Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav14

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav14

  1. nie chce żeby odpowiedź była obcesowa ale pytam co zrobić u mnie z siadającym tyłem a nie jak jest u Ciebie bo Ty masz quattro avant, rozkład mas 50/50 fabrycznie butla nie ma tak dużego wpływu. u mnie przy sedanie FWD mam 60/40 i wpływ jest większy. poza tym sam fakt quattro i w dodatku avant, to bankowo inne sprężyny i inna kategoria wagowa, a tak btw max dopuszczalne obciązenie haka to nie 75kg? peace
  2. Witam, odkąd mam założoną instalację gazu wraz z butlą 55l w koło, mam wrażenie że przy pełnym baku LPG, połowie Pb i więcej niż 2 pasażerach, tylne koło chowa mi się w nadkole :/ standardowe 16 cali ET42 jak fabryka dała. Auto to A4 b6 sedan, 1.8t FWD, zawieszenie 1BE. Czy sensownym byłoby wrzucić sprężynę np od kombi lub od quattro? I jaki to da efekt? utwardzi na tej samej wysokości czy podniesie przy zachowaniu sprężystości? Co mam ewentualnie sprawdzić/odczytać na aucie żeby dobrze dobrać? pozdrawiam
  3. a ja mam pytanko, jak się sprawuje folia "szczotkowane aluminium" na dekorach? :> nie ukrywam, że też chciałbym rozjaśnić wnętrze, a ori dekory to spory wydatek
  4. szyba kierowcy i sterowanie lusterkami może być spowodowana uszkodzeniem wiązki idącej ze słupka A do drzwi, odsłoń gumę i sprawdź wzrokowo, u mnie jak przewody popękały też miałem takie objawy.
  5. rav14 odpowiedział(a) na rav14 temat w Audi A4 B6/B7
    a w których blokach mogę sprawdzić odczyty temperatur? chyba tak zrobię jak mówisz, że zrzucę schowek i zrobię przegląd silniczków.
  6. rav14 odpowiedział(a) na rav14 temat w Audi A4 B6/B7
    tak, robiłem skan przed i po, i żadnych błędów nie pokazało. jak samochód stoi na słońcu i wsiadam i uruchamiam klime, to jest ta roznica jeszcze wieksza, tzn na podszybiu aż się rosa robi na zewnątrz tak chłodzi a ze środkowych kratek na konsoli leci letnie z jednej a gorące z drugiej
  7. rav14 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, coś się dzieje, diabeł się moją klimą interesuje. a konkretnie: błędów w vagu nie pokazuje żadnych. ale bez różnicy na intensywność nadmuchu i temperaturę zewnętrzną, powietrze zimne wylatuje jedynie pod szybą, pozostałe nawiewy mają lekko cieplejsze, środkowe na konsoli czasem nawet po prostu ciepłe. wkurza mnie to, bo skoro pod szybą jest lód (szwagier po nabiciu ma takie zimne na wszystkich) to czemu w innych jest gorzej? druga sprawa: nieważne czy ustawiam dół, środek, czy górę indywidualnie oddzielnie, to i tak zawsze coś tam wieje z pozostałych kratek, coś się gdzieś nie domyka? trzecia sprawa: wchodziłem w blok 08 HVAC -> 04 BASIC SET -> 001 GO! i odczyty w polach zmieniały się w zakresie od 30 do 240, a następnie wskakiwały wszędzie 0 i klima włączała się na eco, czy to normalne zachowanie? czy tam powinny od 0 do 240 iść wartości na przykład? dodam że zamknięty obieg, odszranianie przedniej szyby itd działa należycie. pozdrawiam, czekam na sugestie
  8. przepraszam, nic nie imputuje, po prostu tak mi się ten dźwięk kojarzy
  9. hehhe, no oczywiste że najprzyjemniej za kółkiem
  10. na filmiku stoisz na trawie? kostce? wg mnie to opona trzeszczy o podłoże przy skręcaniu na postoju przynajmniej taki dźwięk mi się z tym kojarzy
  11. przelot środkowy i końcowe, dobrze rozumiem? Jak z hałasem wewnątrz? ewentualni pasażerowie z tyłu nie narzekają? i jak to brzmi :> przed programem prócz DP coś więcej grzebnięte, czy reszta seria? piękny kolor, fajne wyposażenie pozdrawiam!
  12. rav14 odpowiedział(a) na cycek800 temat w Audi A4/S4 B6
    ale KOX wyposażenie rzuć jakieś foty wnętrza
  13. można wymienić żarówki. aczkolwiek jeżeli masz pordzewiałe śrubki, to możesz mieć bardzo duuuży problem, ponieważ dostęp jest jedynie pod kątem.
  14. super film (Drive), super utwór, nadaje klimatu każdej wieczornej jeździe https://www.youtube.com/watch?v=nNb-RnhoYqg
  15. sprawdź też, czy FIS sygnalizuje Ci otwarcie poszczególnych drzwi. Najpierw szukaj w połączeniu miedzy drzwiami a słupkiem - w wiązce często łamią się przewody.
  16. rav14 odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    jak kręcisz 7100, to może chipowany :> ja bym się bał przekręcić turbo albo korby
  17. ja bym był chętny ale bliżej konca wakacji, za duzo wydatkow w tej chwili.
  18. zamówione w sobotę, wtorek paczka u mnie polecam!
  19. Witam, czy airbag boczny w fotelach zwykłych oraz s-line się różni czymś? Czy mogę spokojnie kupić fotele S-line bez boczków i przełożyć ze swoich? pozdrawiam
  20. a powiedz mi jak wygląda otwór osadzenia na trzpieniu? są wyraźnie zarysowane te nacięcia? bo u mnie właśnie wygiełdało się to ;/
  21. jak kupiłem swoje używane, wsiadłem i patrze: k**wa, nie mam regulacji lędźwi -a u Taty w golfie 4 w BIEDAwersji jest od tego pokrętło. Zasmuciłem się. Potem spojrzałem do nowego odcinka tygodnika MOTOR. Recenzja nowej 3 BMW. Regulacja pochylenia skokowa, dźwigienką. I humor mi wrócił
  22. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcf2c8f968ee6bb2.html to moja pucha z bezpiecznikami, czy mi się zdaje, czy czegoś tam brakuje?... ------------------------------------------------------------------------------------------------------ wiązka była zmasakrowana - kable zostały zlutowane i zabezpieczone termokurczliwą rurką. dodatkowo odpiąłem wiązkę wewnątrz drzwi z dwóch zaczepów, żeby miała więcej luzu podczas otwierania/zamykania drzwi.
  23. Witam, dziś rano wychodząc do pracy pojawiły się takie objawy: -nie zgasła lampka sufitowa po zamknięciu drzwi -nie działa sterowanie szyb z drzwi kierowcy -nie działa sterowanie lusterkiem z drzwi kierowcy -nie działa ryglowanie auta z wewnątrz z drzwi kierowcy -drzwi kierowcy się nie ryglują z centralki, trzeba zasuwać kluczem i co mnie najbardziej dziwi -nie działa sterowanie szyby pasażera z drzwi pasażera poza tym nie ma komunikatu na FIS o otwartych drzwiach kierowcy ALE lampka ostrzegawcza drzwi się świeci po otwarciu. czy mogę prosić o radę gdzie najpierw szukać? i czy ewentualnie skan VAGiem może mi pomóc znaleźć problem? pozdrawiam
  24. rav14 odpowiedział(a) na quik19 temat w Audi A4 B6/B7
    podepnę się dzięki za wyjaśnienie, bo też mam taki pojedynczy stuk jakby przy dynamicznym ruszeniu. tylko sam nie wiem czy na skręconych czy prostych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.