Treść opublikowana przez gadi
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie N75 i przewodów podciśnieniowych
Ale u mnie nie ma przezroczystych przewodów paliwowych.
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
Robi1 Ja właśnie przybieram się aby wymieniś ten króciec z prawej strony silnika (stojąc przodem do auta) Ile zapłaciłeś za niego ? Czy jest tam jakaś uszczelka ? [br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 22:48 _________________________________________________Czy to ten ?
-
[B5 ADP] Czy kupno zawieszenia za 700 PLN jest opłacalne ?
http://www.allegro.pl/item395523883_koncowka_drazka_l_p_audi_a4_a6_vw_passat_skoda.html http://www.allegro.pl/item388249920_konc_dr_kier_a4_a6_passat_oryginal_okazja_.html [br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 21:16 _________________________________________________W Inter Cars końcówka MOOG - 74,55 zł LEMFORDER - 122,79 zł
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie N75 i przewodów podciśnieniowych
Jeździłem prawie rok na zaślepionym EGR, teraz wyjąłem zaślepkę. Jak mam sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza w paliwie ?
-
[B5 ADP] Czy kupno zawieszenia za 700 PLN jest opłacalne ?
Chodzi Ci pewnie o ten komplet http://moto.allegro.pl/item397349767_wahacze_master_sport_audi_a4_a6_a8_vw_passat_b5_b6.html On jest bez zestawu śrub, a za taki trzeba zapłacić http://moto.allegro.pl/item404028872_sruby_do_wahaczy_vw_passat_audi_a4_a6_a8.html http://moto.allegro.pl/item387399204_sruby_kpl_do_wahaczy_audi_a4_a6_a8_vw_passat_b5.html Wez cały komplet jak Ci padną to sobie wtedy wymienisz na LEMFORDERA, albo sprzedasz łączniki MS i kupisz nowe LEMFORDERA sa w doskonałej cenie http://moto.allegro.pl/item402007735_lacznik_stab_audi_a4_a6_vw_passat_lemforder_ory.html Ja wymieniałem same łączniki pare miesięcy temy, więc nie były mi one potrzebne
- [ALL] zawieszenie
-
[B5 AVG] Spadek mocy tylko na 5-tym biegu
Orginalnie siedzi z taką wtyczką ? http://moto.allegro.pl/item398847361_zawor_egr_n75_pierburg_audi_vw_seat_1h0906627a.html[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 21:29 _________________________________________________Ja zrobiłem to tak http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_n75_wymieniac_wtyczke_czy_zastosowac_zawor_od_egr-t36018.0.html
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Fajnie ci to wyszło [br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 05:05 _________________________________________________Takim klejem to robiłeś ? http://www.allegro.pl/item388870808_pistolet_wyciskacz_do_kleju_na_goraco_40w_klej.html
-
[B5 AFN] Czy po czyszczenie turbosprężarki trzeba kasować błędy ?
Po prostu nie wchodzi w tryb awaryjny (małe przeładowanie)
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie N75 i przewodów podciśnieniowych
A jak reszta silnika ?
-
[B5 ADP] Czy kupno zawieszenia za 700 PLN jest opłacalne ?
W zawieszeniu firmy Master Sport jak widzć z wypowiedzi użytkowników najczęściej siadają łączniki stabilizatora i końcówki drążków kierowniczych. Ja narazie zamówiłem wahacze na lewą strone z MS łączniki niedawno wstawiłem LEMFORDERA, a stare końcówki wymienie MOOGa
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Mi chodziło czy ostatnio wymieniałeś filtr paliwa, a nie czy jest ok.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie N75 i przewodów podciśnieniowych
Z tymi kierownicami to dziwne, bo jak zdejme wężyk podciśnieniowy ze sztangi to sztanga opadz jakieś 2 - 2,5 cm to raczej jest cały zaktes. No ale wszystko jest możliwe, bo sporo czasy jeździłem z niesprawnym N75 i mogły się zapiec gdzieś na końcach zakresu. Narazie po wymianie zaworka jezdzi się stosunkowo lepiej.
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
Jeśli wywala przez zbiorniczek, to morze być uszczelka pod głowicą.
-
[B5 AFN] "Lata" drążek zmiany biegów
Zobacz od spodu czy jest śruba dobrze przykręcona od drążka i gdzieś ci się on nie obija o podwozie.
-
[B5 ADP] Czy kupno zawieszenia za 700 PLN jest opłacalne ?
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_master_sport_opinie_i_test_online_wahaczy-t24247.0.html
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie N75 i przewodów podciśnieniowych
Wymieniłem zaworek N75 i przewody podciśnieniowe, zrobiłem nowe logi.
-
[B5 AFN] Auto same przyspiesza
To jest normalny objaw, dzieje sie tak wtedy kiedy prędkość obrotowa spadz poniżej prędkości biegu jałowego (na luzie około 850 obr.) Silnik jest ustawiony na tą prędkość. Jadąc na 1 albo na 2 itd. bez gazu (zdejmując nogę z gazu) będziesz jechał z prędkością obrotową silnika około 850 obr. Najbardziej odczuwalne jest to na 2 biegu.
-
[B5 AVG] Czujnik temperatury cieczy chłodzącej
Szukaj gdzieś tam z tyłu silnika, w okolicy gdzie idą przewody od nagrzewnicy do silnika [br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 16:33 _________________________________________________A może chodzi że ten czujnik (podwójny) to dwa czujniki temperatury w jednym 4 pinowy
-
[B5 AFN] Brak mocy powyżej 3000rpm
Na włączonym silniku ściągnij przewód podciśnieniowy z gruszki (sztangi) i zobzcz ile opadnie sztanga.
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Ale Ty czyba masz komputer (FIS) a ja nie mam.
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Ale ja wyraznie pisałem że tem czujnik 2 pinowy nie jest od wskaznika na desce, od wskaznika jest ten 4 pinowy. Odczyty na desce mam ok
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
To od czego jest ten czujnik 2 pinowy !!!
-
[ALL B6] Urwana śruba
Zobacz w serwisach SKODY, albo jedz gdzieś na szrot po używki.[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 04:16 _________________________________________________Albo dzwoń po ALLEGRO może mają używane z demontażu. http://www.allegro.pl/item386679525_audi_a4_a6_a8_wozek_sanki.html http://www.allegro.pl/item398424062_sanki_od_audi_a4_2002_r_.html http://www.allegro.pl/item385329457_wozek_sanki_belka_pod_silnik_audi_a4_b6_1_9_tdi_o4.html http://www.allegro.pl/item396361209_zawieszenie_tyl_wahacz_audi_a4_1_9_tdi_sedan_2002.html http://www.allegro.pl/item396720460_audi_a4_sanki_pod_silnik_1_8_1_6_1_9_tdi_polecam.html hthttp://www.allegro.pl/item389036196_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_lawka_sanki_trawers.html http://www.allegro.pl/item389307292_audi_a4_kolyska_przednia_1_9_tdi_02_04r.html http://www.allegro.pl/item390112231_audi_a4_zawieszenie_sanki_zwrotnica_wahacz_piasta.html http://www.allegro.pl/search.php?string=audi+A4+Sanki&category=620&description=1&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0&from_showcat=1&country=1
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Ok sprawdze.[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 18:17 _________________________________________________Zmostkowałem 2 kabelki we wtyczce 2 pinowej i nic się nie dzieje. Wentylator nie włącza się, a wskazówka temperatury nie opada.