Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poczekam jak przyjdziesz i sprawdzisz czy faktycznie ona :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak coś się zapali to się odezwę . I tak muszę od ciebie wziąć manetkę .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
normalnie bym przyjechał ale wyjazd mam... A ty zmieniłeś tarcze te co kupiłeś ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spoko G. będziesz wiedział pierwszy [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 18:00_________________________________________________Panowie doszły do mnie hamulce jak ktoś chce popatrzeć przy wymianie zapraszam w sobotę do mnie do garażu bilety 5 pln
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no z paleniem problem bo wychodzić nie mogę a w domu raczej nie palę...została łazienka... ale zdrówko ciut lepiej... :good: to sie na spocie pojawisz żeby srednia autek poniżej pięciu niespadła
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ajak zdrówko lepiej . Za mało palisz może
-
[B5 AJL] Czyszczenie szkieł w lampach Valeo
Ja u siebie w polifcie nie zdejmuje zderzaka do wyjmowania lamp chyba ze coś mam nie tak
-
[ALL B5] Reflektory Audi A4
kolega podał watek przeczytaj dokładnie i dojdziesz do ładu
-
[ALL B5] Reflektory Audi A4
to chcesz kupić żarówki :> ?
-
[ALL B6] Jak zdemontować uchwyt pod telefon ?
a jak by tak wykorzystał uchwyt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t63051.0.html;highlight=monta%C5%BC+cb chociaż nie każdy używa cb
-
[B6 AVF] Adapter cullmann i nokia 6230i.
:polew:
-
[B6 AVF] Adapter cullmann i nokia 6230i.
wyczyść adapter jam mam taki problem z e50 odkręcam go szczotką przeczyszczę styki w uchwycie i jest gitara na dwa tygodnie mi to już w krew weszło [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:14_________________________________________________szybki jesteś Trzeniek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek słyszałem że nie masz alarmu :gwizdanie: . Chcesz parę złociszy z AC :polew:
-
Nie masz pomysłu na strój karnawałowy - zrób go sam :)
:nabijasie: :nabijasie: kolo daje rade
-
Czy to oryginalne felgi i czy warto ?
mogą być z takimi rozstawami ale czy to ori no nie jestem pewien za taką kasę wątpię
-
[B5 AGB] Koła 20" do S4 b5
Nowak jeździ na 19 " i daje rade mi się wydaje ze zależy wszystko od dobrania dobrego ET http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.elblag24.pl/elblag,bez_uprawnien_spowodowal_wypadek_akt,19281,0,0,0.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a jak robiłeś rozrząd to pompę wody wymieniałeś [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 16:35_________________________________________________aha . poziom oleju ci nierośnie i czy płyn w zbiorniczku śmierdzi spalinami :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
toć to powtórki a co do agromaxu to cała moja firma tam jeżdzi i do serwisu skody też sie zdarza
-
[B5 AFN] wymiana lamp na po lifcie-co ze zderzakiem przednim?
:szukaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html tu na pewno znajdziesz odp
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobka_przodu_na_b7-t41475.0.html poczytaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sprubuj w agromaxie na obwodnicy ja tam zawsze jezdze i trzepie cały samochód
-
[B5 AFN] Moja Czarna Lalunia
Ładna seria .Mody na plus tylko jeszcze trochę gleby by się zdało bo przy 17 będzie wyglądał jak allroad
-
Drodzy klubowicze, potrzebuję kilku głosów ;-)
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeszcze czekamy na ramki pod tablice jak przyjdą o wtedy coś się skręci ale jak coś można zrobić mini spota jak ktoś będzie miał czas - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody