Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. http://peb.pl/zabawne-grafiki-zdjecia-i-prezentacje/290626-sprawdz-czy-jestes-chinczykiem.html zobaczymy kto jest made in china
  2. [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 13:23_________________________________________________pada śnieg panowie
  3. W Elblągu właśnie trochę zaczyna sypać
  4. godziny spotkań to tak 17 i przeważnie w piątki
  5. Patrykbor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    U mnie w mieście ostatnio był okular miał 1.4 mln ale czarny a nie w kolorze kości słoniowej ala taxi
  6. http://www.smog.pl/wideo/20653/audi_90_transportuje_styropian/
  7. wyjeżdżasz na święta ? Grzesiek a ty dzisiaj kolo 16 10 na hetmańskiej gdzie tak pędziłeś
  8. [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 20:52_________________________________________________aż tak chyba nie będzie [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 20:52_________________________________________________ciepło
  9. Ja swoim poniżej 6/100 nie daje rady .
  10. Patrykbor odpowiedział(a) na Slawek350 temat w 1.9TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42923.0.html;highlight=rozrz%C4%85d+ajm
  11. http://pl.youtube.com/watch?v=g6xCL8p_ges&feature=related
  12. [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 15:46_________________________________________________A tak w ogóle to przed świętami robimy jeszcze jakiegoś spota
  13. Bez głupich skojarzeń :gwizdanie:
  14. :decayed: właśnie dmuchnąć nie mogłem zdjąłem drugi wężyk i zassałem
  15. co tu gadać ma talent
  16. Tak dostałem się tak jak mówiłeś dmuchnąłem w wężyk i drzwi się otworzyły .
  17. :oklaski: Ładniutka i czarna
  18. Fajna furmanka .Pokaż środek i chyba brak ci dekli na felach [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 23:03_________________________________________________
  19. Patrykbor odpowiedział(a) na Dasiek temat w 1.9TDI
    Sprawdź rozrząd czy się nie posypał
  20. poczytaj tutaj ja się tez zabieram chyba za wymianę nagrzewnicy ;(
  21. Ładna furmanka . Pokarz jeszcze zdjęcia środka opisz go trochę i jakie mody będziesz robił
  22. Adaś dzięki wielkie za pomoc dzisiaj . Tylko nie wiem czemu akumulator nagle się rozładował a wcześniej było normalnie jak go chciałem zapalić to kontrolki się żarzyły i kicha a jak się sam zamknął to centralny zatrzasną drzwi a kiper był otwarty
  23. I jak wam koledzy idzie cosik tu ucichło?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.