym prawdy to szczerze mówiąc sam nie wiem.
  9. Pompa powietrza wtórnego, tzn takie coś do szybszego rozgrzewania katalizatory, co przy DP jest zwyczajnie zbędne. Demontując to mamy więcej miejsca pod maską oraz miejsce na Prawy intercooler.
  10. Planujesz coś więcej czy podstawowy program z DP itd ? Pytam bo też sie przymierzam a mamy takie same motory
  11. Niee, pracuje normalnie tylko informuje że teorytycznie katalizator ma mniejszą sprawność i należy go wymienić. teorytycznie bo przecież go tam nie ma. więc oprócz kontrolki nic sie nie zmienia. Możesz zastosować emulator albo zmienić w sofcie. u mnie emulator sprawdza sie bdb
  12. Częstym problemem tempomatu jest własnie uszkodzenie wewnętrzne manetki. Można spróbować rozebrać i wyczyścić ale czy jest sens sie bawić w to za 80 zł ?
  13. Witam, podłącze sie pod wątek. Otóż potrzebuje nr poduszki skrzyni, mogłby mi ktoś pomóc ? Konkretnie potrzebuje do A4 B6 1.8t 5 biegowy manual o oznaczeniu HFD, 2004r
  14. Na 98% czujnik G62. Z tego co koledzy na forum piszą sprawdza sie jedynie OEM.
  15. no Ja zawsze jak obrobie śrubę to rozwiercam, innej metody nie ma
  16. No ja wiem że VCDSem tylko prosiłbym o jakieś szczegóły gdzie dokładnie
  17. spróbuj rozwiercić może
  18. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na grzesieknow1989 temat w 3.0
    Powodem nie musi być ESP a nieszczelności w dolocie i wydechu, Z tego co sie orientuje błąd dotyczył MAFa. Na początku sprawdź szczelność dolotu, jeśli wszystko jest okej, warto byłoby zrobić logi by sprawdzić przepływkę.
  19. Prawdopodobnie zmieniłeś kodowanie fisu. Tzn sterownik myśli że nie ma fisu i nie pokazuje opcji. Adres 17 - Instruments ---> Adaptacja 10 --->Kanał dopasowania 19: I Zegar sterowany falami radiowymi XXXX0: zegar sterowany falami radiowymi nieaktywny XXXX1: zegar sterowany falami radiowymi aktywny XXXX2: zegar sterowany falami radiowymi nie jest aktywny, a siedzenia sportowe aktywne (tylko RS4) (z nr PR Q4P) XXXX3: zegar sterowany falami radiowymi aktywny i siedzenia sportowe aktywne (tylko RS4) (z nr PR U2A i Q4P) I Funkcja Lap-Timer w systemie informowania kierowcy (Fahrerinformationssystem) (tylko RS4): Wartość kodu XXX0X = wskazanie Lap-Timer nieaktywne (tylko RS4) Wartość kodu XXX1X = wskazanie Lap-Timer aktywne (tylko RS4) I System informowania kierowcy XX0XX: system informowania kierowcy 1 XX1XX: Highline bez systemu informowania kierowcy, tzn. brak zgłoszeń dotyczących okresu jazdy, brak ostrzeżeń o braku płynu w układzie mycia, brak ostrzeżeń dotyczących świateł hamowania i lampek kontrolnych (brak także podczas przebiegu sprawdzania) i brak możliwości wyboru punktu menu "komputer"; wskazanie w komputerze samochodowym tylko zasięgu (nie można przełączyć dalej) XX2XX: system informowania kierowcy z prowadzeniem funkcji menu XX3XX: system informowania kierowcy z prowadzeniem funkcji menu i z przełączaniem jednostek I Komputer samochodowy X0XXX: tylko płaszczyzna 2 (pamięć trwała) X1XXX: płaszczyzna 1 i 2 I Opcje oświetlenia 0XXXX: oświetlenie (wskazówka i skala) ZAŁ tylko przy światła ZAŁ 1XXXX: oświetlenie wskazówek ZAŁ przy aktywnym zapłon ZAŁ, oświetlenie skal (1. charakterystyka przyciemniania) i oświetlenie wskazówek aktywne przy światła ZAŁ 2XXXX: oświetlenie skal (1. charakterystyka przyciemniania) aktywne przy zapłon ZAŁ, oświetlenie skal i wskazówek aktywne przy światło ZAŁ 3XXXX: oświetlenie skal (z 2. charakterystyką przyciemniania) i oświetlenie wskazówek aktywne przy zapłon ZAŁ lub światła ZAŁ Musisz sobie zakodować i prawdopodobnie pomoże http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/?p=196909#entry196909
  20. Szerokiej drogi w takim razie
  21. Niee, Ja to widzę tak, skoro samochód jest utrzymany w stanie bdb i jest sie co do jego stanu 100% pewnym, w dodatku nie jest wyeksploatowany to sądzę że głupotą byłoby robić komuś prezent. Wiadomo że każdy patrzy na to inaczej.
  22. Niee nie, ciebie obchodzi tylko kalibracja czujnika czyli to : Wchodzimy do: [select] [03 - ABS Brakes] [Fault Codes - 02] [Done, Go Back] Skręć kierownice o co najmniej 30° w lewo a następnie spowrotem [Meas. Blocks - 08] Kanał 005 pole 1 zobaczysz tam wartości kąta skrętu w stopniach, należy ustawić na wartość 0,0° tolerancja ±5.0 ° [Done, Go Back] [Login - 11] Wpisz 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06]
  23. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na hubert104 temat w Audi A4 B7
    Moim zdaniem większa satysfakcja bedzie ze zrobienia tego samemu. Reflektory kupisz na Alledrogo może i z żarnikami i przetwornicami sie uda a wtedy to już z górki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.