Treść opublikowana przez Patrykbor
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
jak gadasz na bliskich odległościach to nie zobaczysz różnicy ale poszukam gdzieś widziałem na forum cb jak się rozchodzą fale przy montażu anteny w rożnych miejscach
-
[ALL] prawo jazdy
moja żona ma taki numer 71.01.556/04/2861.pl i nie wiem o co chodzi a nigdy okularów nie miała
-
[ALL] prawo jazdy
Koledzy potrzebuje się dowiedzieć co w zaznaczonym miejscu są wpisane jakieś numerki morze wiecie co oznaczają
-
Pomocy - nie mogę wyjąć radia nie ori .
dwa cienkie kawałki blaszki po bokach [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:42_________________________________________________powinno pomóc
-
[B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)
Ładniutka tylko dokładki szprejem palnąć i porysowany zderzak . Pokaz fotki środeczka :>
-
[B7 BLB] Już nie taka nowa A4 :) W koncu czas pokazać:)
Ładniutka furmanka alusy klasa ale kiera chyba do obszycia albo źle widzę
-
Jaki zestaw CB ?
ale filipińczyk jest o niebo lepiej złożony i dłużej pochodzi tylko trzeba sprawdzić czy nie sieje po innych kanałach
-
Jaki zestaw CB ?
http://www.allegro.pl/item489877906_cb_radio_alan_199_a_gratis_fv_wtyk_promocja.html http://www.allegro.pl/item499140075_radio_cb_tti_tcb_880_gratisy_myslowice.html[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 21:37_________________________________________________ tylko poszuka jeszcze na tej stronce co ci podałem na pw bo tam czasem się trafia dobre radyjko w niezłej cenie tam kupiłem cały swój sprzęt
-
Jaki zestaw CB ?
a kasy ile?
-
Jaki zestaw CB ?
dostałeś pw
-
Jaki zestaw CB ?
ta raczej wygląda na ori nie trafiłem jeszcze na podróbę
-
[ALL] VW TOURAN 2.0 tdi
Ja ostatnio jeździłem Turanem ciekawe autko i wygodne . Sąsiad ma już rak takiego i jest zadowolony a kilosów tłucze trochę i ciąga przyczepkę dość sporą i daje se rade i bodajże jest w automacie ale nie wiem jakim
-
Jaki zestaw CB ?
dobra antena to trochę kosztuje ale ml 145 sirio w zupełności wystarczy to jest najpopularniejsza antena na rynku http://www.allegro.pl/item490701753_antena_magn_sirio_ml_145_gratis_kielce.html
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
Polift to polift te lampy dla mnie to kaszana
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Faktycznie chyba w sen zapadli A ty Adaś byś wczoraj wlazł mi pod samochód taki zapatrzony byleś na żonę pod carefurem
-
Strefa Śmiechu
gadka przez cb z zapożyczone zaprzyjaźnionego forum M1 : koledzy a wiecie dlaczego nowe BMW będą miały szklane drzwi? M2 : no dajesz M1 : żeby paski od dresu było przez nie widać
-
[ALL] czy te alusy są od s8?czy beda pasować do a4?
a fotki gdzie ?
-
[ALL B7] Włączanie świateł dziennych za pomocą VAG CAN PROFESSIONAL
Że się grzecznie zapytam a w b5 można takie coś zrobić
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
te tez mi się nie widzą jednak tylko polift
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
mi się nie podobają Lepiej poszukaj tych po lifcie są o wiele ładniejsze
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Czemu akurat taka kolejność? Założę się że nie odczujesz róznicy w odsłuchu/nadawaniu zamieniając jedna na drugą zgodzę się z przedmówca że niema różnicy a nawet niektóre anteny nawet są lepie wykonane . Ja bym brał sirio bo bo za duża przepaść cenowa a jak kolega chce długą antenę to polecam http://www.allegro.pl/item496622292_sirio_megawatt_4000_torun.html http://www.allegro.pl/item487340775_uwaga_antena_sirio_turbo_5000_magnes_16cm_wawa.html tą sam mam i jestem zadowolony
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja wczoraj obejrzałem "Adrenalina " z gościem co grał tego szalonego kierowce w "Transporterze" Najlepszy moment był jak kolo zasadził se całą ampułkę epinefryny
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
911
-
[ALL] CB-RADIO onwa problem
Nie zawsze jest taki ruch w eterze o 8 rano rożnie to bywa ,a antenę jak stroisz to nie powinien stać blisko wysokiego budynku . Ale jak nie jesteś pewien ze radio chodzi dobrze zawsze możesz krzyknąć czy cie słychać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A reszta ekipy to co na wczasach czy może ciężko " pracują"