Treść opublikowana przez muunv
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Moze mi ktos podac aukcje na ktorej kupie zarowki dwuwloknowe do kierunkow do B6? Te beda pasowac? http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5367317648.html Bo widze, ze sa dwa rodzaje mocowan : 2 bay 15d oraz bay 15d. Ktore beda pasowac?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Jaka opona na 19"? 30/35? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie zarowki dwuwloknowe?
Siema. Moze mi ktos podac aukcje na ktorej kupie zarowki dwuwloknowe do kierunkow do B6? Chce zrobic obrysy. Te beda pasowac? http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5367317648.html Bo widze, ze sa dwa rodzaje mocowan : 2 bay 15d oraz bay 15d. Ktore beda pasowac? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Nie na nasze drogi Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spocik w piatek? 12.06
WWawie bywam tylko w week :/ Mieszkam w polowie drogi Wawa- Lublin i w okolicy nigdzie spotow nie ma :/ Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Ladna B6 Mam fiola na punkcie felg, i te sa za***iste Powodzonka w nowych modach! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Mialem G3. Wszystko super tylko jest wedlug mnie za duzy. To jest raz. Dwa, LCD zzerza tyle % baterii, ze pol dnia ledwo wytrzymuje. Mimo, ze LCD jest juz przyciemniony itp. Mala pojemnosc baterii. O M8 sie nie wypowiadam bo go nie mialem Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spocik w piatek? 12.06
Siema. Ktos chetny na spocik 12.06 w Wawie? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 2.4 by Poemat
Dobra suka Ladnie siedzi. Felgi RH? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
Moze sa spalone glosniki albo tak jak pisze kolega wyzej (amaradaar) gdzies masz jakis kabel moze przerwany itp... Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Ja proponuje Galaxy S4. Mialem S5 i go sprzedalem. W S5 mamy to samo co w S4 tak naprawde, a jest drozszy o kilka ladnych stow. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Sprzedaj mi lotke tylna.... Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
DP 1.8T - pytanie
No ja podjade do znajomego od siebie, moze to ogarnie. Ale najpierw uderze do ARMIEGO z forum Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
DP 1.8T - pytanie
Witam [emoji6] Chce wyciac kata i wspawac rure z kwasowki. Moje pytanie brzmi- Czy po wycieciu kata, zaswieci sie check engine? Jesli tak, to czy bedzie to mialo wplyw na prace silnika? Czy poprostu tylko bedzie sie swiecil? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A6 C6 Ice silver avant by Jaguś
Zyjemy w PL, nie wiem czemu Cie to dziwi... [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Ladna sztuka I fele kozak! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
Zobacz w bagazniku przu subie czy w ogole sa podlaczone Lub wyjmij radio, moze tam jest cos nie wpiete. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
BPW kopci na niebiesko
Znam to z doświadczenia i z rozmów z różnymi ludźmi. Często w takim przypadku silnik pada Miałem to w Volvo S80, też kopcił na niebiesko Ale wiesz, nie koniecznie moge mieć racje
-
BPW kopci na niebiesko
Silnik out Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Pedał gazu nie reaguje
Wedlug mnie to walnal czujnik i tyle. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czekam na full s4 Siema! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
BMW F11 535d
Wszystkie pieknie ukryte i skomponowane Super autko! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka