Treść opublikowana przez rav14
-
Sprężyny tył a butla LPG
nie chce żeby odpowiedź była obcesowa ale pytam co zrobić u mnie z siadającym tyłem a nie jak jest u Ciebie bo Ty masz quattro avant, rozkład mas 50/50 fabrycznie butla nie ma tak dużego wpływu. u mnie przy sedanie FWD mam 60/40 i wpływ jest większy. poza tym sam fakt quattro i w dodatku avant, to bankowo inne sprężyny i inna kategoria wagowa, a tak btw max dopuszczalne obciązenie haka to nie 75kg? peace
-
Sprężyny tył a butla LPG
Witam, odkąd mam założoną instalację gazu wraz z butlą 55l w koło, mam wrażenie że przy pełnym baku LPG, połowie Pb i więcej niż 2 pasażerach, tylne koło chowa mi się w nadkole :/ standardowe 16 cali ET42 jak fabryka dała. Auto to A4 b6 sedan, 1.8t FWD, zawieszenie 1BE. Czy sensownym byłoby wrzucić sprężynę np od kombi lub od quattro? I jaki to da efekt? utwardzi na tej samej wysokości czy podniesie przy zachowaniu sprężystości? Co mam ewentualnie sprawdzić/odczytać na aucie żeby dobrze dobrać? pozdrawiam
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
a ja mam pytanko, jak się sprawuje folia "szczotkowane aluminium" na dekorach? :> nie ukrywam, że też chciałbym rozjaśnić wnętrze, a ori dekory to spory wydatek
-
Nie działa kilka rzeczy na raz,masakra
szyba kierowcy i sterowanie lusterkami może być spowodowana uszkodzeniem wiązki idącej ze słupka A do drzwi, odsłoń gumę i sprawdź wzrokowo, u mnie jak przewody popękały też miałem takie objawy.
-
Zimne tylko pod szybą
a w których blokach mogę sprawdzić odczyty temperatur? chyba tak zrobię jak mówisz, że zrzucę schowek i zrobię przegląd silniczków.
-
Zimne tylko pod szybą
tak, robiłem skan przed i po, i żadnych błędów nie pokazało. jak samochód stoi na słońcu i wsiadam i uruchamiam klime, to jest ta roznica jeszcze wieksza, tzn na podszybiu aż się rosa robi na zewnątrz tak chłodzi a ze środkowych kratek na konsoli leci letnie z jednej a gorące z drugiej
-
Zimne tylko pod szybą
Witam, coś się dzieje, diabeł się moją klimą interesuje. a konkretnie: błędów w vagu nie pokazuje żadnych. ale bez różnicy na intensywność nadmuchu i temperaturę zewnętrzną, powietrze zimne wylatuje jedynie pod szybą, pozostałe nawiewy mają lekko cieplejsze, środkowe na konsoli czasem nawet po prostu ciepłe. wkurza mnie to, bo skoro pod szybą jest lód (szwagier po nabiciu ma takie zimne na wszystkich) to czemu w innych jest gorzej? druga sprawa: nieważne czy ustawiam dół, środek, czy górę indywidualnie oddzielnie, to i tak zawsze coś tam wieje z pozostałych kratek, coś się gdzieś nie domyka? trzecia sprawa: wchodziłem w blok 08 HVAC -> 04 BASIC SET -> 001 GO! i odczyty w polach zmieniały się w zakresie od 30 do 240, a następnie wskakiwały wszędzie 0 i klima włączała się na eco, czy to normalne zachowanie? czy tam powinny od 0 do 240 iść wartości na przykład? dodam że zamknięty obieg, odszranianie przedniej szyby itd działa należycie. pozdrawiam, czekam na sugestie
-
B6 trzeszczenie buczenie stukanie
przepraszam, nic nie imputuje, po prostu tak mi się ten dźwięk kojarzy
-
B6 AVJ Smerf 1.8T Quattro
hehhe, no oczywiste że najprzyjemniej za kółkiem
-
B6 trzeszczenie buczenie stukanie
na filmiku stoisz na trawie? kostce? wg mnie to opona trzeszczy o podłoże przy skręcaniu na postoju przynajmniej taki dźwięk mi się z tym kojarzy
-
B6 AVJ Smerf 1.8T Quattro
przelot środkowy i końcowe, dobrze rozumiem? Jak z hałasem wewnątrz? ewentualni pasażerowie z tyłu nie narzekają? i jak to brzmi :> przed programem prócz DP coś więcej grzebnięte, czy reszta seria? piękny kolor, fajne wyposażenie pozdrawiam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witać!
-
Audi B6
ale KOX wyposażenie rzuć jakieś foty wnętrza
-
Wymiana oświetlenia rejestracji
można wymienić żarówki. aczkolwiek jeżeli masz pordzewiałe śrubki, to możesz mieć bardzo duuuży problem, ponieważ dostęp jest jedynie pod kątem.
-
Muzyka w naszych autkach
super film (Drive), super utwór, nadaje klimatu każdej wieczornej jeździe https://www.youtube.com/watch?v=nNb-RnhoYqg
-
Czerwone światła tylnych drzwi
sprawdź też, czy FIS sygnalizuje Ci otwarcie poszczególnych drzwi. Najpierw szukaj w połączeniu miedzy drzwiami a słupkiem - w wiązce często łamią się przewody.
-
Kiedy odciecie zaplonu?
jak kręcisz 7100, to może chipowany :> ja bym się bał przekręcić turbo albo korby
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
ja bym był chętny ale bliżej konca wakacji, za duzo wydatkow w tej chwili.
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
zamówione w sobotę, wtorek paczka u mnie polecam!
-
Czy Airbag z naleśników pasuje do fotela S-line?
Witam, czy airbag boczny w fotelach zwykłych oraz s-line się różni czymś? Czy mogę spokojnie kupić fotele S-line bez boczków i przełożyć ze swoich? pozdrawiam
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
a powiedz mi jak wygląda otwór osadzenia na trzpieniu? są wyraźnie zarysowane te nacięcia? bo u mnie właśnie wygiełdało się to ;/
-
Czym jest Audi?
jak kupiłem swoje używane, wsiadłem i patrze: k**wa, nie mam regulacji lędźwi -a u Taty w golfie 4 w BIEDAwersji jest od tego pokrętło. Zasmuciłem się. Potem spojrzałem do nowego odcinka tygodnika MOTOR. Recenzja nowej 3 BMW. Regulacja pochylenia skokowa, dźwigienką. I humor mi wrócił
-
Drzwi kierowcy - padło zasilanie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcf2c8f968ee6bb2.html to moja pucha z bezpiecznikami, czy mi się zdaje, czy czegoś tam brakuje?... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ wiązka była zmasakrowana - kable zostały zlutowane i zabezpieczone termokurczliwą rurką. dodatkowo odpiąłem wiązkę wewnątrz drzwi z dwóch zaczepów, żeby miała więcej luzu podczas otwierania/zamykania drzwi.
-
Drzwi kierowcy - padło zasilanie
Witam, dziś rano wychodząc do pracy pojawiły się takie objawy: -nie zgasła lampka sufitowa po zamknięciu drzwi -nie działa sterowanie szyb z drzwi kierowcy -nie działa sterowanie lusterkiem z drzwi kierowcy -nie działa ryglowanie auta z wewnątrz z drzwi kierowcy -drzwi kierowcy się nie ryglują z centralki, trzeba zasuwać kluczem i co mnie najbardziej dziwi -nie działa sterowanie szyby pasażera z drzwi pasażera poza tym nie ma komunikatu na FIS o otwartych drzwiach kierowcy ALE lampka ostrzegawcza drzwi się świeci po otwarciu. czy mogę prosić o radę gdzie najpierw szukać? i czy ewentualnie skan VAGiem może mi pomóc znaleźć problem? pozdrawiam
-
przegub wewnetrzny objawy
podepnę się dzięki za wyjaśnienie, bo też mam taki pojedynczy stuk jakby przy dynamicznym ruszeniu. tylko sam nie wiem czy na skręconych czy prostych