Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. FK 1000p do Avussilber? Nie mam zadnych porzadnych preparatow do woskowania. Na poczatek to wystarczy? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6429056818 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Siema Z racji tego, ze mam kilka aut do mycia w garazu, zastanawiam sie nad kupnem szczotki na kiju. Nie chce mi sie w kolko myc wszystkiego mala gabka recznie. Uzywal lub uzywa ktos, czegos takiego lub podobnego? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4942144513 Czy taka szczotka na porysuje lakieru auta?
  3. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Wchodze w 07 kodowanie, ale nie widze nic takiego jak bordnetz. Ani zadnego kodowania dlugiego, bajt 2.. Dopiero zaczynam przygode z Vagiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Poslugiwalem Ucze sie Pozniej sprawdze i dam znac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    A konkretniej moglbys to opisac krok po kroku, co i jak w tym Vagu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Siema. Kupilem zarowki P21W niby z CanBusem.. Niby, bo wywala blad spalonej zarowki. Glupio by bylo wywalic je do smieci. Da sie cos zrobic, aby bledu nie wywalalo? Od innego sprzedawcy kupilem postojowki W5W tez z Canem i jest ta sama sytuacja, co z drl. Jakies pomysly? Jesli temat byl poruszany to prosze o link, bo ja nic znalezc podobnego nie moge.
  7. Podeslij foto na pw o co konkretnie chodzi, moze bym mial Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. I takich wlasnie bede szukac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Na szybko i ja znalazlem, nie jestem taki glupi, zeby samemu nie poszukac. Chodzilo mi raczej o opinie osob, ktore polecaja. Jesli nic ciekawego nie znajde to uderze w jakies dobre uzywki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Temat jest zatutuowany "jakie polecacie" a nie czy kupie do 1000 15" dobre. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Zdecydowalem sie na 16" na zime. Felgi juz czekaja na opony. Rozgladam sie powoli za nowymi oponami ale raczej z niewielkim budzetem, max 1000zl. Kupie cos dobrego w tej cenie? Na wielu forach czytalem o Kormoranach Gamma b2, co myslicie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    A jakie zarowki polecacie w postojowki? Chodzi mi o biale Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Jakiego srodka do mycia auta uzyc, aby nie bylo zaciekow lub czym wytrzec resztki wody z karoserii by nie bylo zaciekow? Pozostaje tylko woskowanie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Mysle, ze to zalezy od tego kto co woli ale jednak nowe to nowe Jeszcze kwestia tego, ile kolega policzy, a ile kosztuje zestaw nowych. Jesli chcesz zaoszczedzic to odpowiedz sama sie nasuwa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. witamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muunv odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    A byly takie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Bylo od razu tak zrobic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Szyby polecam zrobic jak u mnie w B7 Tyl na 75 a przod najlzejsza. Efekt swietny Furmana pierwsza klasa, powodzenia w dalszym modzeniu! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Dzis 05:40 w Minsku Mazowieckim na ul. Siennickiej. Srebrne B6 Avant, czarne felgi, pelny pakiet S. Klubowe ramki, blachy WM 55**A. Wyjezdzal kolega z podworka na przeciwko budowy nowego osiedla Pzdr Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ja w robocie. Odpadam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Siema Chcialbym zamontowac w b7, biale swiatla DRL. Macie jakies sprawdzone firmy, konkretne modele? Nie chcialbym zeby wywalalo mi blad canbus. Z tego co sie orientuje jest to zarowka P21W? Mam bi xenon, jesli to w czyms pomoze
  22. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Leci pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Okolo 20 aut Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Ronal, rs z a6 c5 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Zrobiony obrot kierownica i tyle. Nic dziwnego w tym nie ma Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.