Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
To jest tuba z Audi Q5. Roznica w cenach? Nie wiem... Ja zamowilem jeden z tanszych w sumie. Musze sie pobawic z ta gabka
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No wlasnie bede szukac takiej 16" jak mam aktualnie na zime, wrzuce w zapas i po sprawie No ja mam BOSE, a w B6 mialem zwykle audio, to juz byla roznica po przesiadce. A z ta tube jest pieknie No i to fakt, zaden plastik nie pierdzi i nie trzeszczy. Jedynie tablica rejestracyjna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Planujesz lotke na klape? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Podlece napewno Nawet jutro Wszystko da sie upchac. Ja tez sie zastanawiam jaki dojazd wrzucic zeby wszedl pod zacisk 320mm :/Nie wiem czy slyszales na zywo ta tube ale uwierz, ze warto ja miec ~150zl ale robi konkretna robote.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Przydaja sie blendy o tej porze roku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
BEX 200hp+ by Michał95
Piekny Bex'ik. Plany zacne Ja bym jeszcze pomyslal o pikowanej galce zmiany biegow i nakladce recznego do kompletu. Chlapacze zostaja czy sciagasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podświetlenie tablicy
Np Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podświetlenie tablicy
Pewnie led ma juz dosyc. Kup nowy komplet Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Środek do czyszczenia felg
Ja proponuje kupic szczotke do felg np. Vikan i Tuge zielona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Trzymam kciuki, ze to nic powaznego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Jestem ciekawy jak z trwaloscia takiej koncowki oraz jak jest wykonana. Za te pieniadze moze byc naprawde roznie... Moze poszukaj czegos u Buzzer?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ciezko dorwac obudowy z S4, wiem cos o tym Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 BEX] Audi A4 czarny BEX Quattro od giernola
Milem to samo. Nic, nic dopoki nie zaczalem grzebac na forum
-
[B6 BEX] Audi A4 czarny BEX Quattro od giernola
No ladnda sztuka Wrzuc wiecej fot. W pierwszorzednych planach umiesc obnizenie go Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki smartfon do 4" polecacie
Tego mozesz byc pewien. Mialem jakis czas z1 c i z3 c. Bateria trzymala okolo 3 dni. Mialem 5s, obecnie narzeczona ma 5s i trzyma nie caly dzien. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Przekldasz graty ze starego. Grot itp. Kodujesz vagiem i smiga Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Zakodowac vagiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
"Dakine007" -> Dakine0007 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
4500 lub 5000K. 6K moze byc juz za mocne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
otwor centrujacy
Tanszy bedzie dystans z centrowaniem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Czarne b6 sedan przed chwila w Wiazownie. Klubowe ramki, kolega lecial w strone Lublina. Boachy WH. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy te felgi podejdą do Małysza ?
Przy ET42 odpowiedni dystans to 10mm. Co do dystansow to ja osobiscie polecam sklep www.dystom.pl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Sam przerabialem temat calkiem nie dawno. Najlepiej wsadzic oporniki