Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Producenci zalecają co 30 tys a to dlatego żeby klienci byli bardziej zadowoleni, bo dla nich lepiej jest jeździć na serwis co 30 tys a nie co 10 czy 15. Wymiana co 30 skutkuje znacznym zużyciem silnika w porównaniu z wymianami co 10 tys. Ale dla producentów to zdecydowanie na + bo w przypadku zatarcia auta schodzą częsci zamienne czy też nowe auta W współczesnych silnikach przynajmniej w znacznej większości powinno sie stosować tylko oleje syntetyczne, w naszych silnikach typu 1.8T czy 1.9 TDI oleje półsyntetyczne a już nie mówię o mineralnych nie mają prawa bytu . A w ciężarówkach wymiania sie olej co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów dlatego że do miski mieści sie nie 4l jak w audi a 30 litrów lub ponad co skutkuje zdecydowanym zmniejszeniem zużycia oleju.
  2. Sądzę że nie ma od razu skazywać mechanika na straty, każdy popełnia błędy. Pogadaj z nim jeszcze, niech sprawdzi wszystko, kompresje, zapłon, rozrząd, dawki, świece żarowe itd. Skoro tamten motor działał prawidłowo to ten też będzie
  3. co 12 - 15 według mnie za duży interwał. Ja wymieniam max co 10 tys
  4. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na alex686 temat w Audi A4 B5
    Nie będzie
  5. Olej zawsze powinno wymieniać sie na zimę.
  6. Moda jak moda, u niektórych producentów to własnie biały jest kolorem podstawowym i jest najtańszy. Sądzę że stąd wiele osób ma auta w takim kolorze
  7. Filtr paliwa
  8. Jesli twój silnik pracował wcześniej dobrze i wszystkie graty z niego przełożyłeś do nowego słupka, pompa wtryski itd to moim zdaniem trzeba zacząć od ustawienia tego wszystkigo. Zaczynając od ustawienia zapłonu, dawki itd.
  9. Te zestawy nie pasują idealnie, trzeba troche porzeźbić http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307345-montaz-prawego-intercoolera-bex/
  10. Tylko ORI, każda sonda szerokopasmowa posiada w ECU własny sterownik, przetwornik. Który jest dedykowany do konkretnego producenta itd. Wiec każda zmiana na inną skutkuje niepoprawną pracą.
  11. To? 038103493S
  12. Trzeba wyrzucić chyba Sai żeby sie zmieściło. Ale szczerze mówiąc fmic jest lepszy, większa pojemnośc i lepsze chłodzenie bo jest na froncie. Z tym że ta większa pojemność może odbić sie na delikatnej turbo dziurze. Zależy w jakie moce celujesz. Jak ok 200 to z bexa bedzie git. A jeśli myślisz rozwojowo i chciałbyś kiedyś mieć z 250km to lepiej fmica
  13. Matko boska, niektórzy ludzie zatrzymali sie jeszcze na etapie polonezów i 15w40. Pierwsze co to pokrywa i micha w dół i czyszczenie szlamu, później płukanka, dobry olej 5w30 najlepiej z dodatkiem czyszczącym i wymiana po 2-3 tys i dopiero wtedy właściwy olej 5w30 badź 5w40.
  14. z internetów, a najlepiej stąd http://download.ross-tech.com/VCDS/download/Lite120/VCDS-Lite-1.2-Installer.exe
  15. Kłowa sekwencyjna
  16. Tak, wyciągasz i wkładasz od angola
  17. Pompiarz z okolic który robi to od wielu lat poleca nasze rodzime końcówki wuzetem, mówi że bez problemu działają.
  18. Sądzę że urwany przewód będzie w przelotce, sprawdź to
  19. Podstawy elektryki, weź multimetr albo jakąś żarówkę na "sznurku" i sprawdź czy jest napięcie na kostce. Jeśli będzie to do wymiany żarówka. Albo jedz do serwisu to ci wymienią tą żarówkę.
  20. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Co to są linie olejowe ?
  21. Mogło być tak że źle ustawili mieszanke na gazie przez co temperatura spalania wzrosła i wywaliło uszczelkę.
  22. A teraz synchronizacja jak ustawiona ? może spróbuj przestawić trochę bardziej na minus
  23. Mnie to wygląda na zajechane wtryski, benzyna w przeciwieństwie do ropy jest sucha, przez co wtryskiwacze mogły sie przytrzeć i dlatego mogą nie rozpylać odpowiednio, stąd dymienie.
  24. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na McGrooN temat w Audi A4 B5
    Może wywaliło bezpieczniki od klimy ?
  25. Zdaje sie że Vfiz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.