Treść opublikowana przez Armi
-
SPOTY RADOMSKIE
Wypatrujcie mojej ex- B5, będzie jeździć po ulicach Radomia:cool:
-
[8L AHF] Audi a3 8l
A3 są ok, to bardzo wdzięczne auta. Zwinne, zwrotne a po chipie całkiem szybkie (masa robi swoje). Szkoda, że na OEM+ w Ostrowie nie byłeś - byłaby czwarta A3:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Koło będzie dobre, cała zima na szukanie. Prosiaki odjechały na B5.
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Jedna jest ok:thumbup1:
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Jest wizualnie starsza ale czy brzydsza? Raczej nie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Była. W sumie to dopiero teraz do mnie to dociera. Pierwszy samochód, masa wspomnień ale idzie nowe
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Nic nie trzeba kombinować, grille są P&P. Został mi chyba gdzieś przedliftowy grill, pomalowany na czarno . Mógłbym Ci go tanio sprzedać ale lepszym wyjściem będzie polift, nowszy to nowszy. Jeśli chodzi o lampy to można chyba odłączyć ringi (chociaż, na zdjęciu nie widzę by świeciły). Soczewka jest, zmienić żarniki na przyzwoitą barwę i git. Forum jest jakie jest, wiele osób zostało skrytykowanych na początku i albo znikali z forum albo się ogarniali. Myślę, że w Twoim przypadku będzie to drugie. Tym bardziej, że aż takiej tragedii nie ma. 2 lub 3 rzeczy do zmiany z przodu i masz auto, które się wyróżnia ale w pozytywny sposób.
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Naprawdę nie widzisz różnicy? Przedlift - Polift Wizualnie główna różnica to airbag.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Obie poszły. Takie było życzenie klienta. Człowiek ogarnięty, pewnie na niejeden zlot/spot zawita.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Może jeszcze będę ją widywał bo aż tak daleko nie odjechała - WR:whistling: ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Miałeś rację
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nie. Kto wie może nowy właściciel założy konto u nas:wink:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
To było piękne 5 lat z B5:giveheart: Dziękuję za pomoc i za opinie te dobre i te złe. Sprzedana.
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Jeszcze moga byc z niego ludzie. Auto jak najbardziej do wyprowadzenia. Znaczek 1.6 do poprawy albo out. Przód makabra - na poczatek bra i grill do wywalenia. Hid 8000k to lep na młodocianych lanserów. Oni lgną do niebieskich świateł Zmienisz na 4300-5000 to i ozdoba choinkowa w zderzaku nie bedzie potrzebna - widocznosc sie poprawi, policja sie przestanie czepiac ale stracisz respekt u młodych gniewnych pod remiza:wink: Na plus zdecydowanie gleba i felgi:kox:
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Zwyczajna pomaranczowa folia do lamp z allegro.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Dobre ale co kto lubi, tu masz P&P. Samemu można to zdecydowanie taniej ogarnąć. Mnie fmic z dolotem z kwasu wyniósł 500zł ze wszystkim (robocizna moja, spawanie zlecałem). Zależy - chce Ci się bawić? Masz czas, miejsce? Jeśli nie - kupuj gotowca.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Kupiłem po regeneracji, przy mnie sprawdzona na maszynie. Rok gwarancji. Jestem zadowolony.
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
IMO jedna z ładniejszych OEM-owych felg. Szczególnie 18":whistling:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Jedziesz za rok? Mi od samego patrzenia na Twoje zdjęcia chce się wrócić tam za rok
-
Wakacje w Chorwacji
W Bośni i Hercegowinie królują stare mercedesy. Jadąc z Makarskiej do Mostaru, widziałem więcej starych mercedesów niż w Polsce przez cały rok:decayed:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Allegro - folia stickerbomb
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Mam sentyment do tych felg:grin: Idealnie pasują do czarnego sedana:giveheart:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
no az dziw bierze ze Ty jakos funkcjonujesz tyle pavilonu zjesc no cos pomysle moze w rozmiarze USA w ago zamowie na zamowienie dzieki za opinie kupuj B5 jakies Nie jakieś tylko moje:decayed: sedan:naughty:
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Widać
-
B6 by Armi - sesja s.25
Już jest:grin: Skoro temat się ożywił to napiszę tylko, że wymieniłem jedną pompkę teraz korekcje są idealne:naughty:
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Świetnie wygląda:kox: