Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Moze mi ktos podac aukcje na ktorej kupie zarowki dwuwloknowe do kierunkow do B6? Te beda pasowac? http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5367317648.html Bo widze, ze sa dwa rodzaje mocowan : 2 bay 15d oraz bay 15d. Ktore beda pasowac?
  2. Jaka opona na 19"? 30/35? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  3. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Siema. Moze mi ktos podac aukcje na ktorej kupie zarowki dwuwloknowe do kierunkow do B6? Chce zrobic obrysy. Te beda pasowac? http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5367317648.html Bo widze, ze sa dwa rodzaje mocowan : 2 bay 15d oraz bay 15d. Ktore beda pasowac? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  4. Nie na nasze drogi Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  5. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Mazowieckie
    WWawie bywam tylko w week :/ Mieszkam w polowie drogi Wawa- Lublin i w okolicy nigdzie spotow nie ma :/ Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  6. Ladna B6 Mam fiola na punkcie felg, i te sa za***iste Powodzonka w nowych modach! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  7. Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  8. Mialem G3. Wszystko super tylko jest wedlug mnie za duzy. To jest raz. Dwa, LCD zzerza tyle % baterii, ze pol dnia ledwo wytrzymuje. Mimo, ze LCD jest juz przyciemniony itp. Mala pojemnosc baterii. O M8 sie nie wypowiadam bo go nie mialem Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  9. Siema. Ktos chetny na spocik 12.06 w Wawie? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  10. Dobra suka Ladnie siedzi. Felgi RH? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  11. Moze sa spalone glosniki albo tak jak pisze kolega wyzej (amaradaar) gdzies masz jakis kabel moze przerwany itp... Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  12. Ja proponuje Galaxy S4. Mialem S5 i go sprzedalem. W S5 mamy to samo co w S4 tak naprawde, a jest drozszy o kilka ladnych stow. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  13. Sprzedaj mi lotke tylna.... Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  14. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    No ja podjade do znajomego od siebie, moze to ogarnie. Ale najpierw uderze do ARMIEGO z forum Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  15. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam [emoji6] Chce wyciac kata i wspawac rure z kwasowki. Moje pytanie brzmi- Czy po wycieciu kata, zaswieci sie check engine? Jesli tak, to czy bedzie to mialo wplyw na prace silnika? Czy poprostu tylko bedzie sie swiecil? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  16. Zyjemy w PL, nie wiem czemu Cie to dziwi... [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  17. Ladna sztuka I fele kozak! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  18. Zobacz w bagazniku przu subie czy w ogole sa podlaczone Lub wyjmij radio, moze tam jest cos nie wpiete. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  19. muunv odpowiedział(a) na monkey_vip temat w 2.0TDI
    Znam to z doświadczenia i z rozmów z różnymi ludźmi. Często w takim przypadku silnik pada Miałem to w Volvo S80, też kopcił na niebiesko Ale wiesz, nie koniecznie moge mieć racje
  20. muunv odpowiedział(a) na monkey_vip temat w 2.0TDI
    Silnik out Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. Czesc Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  22. muunv odpowiedział(a) na grzegorz_124 temat w 1.9TDI
    Wedlug mnie to walnal czujnik i tyle. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  23. Czekam na full s4 Siema! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  24. muunv odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Wszystkie pieknie ukryte i skomponowane Super autko! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  25. Siema [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.