Treść opublikowana przez gadi
-
Błąd poduszki powietrznej 532 , 595
Jak się do niego dostać (co trzeba rozkręcić)
-
Błąd poduszki powietrznej 532 , 595
Dzięki pre_pl I jeszcze, jak sprawdzić czy pas kierowcy był wystrzelony (wymieniałem prawy pas, bo był zwinięty i nie można go było rozwinąć) a pas kierowcy chodzi normalnie.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2007, 10:17 _________________________________________________I gdzie ten sterownik poduszki jest schowany
-
Błąd poduszki powietrznej 532 , 595
Tylko wtyczka była stara z MERCA 124[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2007, 10:59 _________________________________________________Czy ten błąd 595 - Tylko w pełnej wersji, brak osprzętu, nie związany ze sprzętem ] to jest 00595 - Crash Data stored - zanotowano wypadek Czy trzeba wymienić sterownik poduszki ? Wymieniona była poduszka w kierownicy i prawy pas z napinaczem. [br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 21:13 _________________________________________________To jak z tym sterownikiem poduszki ?[br]Dopisany: 19 Lipiec 2007, 23:38 _________________________________________________???[br]Dopisany: 20 Lipiec 2007, 18:55 _________________________________________________To jak z tym sterownikiem poduszki ?
-
[B6 ALT] problem z pasem bezpieczenstwa
Może spróbuj najpierw go wyprać, wysusz rozwinięty całkowicie.
-
[B5 AFN] Błędy AIRBAGA
Mi też wyświetla się błąd 532 Napięcie zasilania sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY I nie moę go wykasować Oraz 595 Tylko w pełnej wersji brak osprzętu / nie związane ze sprzętem
-
Osłona na akumulator
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1184.0.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
O które wahacze chodzi ?
-
Demontaż słupka
Przedni czy środkowy ?
-
Dziwne zachowanie hamulca...
Przepraszam miałeś rację, zle przeczytałem.
-
[B6 AWX] Pomocy odpływa mi paliwo po nocy [1,9 130KM, 2002]
Raczej nie, widocznie miałem bardzo małą nieszczelność.
-
[B6 AWX] Pomocy odpływa mi paliwo po nocy [1,9 130KM, 2002]
Na bank łapie ci gdzieś powietrze, sprawdz przewody doprowadzające paliwo (opaski zaciskowe terz) Ja u siebie miałem problem po zmianie filtra paliwa, łapał powietrze na uszczelce. Wystarczyło zmienić spowrotem na starą uszczelkę
-
W jaki sposób jest przymocowany drewno-podobny plastik, ten przy klimatroniku i
Dzięki bardzo Dzięki opisowi wyjołem tą ramkę bez problemu, tylko jest problem z jej zakładaniem. Górne zatrzaski te nad przyciskami nie chcą jej za bardzo trzymać. Jak założę górą a potem dół to górne odpinają się, tak jakby ta ramka była za słabo wyprofilowana (wygita albo zbyt prosta). Co można z nią zrobić ?
-
[B5 ADR] Pusty stuk podczas zjeżdżania z nierówności - tylne zawieszenie,odboje?
Może stuka ci coś we wnęce prawego nadkola, tam gdzie jest pompka centralnego. Albo tam gdzie jest koło zapasowe.
-
W jaki sposób jest przymocowany drewno-podobny plastik, ten przy klimatroniku i
W jaki sposób jest przymocowany drewno-podobny plastik, ten przy klimatroniku i radiu. Odstaje mi górna część tego plastiku przy przyciskach, jak ją poprawnie zamontować ? Chodzi mi oten na zdjęciu (tylko u mnie odstaje na górze) http://img54.imageshack.us/my.php?image=tmp1003mp8.jpg
-
Dziwne zachowanie hamulca...
cayenne3001 Chyba coś Ci się pomyliło z tym odpowietrzaniem.
-
[B5 AHU] Po podłączeniu poduszki jej kontrolka nie gaśnie.
Chyba chodziło Ci o Interfejs diagnostyczny do programu VAG-COM
-
[B5 AFN] automatyka szyb nie działa
A sprawdzałeś to przy włączonym silniku ???
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
Miałem zatkane 2 odpływy przy podszybiu (pod aku i pod serwo) Po przetkaniu nadal robi się coraz bardziej mokro na dywaniku u kierowcy pod nogami. Gdzie jeszcze szukać przyczyny ?
-
[B5]Przewód odprowadzający wilgoć z parownika
Czy ktoś znalazł w końcu ten przewód odprowadzający wodę z klimy ?
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
9,5
-
[B5 AFN] Skrzynka z przekaznikami - gdzie sie znajduje?
Na bocznej ściance przy nogach po lewej stronie, trzeba odkręcić plastik chyba 2 wkręty,
-
[ALL B5] Pulpit sterowania klimą - co i jak działa ?
Jak jest z tym nawiewem ?
-
Brzęki, stuki
Jakie masz zaciski ? Jeśli ATE to idą tam takie klocki z blaszkami http://moto.allegro.pl/item209310291_audi_seat_skoda_vw_klocki.html To trzeba te blaszki mocniej porozginać (wchodzą one do tłoczka) a następnie przesmarować smarem niedzianym prowadnice (miejsca gdzie klocek przesuwa sie po zacisku) W moim przypadku zabiegi te pomogły w 100 %
-
[B5 AFB] Wahacze - temat rzeka:)
Ja ostatnio wstawiłem do siebie oba wahacze górne z prawej strony właśnie MEYLE
-
XERAMIC czyści wtryskiwacze DIESELA
Czy ktoś z was stosował ten środek ? XERAMIC czyści wtryskiwacze DIESELA http://www.allegro.pl/item210879123_xeramic_czysci_wtryskiwacze_diesela_od_ss.html