Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

doin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez doin

  1. Tuleja nie musi być wyrwana żeby kwalifikowala się do wymiany... guma mogła sparcieć że starości w aucie z oryginalnym przebiegiem autostradowym 100tys i wiekiem auta 10-15 lat... wtedy warto wymienić sama tuleję w ori wahaczu niż kupować zamiennik. Inna sprawa to to, czy wymiana tulei w aluminiowym wahaczu jest bezpieczna? Jeżeli ASO oferuje tuleje to ok, jeżeli nie to pytanie czy nie oferuje że względów finansowych czy bezpieczeństwa? No rzecz jasna nie musi być wyrwana, zgadzam się w kwestii czy jest to w ogóle bezpieczne ?. Ja stawiałbym na dobry zamiennik całego wahacza.
  2. Witamy !
  3. Po prawej masz taką samą odległość przód i tył ?
  4. Nie lepiej kupić cały wahacz ?. Skoro padła tulejq to i za niedługo może wybić się sworzeń a tego już nie wymienisz.
  5. Zawsze można się odwoływać
  6. mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra ekran i barwa... poezja jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu Co racja to racja telefonik extra,ale ostatnio mialem z nim akcje i od tamtej pory nie da rady właczyc... Wracałem do domu i padał deszcz,telefon jak telefon w kurtce,w czasie drogi tez padła bateria. W domu podłaczam pod ładowarke i nagle mi wyswietla 99:% bateri i ładuje do 100% proboje odpalic,niestety nie daje rady dochodzi do loga samsung edge 6 i włacza od nowa,jakims cudem przy właczaniu wciskalem przycisk srodkowy i załaczyl telefon,dziala itp ale dalej ładuje od 99 do 100 % wiec postanowilem odłaczyc fona od ładowarki i sprawdzic czy wyłaczy go,niestety wyłaczylo go jak tylko odłaczylem,potem probowalem jeszcze raz go właczyc ale raz aby pokazalo sie logo ladowania i zgaslo nastepnie probowalem go ladowac ale od tamtej pory nie reaguje aby sie nagrzewa tylnia obudowa....... chcesz go sprzedać ?
  7. doin odpowiedział(a) na szfagier89 temat w Audi A4 B6
    Bierz ramki z forum
  8. Sprawdź tą wiązkę co mówi kolega czy nie masz gdzieś przedartego kabla, jeśli będzie ok to sprawdź sam podnośnik szyby.
  9. Kwestia gustu, ale wiadomo większe - ładniejsze
  10. doin odpowiedział(a) na prrezes temat w Audi A4 B5
    Sprawdzałeś dźwigienki ręcznego na zaciskach ?. Możliwe, że są zapieczone i nie będą pracowały w pełnym zakresie.
  11. Sprawdź bicie tarcz, jeśli będzie w normie to sprawdź same piasty.
  12. Na tył również powinieneś mieć amorki 1be. Chcesz kupić zamienniki ?.
  13. Popatrz na przeguby wewnętrzne czy nie ma zbytnich luzów na półosi.
  14. doin odpowiedział(a) na damiana45 temat w Audi A4 B5
    Dokładnie jak kolega piszę, wymień przegub to on na 100% przy mocnym skręcie stuka.
  15. doin opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, czy amortyzatory kyb o numerze :343271 będą pasować do a4 1.9 tdi 110km, afn 97r. ?.
  16. doin odpowiedział(a) na robert16zgas temat w Audi A4 B6/B7
    Włącza Ci się wentylator w ogóle ?.
  17. Przeczyść czujniki abs, a najlepiej podepnij vaga i zobaczysz które koło ma problem.
  18. Kolego tylko pamiętaj, że jeśli sprzedasz samochód przed upływem okresu 6 miesięcy od dnia darowizny, będziesz zobligowany do zapłaty podatku 19% (od kwoty sprzedaży).
  19. doin opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, tak jak w temacie zamierzam w swojej audi wyczyścić geometrie turbiny, mógłby ktoś mi polecić godny zaufania zakład w Krakowie, lub może ktoś z forumowiczów ogarnąłby ten temat. Pozdrawiam
  20. Uszczelniłem silikonem obudowę, rynienka sprawdzona jest dobra nie popękana. Kanał pod akumulatorem nie byl zapchany, ale przeczyściłem pod ciśnieniem. Sęk w tym, że filtr suchy był.
  21. Witam, mam problem z zalaną podłogą po stronie pasażera, wody było dużo nie wiem czy zbierała się tam jakiś czas(okres 3 dni) czy to nagle wylało się. Odpływ klimy był zatkany udrożniłem go i uszczelniłem. Podczas deszczu zaczął przeciekać znowu okazało się, że przecieka gdzieś z prawej strony- jak są te kostki z kablami, większość wody leci obok wewnętrznego proga, trochę też wsiąga w ten górny filc i skrapla się po tym wybrzuszniu. Miał ktoś taki problem w tym miejscu ?. Co to może być ?. Pozdawiam
  22. doin odpowiedział(a) na doin temat w 1.9TDI
    Wężyki podciśnienia wymieniłem wszystkie(oprócz tego od tej kuli na dole). Zaworek podmieniałem z n18, efekt taki, że samochód nie jedzie praktycznie a wszystkie kable podłączone prawidłowo. Katalizator sprawdzę przy okazji wymianny złącza elastycznego(na przyszły tydzień może), samochód ma przejechane 243tyś. Dla świetego spokoju sam sprawdzę jeszcze tą turbinę. Lukaszooo o jaką weryfikację ci chodzi ?.
  23. doin odpowiedział(a) na doin temat w 1.9TDI
    Cały dolot był czyszczony wraz z IC, szczelność sprawdzona opaski podociskane, żadna guma nie przetarta.
  24. doin odpowiedział(a) na doin temat w 1.9TDI
    Nie, nic nie kręciłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.