Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
To prawda. Samochód z seryjnymi amortyzatorami i sprężynami obniżającymi skacze jak głupi na dołkach. To nie jest bezpieczne. Po takiej jeździe mam przytarte całe podwozie. Już nie mówię o tym, że bardzo szybko można stracić osłonę pod silnikiem. Szybko wrócisz do seryjnych sprężyn.
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Chcesz jeździć na seryjnych amortyzatorach i tych sprężynach?
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Wzór RS. Bardzo mi się podoba sam w sobie a przy Twoim kolorze auta wygląda Ewentualnie można je maznąć na grafit.
-
[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
Piękne
-
SPOTY RADOMSKIE
W Ułężu a dokładnie to w Podlodowie bo tam jest lotnisko.
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
Ogólnie projekt ciekawy ale popsuli go tym kolorem. Nie chce mówić z czym się kojarzy.
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Jeszcze sekundkę. Ten wątek to nie reklama, to rekomendacja. A jeśli ktoś nie odróżnia jednego od drugiego to jego problem. Tyle w temacie. Jak już kupię MTS-y to z pewnością opiszę swoje wrażenia.
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Prywatna wiadomość Podaj mi maila to Ci prześlę, sposób jak nawigację odblokować. Karty jeszcze nie kupiłem więc nie pomogę. Automapa może być ściągnięta np. z torrentów :gwizdanie:
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Pulpit ma rację, to radio nie ma cd. http://www.audiosklep.pl/alpine-ida-x301rr-p-2558.html
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Brzmi groźnie. Chyba poczekam na fotostory w dziale warsztat. Gdyby pasowały bez kombinowania to już bym je kupil
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Do siedemnaste 55 to trochę za dużo. 50 jest idealne jeśli nie chcesz 45. Szerokość to 205 lub 215. U siebie mam 205/50/17 i jest
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
A pamiętasz kto? Chętnie się dowiem bo może bym ori założył
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Weź siedemnastki, profil 50
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Może pasują ale po przeróbkach. Nie wiem, nie znam nikogo z forum, kto kupił ori i zamontował. OT: Służba fajna sprawa
-
Co myślicie o takich zegarach?
Jest u nas taki jeden :gwizdanie: poka poka W dziale moja B5 jest. Poszukam.
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
A są Na płycie przekaźników za pokrywą podnóżka i jeszcze jeden w skrzynce w tylnej części przedziału silnika. a to sie nie liczy <mega_foch> Nie foc**j musiałem się czepić
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Żeby jeszcze pasowały P&P A dlaczego maja nie pasowac bo nie jestem w temacie? Jest taki problem z ponownym montazem ori? Nieoryginalne listwy górne są wciskane na rynnienkę a oryginalne przyklejane. Jeśli samochód miał chromowane ori listwy to tej metalowej rynienki chyba nie ma(?), w każdym razie wygląda inaczej. Nie wiem jak to jest z montażem, może wystarczy oderwać oryginalną rynienkę i przykleić na to chromowaną listwę, tylko jak _________________________________________________ Może na obrazku będzie lepiej widać
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
A są Na płycie przekaźników za pokrywą podnóżka i jeszcze jeden w skrzynce w tylnej części przedziału silnika.
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Firma Ta Technix ma tanie gwinty. Jest o nich temat na forum.
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Żeby jeszcze pasowały P&P
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Takiej odpowiedzi oczekiwałem :> :> :> A jeszcze jedna kwestia: zmieniając fele na 18'' musze robic glebe? ;( ;( ;( bo jeśli to ma hu..jowo wyglądać to rzeźnie będę miał z glebą bo mam teraz założone zimówki z nieco niższym profilem i już hacze wszędzie Do 17 gleba jest wskazana a co dopiero do 18 :gwizdanie: Powiem tak, jak chcesz mieć osiemnastki bez gleby to może lepiej pomyśleć o 16, efekt będzie podobny. Gleba straszna nie jest straszna jak się ma amortyzatory o skróconym skoku. Wiem co mówię, mój brat ma focusa na 18'(i glebę), ja mam 17' i seryjny zawias i jak mam jechać drogą z dołkami to wolę jego focusa i osiemnastki bo jedzie się jak czołgiem.
-
[ALL B5] Blenda
Podoba mi się rozwiązanie połączenia wydechu ze zderzakiem. Nie ma dziury w siatce na wydech, tylko wydech elegancko pod zderzakiem (jak w ori). Poza tym progi
-
Co myślicie o takich zegarach?
Jest u nas taki jeden :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Wiem, sam to VT zrobiłem. Widziałem też na żywo. Odnośnie kolegi Baddy, to na 100% widziałem je w dziale moja B5 i to na ciemnym aucie. Tylko nie mogę sobie przypomnieć u kogo
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Z tego co pamiętam to ktoś na forum ma takie alufelgi w B5 i wygląda to całkiem całkiem. Przy czym auto nie jest typową serią z ładnymi felgami. _________________________________________________ Trochę OT. Ostatnio widziałem takie cudo: Właściciel myślał, że ma kozackie alufelgi i wydał na nie sporo kasy. A w połączeniu z samochodem wyszła kupa Typowy przykład: oklepane nadwozie i futurystyczne felgi.