Treść opublikowana przez Patrykbor
-
[All B5] Moje Audi A4
tak jak kolega gada i na tył II lift , kiere tez można by wyciosać inną
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
egramin zawodowy jakiś ogólny czy z tematu pracy? Posty nie wszędzie są zliczane Jakby mial być każdy liczony to większość miała by 1,000,000,001
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Profil: Płeć: Mężczyzna Wiek: 19 Poland Poland Miejsce pobytu: pasłęk Województwo: war-mazurskie Imię: Łukasz Model: A4 B5 Silnik: AFN 1.9 110PS Rodzaj napędu: FWD Nadwozie: Limuzyna Rocznik: 1998 Wiadomości: 1 ale on ma tak od początku Łukasz narazie czyta :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie łapie o co chodzi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
następny szpieguje i jeszcze jeździ za tobą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czyli będę różowy? dla mnie browar wisisz bo podsunąłem pomysł :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 15:42_________________________________________________ adam ma nowy aku to niewiem czy sie tak szybko podda jeśli aku ma 80Ah to w tych temp jego pojemnośc nawet niech spadnie o połowę na 40Ah to wzmacniacz niezle już będzie wysilony by ciągnąć 40A i wówczas pogra godzinkę a nie pół ... ale to tylko teoria Niestety to nie zabudowa do nagłaśniania w terenie, nawet przy otwartych szybkach już tak fajnie nie słychać nie ma ograniczeń ... każdy się może wypowiedzieć ale logiczne jest że jak sie kogoś nie zna to nie ma to sensu, zawsze się znajdzie paru którzy mogą coś wnieść do kandydatury Odnośnie spocika wiosennego to może zacznijmy od wypadu na grilla w kilku osobowym (autkowym) gronie potem pomyślimy o czyms konkretniejszym aby też coś wypić i przenocować - w tym roku długie weekendy beznadziejnie sie układają ale zobaczymy. Że tak powiem to 1 maja wypada w piątek :gwizdanie: tak więc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i to jest myśl panie Adamie
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
nic się nie stało
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Dobrze wiedzieć nie musisz krzyczeć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wszystkich szczegółów dowiesz się w czasie chyba jak coś to może na pw [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:10_________________________________________________ niewiem czy sie zgodzą po ostatnim razie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adam ma nowy aku to niewiem czy sie tak szybko podda
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
mi się wydaje że do budy wystarczy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi się wydaje że miejscowych nie biorą pod uwagę tylko obcych i czytają co nabazgrał tak zrozumiałem
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
ciekawe spróbuje to siebie chyba , a czasami diesel potrafi więcej zakłócać niż Pb . Tak czytałem że fiatowskie diesle zakłócają że chocho
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://gryonline.wp.pl/gry.online-pool.8.gd.html Panowie no i Panie pyka ktoś w to :naughty:
-
[B6 AMB] moja czerwona lala
Powiem że jest za... ten zegarek dodatkowy można się przyzwyczaić a tak furmanka kozak
-
Spoty Olsztyńskie
dowiecie sie 22 02 2009 :naughty:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
http://www.allegro.pl/item544561093_beczka_uc1_gniazdo_podwojne_faktura.html to jest to ale poco jak kabla ci starczy chyba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak to lifter powiedział wiejski tuning to Krzysiek poco ci to :polew:
-
[B6 AMB] Od czego zacząć - aby fajnie latało
Powiem ci ze tu masz chłopie multum tematów na temat podnoszenia mocy wystarczy poszukać :szukaj:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Żyjecie ludzie
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
Marek doszło pw bo się nie odzywasz :gwizdanie:- Jakiemu klubowi kibicujecie ?
CeTeVał Klub- [ALL B7] Przyciemnienie szyb - 3 warianty
Ja jestem za 2 . 3 za ciemna dla mnie ale to tylko moje zdanie - Spoty Olsztyńskie