Treść opublikowana przez muunv
-
Jaki Wosk na zimę ?
FK 1000p do Avussilber? Nie mam zadnych porzadnych preparatow do woskowania. Na poczatek to wystarczy? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6429056818 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szczotka do mycia auta?
Siema Z racji tego, ze mam kilka aut do mycia w garazu, zastanawiam sie nad kupnem szczotki na kiju. Nie chce mi sie w kolko myc wszystkiego mala gabka recznie. Uzywal lub uzywa ktos, czegos takiego lub podobnego? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4942144513 Czy taka szczotka na porysuje lakieru auta?
-
Blad Can
Wchodze w 07 kodowanie, ale nie widze nic takiego jak bordnetz. Ani zadnego kodowania dlugiego, bajt 2.. Dopiero zaczynam przygode z Vagiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Blad Can
Poslugiwalem Ucze sie Pozniej sprawdze i dam znac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Blad Can
A konkretniej moglbys to opisac krok po kroku, co i jak w tym Vagu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Blad Can
Siema. Kupilem zarowki P21W niby z CanBusem.. Niby, bo wywala blad spalonej zarowki. Glupio by bylo wywalic je do smieci. Da sie cos zrobic, aby bledu nie wywalalo? Od innego sprzedawcy kupilem postojowki W5W tez z Canem i jest ta sama sytuacja, co z drl. Jakies pomysly? Jesli temat byl poruszany to prosze o link, bo ja nic znalezc podobnego nie moge.
-
kupię listwę podświetlenia tablicy rejestr. audi a4b6 avant!
Podeslij foto na pw o co konkretnie chodzi, moze bym mial Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
I takich wlasnie bede szukac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Na szybko i ja znalazlem, nie jestem taki glupi, zeby samemu nie poszukac. Chodzilo mi raczej o opinie osob, ktore polecaja. Jesli nic ciekawego nie znajde to uderze w jakies dobre uzywki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Temat jest zatutuowany "jakie polecacie" a nie czy kupie do 1000 15" dobre. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony zimowe
Zdecydowalem sie na 16" na zime. Felgi juz czekaja na opony. Rozgladam sie powoli za nowymi oponami ale raczej z niewielkim budzetem, max 1000zl. Kupie cos dobrego w tej cenie? Na wielu forach czytalem o Kormoranach Gamma b2, co myslicie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie zarowki w DRL?
A jakie zarowki polecacie w postojowki? Chodzi mi o biale Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jakiego srodka do mycia auta uzyc, aby nie bylo zaciekow lub czym wytrzec resztki wody z karoserii by nie bylo zaciekow? Pozostaje tylko woskowanie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy opłaca sie regenerować głośniki ?
Mysle, ze to zalezy od tego kto co woli ale jednak nowe to nowe Jeszcze kwestia tego, ile kolega policzy, a ile kosztuje zestaw nowych. Jesli chcesz zaoszczedzic to odpowiedz sama sie nasuwa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
siatka pionowa bagażnika
A byly takie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podświetlanie tablicy, prośba o rade
Bylo od razu tak zrobic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Mój czterołap!!!
Szyby polecam zrobic jak u mnie w B7 Tyl na 75 a przod najlzejsza. Efekt swietny Furmana pierwsza klasa, powodzenia w dalszym modzeniu! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Dzis 05:40 w Minsku Mazowieckim na ul. Siennickiej. Srebrne B6 Avant, czarne felgi, pelny pakiet S. Klubowe ramki, blachy WM 55**A. Wyjezdzal kolega z podworka na przeciwko budowy nowego osiedla Pzdr Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Garwolin i okolice spot........
Ja w robocie. Odpadam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie zarowki w DRL?
Siema Chcialbym zamontowac w b7, biale swiatla DRL. Macie jakies sprawdzone firmy, konkretne modele? Nie chcialbym zeby wywalalo mi blad canbus. Z tego co sie orientuje jest to zarowka P21W? Mam bi xenon, jesli to w czyms pomoze
-
Dobór gwintu
Leci pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Garwolin i okolice spot........
Okolo 20 aut Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co to za felga?
Ronal, rs z a6 c5 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kierownica prosto, koła skrecone ...
Zrobiony obrot kierownica i tyle. Nic dziwnego w tym nie ma Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk