Treść opublikowana przez doin
-
Wahacz przedni dolny (banan)
Tuleja nie musi być wyrwana żeby kwalifikowala się do wymiany... guma mogła sparcieć że starości w aucie z oryginalnym przebiegiem autostradowym 100tys i wiekiem auta 10-15 lat... wtedy warto wymienić sama tuleję w ori wahaczu niż kupować zamiennik. Inna sprawa to to, czy wymiana tulei w aluminiowym wahaczu jest bezpieczna? Jeżeli ASO oferuje tuleje to ok, jeżeli nie to pytanie czy nie oferuje że względów finansowych czy bezpieczeństwa? No rzecz jasna nie musi być wyrwana, zgadzam się w kwestii czy jest to w ogóle bezpieczne ?. Ja stawiałbym na dobry zamiennik całego wahacza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy !
-
Koła z lewej strony bardziej wystają
Po prawej masz taką samą odległość przód i tył ?
-
Wahacz przedni dolny (banan)
Nie lepiej kupić cały wahacz ?. Skoro padła tulejq to i za niedługo może wybić się sworzeń a tego już nie wymienisz.
-
Podwójna kolizja
Zawsze można się odwoływać
-
System operacyjny Android
mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra ekran i barwa... poezja jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu Co racja to racja telefonik extra,ale ostatnio mialem z nim akcje i od tamtej pory nie da rady właczyc... Wracałem do domu i padał deszcz,telefon jak telefon w kurtce,w czasie drogi tez padła bateria. W domu podłaczam pod ładowarke i nagle mi wyswietla 99:% bateri i ładuje do 100% proboje odpalic,niestety nie daje rady dochodzi do loga samsung edge 6 i włacza od nowa,jakims cudem przy właczaniu wciskalem przycisk srodkowy i załaczyl telefon,dziala itp ale dalej ładuje od 99 do 100 % wiec postanowilem odłaczyc fona od ładowarki i sprawdzic czy wyłaczy go,niestety wyłaczylo go jak tylko odłaczylem,potem probowalem jeszcze raz go właczyc ale raz aby pokazalo sie logo ladowania i zgaslo nastepnie probowalem go ladowac ale od tamtej pory nie reaguje aby sie nagrzewa tylnia obudowa....... chcesz go sprzedać ?
-
wygląd ramki tab.rej.
Bierz ramki z forum
-
Stopniowe odsuwanie/zasuwanie szyby kierowcy - co zrobić?
Sprawdź tą wiązkę co mówi kolega czy nie masz gdzieś przedartego kabla, jeśli będzie ok to sprawdź sam podnośnik szyby.
-
Felgi 16 czy 17
Kwestia gustu, ale wiadomo większe - ładniejsze
-
A4 b5 jak ustawić ręczny?
Sprawdzałeś dźwigienki ręcznego na zaciskach ?. Możliwe, że są zapieczone i nie będą pracowały w pełnym zakresie.
-
Wibracje, trzęsienie samochodem podczas hamowania (A4 B5 '98 AHU)
Sprawdź bicie tarcz, jeśli będzie w normie to sprawdź same piasty.
-
Prośba o identyfikację amorów ze springami (SACHS)
Na tył również powinieneś mieć amorki 1be. Chcesz kupić zamienniki ?.
-
Szarpnięcie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu
Popatrz na przeguby wewnętrzne czy nie ma zbytnich luzów na półosi.
-
skrzypienie i stuki
Dokładnie jak kolega piszę, wymień przegub to on na 100% przy mocnym skręcie stuka.
-
Analiza loga afn 110 pomocy
.
-
Numer amortyzatorów tył
Witam, czy amortyzatory kyb o numerze :343271 będą pasować do a4 1.9 tdi 110km, afn 97r. ?.
-
łapie temperature
Włącza Ci się wentylator w ogóle ?.
-
Po wymianie tarcz problem z ABS
Przeczyść czujniki abs, a najlepiej podepnij vaga i zobaczysz które koło ma problem.
-
Przepisanie samochodu na siebie
Kolego tylko pamiętaj, że jeśli sprzedasz samochód przed upływem okresu 6 miesięcy od dnia darowizny, będziesz zobligowany do zapłaty podatku 19% (od kwoty sprzedaży).
-
Czyszczenie turbo porada
Witam, tak jak w temacie zamierzam w swojej audi wyczyścić geometrie turbiny, mógłby ktoś mi polecić godny zaufania zakład w Krakowie, lub może ktoś z forumowiczów ogarnąłby ten temat. Pozdrawiam
-
Zalana podłoga pasażera przyczyna
Uszczelniłem silikonem obudowę, rynienka sprawdzona jest dobra nie popękana. Kanał pod akumulatorem nie byl zapchany, ale przeczyściłem pod ciśnieniem. Sęk w tym, że filtr suchy był.
-
Zalana podłoga pasażera przyczyna
Witam, mam problem z zalaną podłogą po stronie pasażera, wody było dużo nie wiem czy zbierała się tam jakiś czas(okres 3 dni) czy to nagle wylało się. Odpływ klimy był zatkany udrożniłem go i uszczelniłem. Podczas deszczu zaczął przeciekać znowu okazało się, że przecieka gdzieś z prawej strony- jak są te kostki z kablami, większość wody leci obok wewnętrznego proga, trochę też wsiąga w ten górny filc i skrapla się po tym wybrzuszniu. Miał ktoś taki problem w tym miejscu ?. Co to może być ?. Pozdawiam
-
Słabe przyspieszenie 1.9 TDI
Wężyki podciśnienia wymieniłem wszystkie(oprócz tego od tej kuli na dole). Zaworek podmieniałem z n18, efekt taki, że samochód nie jedzie praktycznie a wszystkie kable podłączone prawidłowo. Katalizator sprawdzę przy okazji wymianny złącza elastycznego(na przyszły tydzień może), samochód ma przejechane 243tyś. Dla świetego spokoju sam sprawdzę jeszcze tą turbinę. Lukaszooo o jaką weryfikację ci chodzi ?.
-
Słabe przyspieszenie 1.9 TDI
Cały dolot był czyszczony wraz z IC, szczelność sprawdzona opaski podociskane, żadna guma nie przetarta.
-
Słabe przyspieszenie 1.9 TDI
Nie, nic nie kręciłem.