Treść opublikowana przez adasn
-
[B6 All] Demontaż boczków przednich drzwi
sęk w tym że nie widziałem żadnej plastikowej zaślepki do zdjęcia pod rączką za którą się ciągnie tak jak to miałem w B5. Ozdobną listwę da się zdemontować z zewnątrz?
-
[B6 All] Demontaż boczków przednich drzwi
Witam, Przerabiał może ktoś taką operację? Chyba przez te nasze pie..... drogi głośnik mi coś przestaje łączyć w prawych drzwiach.
-
[B5 AFN] Trzeszcząca roleta w Avancie
Właśnie nad takim samym rozwiązaniem się zastanawiam tylko dętki ciągle nie mam ;o( Ale pomysł wydaje się najskuteczniejszy.
-
Gdzie w Wawie sprawdzić klime?
to chyba tez sie wybiore z klima
-
Problem z predkosciomierzem oraz obrt.
A nie zaobserwowales np.: ze dzieje sie tak po lub w trakcie opadow? Ja tak mialem w B5, byl zatkany otwor spostowy pod podszybiem i mialem zamokniete kable od kompa.
-
[B6 2,5 TDI] Gdzie rozrząd w W-wie
Witam, Macie jakiś pewny serwis gdzie można wymienić rozrząd w V6 w rozsądnej cenie? A przy okazji, tarcze przednie i olej z filtrami. W ASO w Powsinie mi zaśpiewali 4000 PLN Z góry dzięki za info.
-
Czy radio Audi Concert CD I lub II ma wyjście wzmacniacz???
dokładnie, ja korzystałem z takiej przejściówki w poprzedniej A4, zero problemu i łatwo dostać a i samemu można sobie wystrugać
-
[A4 B5] Puknięcie w lewym przednim kole przy ruszaniu
A może to półoś napędowa ma luzy i strzela przy ostrzejszym ruszaniu. Miałem takie coś kiedyś w Omedze, tyle że w tylnym kole - tylny napęd ;o)
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Ja tez używałem Boscha ale ostatnio schodzą trochę na psy. Przy ostatniej wymianie jak chciałem kupić zaśpiewali mi 100 PLN za komplet na przód, wiec dałem spokój. Wymieniłem w ASO za niecałe 140 PLN razem z tylną i są super, a śmigam na nich od września zeszłego roku. Także może ASO, można też wymienić w niektórych modelach same gumki
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Udalo Ci sie je przetestowac w deszczowy dzien? Kolega zalozyl w pasku i bardzo swirowaly jak podloze bylo mokre :frown: Daj znac jak w Twoim przypadku.
-
[B6] Demontaż fotela z airbag'iem
Witam, Mam pytanie, zamierzam zawieść fotel pasażera do tapicera i nie wiem czy jak go zdemontuje odpinając poduszkę boczną nie zostaną jakieś błędy w komputerze. Kontrolka pewnie się będzie świecić, ale czy komputer odłączy wszystkie poduszki czy tylko ta odłączona fizycznie, no i czy jak podłączę ją z powrotem kontrolka zgaśnie czy bez VAG'a się nie obejdzie? Z góry dzięki za info.
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen i podziekowac. Hugo, wszyscsy moderatorzy, administartorzy i szarzy uzytkownicy - DOBRA ROBOTA Trudno znalezc w necie drugie tak uporzadkowane i wartosciowe forum. Wielkie dzieki i trzymac tak dalej
-
[B6 1.9 TDI] moja srebrna z napędm na cztery laczki
Śliczna :biggrin: Ale widzę że masz monochromatyczny wyświetlacz komputera a niby rocznik ten sam co mój, od kiedy wstawiali kolorowe? Zastanawiam się czy w swojej nie polakierować tych czarnych plastików na dole
-
[ A4 1.9 TDI AHU] jakie świece żarowe
Jak miałem AJM'a też kupiłem NGK, mimo że według katalogu zamienniki nie pasowały, źle leżały kapturki z kablami i w końcu założyłem Bosch'a.
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
Kumpel chipowal 2.5 TDI wersje 150 KM (nie pamietam oznaczenia) i tez z tipem, zero problemu, z tym ze to jest Passat. W tej chwili ma 173 KM i jak na razie sobie chwali, jezdzi juz ponad pol roku. Takze chyba nie jest tak zle.
-
Polskie menu do navi plus
Gada od razu i wszystko po polsku
-
radio concert I
System BOSE masz w samochodzie lub go nie masz a nie w radiu. W radiu mozesz tylko wlaczyc VAG'iem opcje wspolpracy z systemem BOSE.
-
Polskie menu do navi plus
No to moze nie masz tego polskiego lektora. U mnie domyslnie byl niemiecki, przelaczylem na angielski, jeszcze raz na niemiecki i ponownie na angielski i daga po polsku
-
Podswietlanie przyciskow w B6
U mnie tez nie swieci kubek i pojemnik na karty, ale okazalo sie ze mam taka wersje oswietlenia (sprawdzone w ASO), ale nawiewy wszystkie podswietlane
-
[2.5 TDi AKN] Wlałem Pb98 do DIESLA !!!
Kumpel nie dawno tak zrobil w Passacie (2,5 TDI), stanal mu na drodze i musial holowac autko, zdemontoweac pompe paliwa oczyscic ja i spuscic oczywiscie paliwo. Jak zrobilbym to samo zanim stanie gdzies nieoczekiwanie :029:
-
Polecane opony zimowe
A ja smigam na wspomnianych Dunlop WinterSport M3 i jak na razie jestem bardzo zadowlony. Poprzednio mialem Pirelli WinterSport i na sniegu tez bylu swietne ale za to na asfalcie za glosne.
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Hmm.... mnie brakuje w hierarchii waznosci: 1. podgrzewanych lusterek 2. parktronika 3. quattro cala reszta jest git
-
Podswietlanie przyciskow w B6
Nie no regulacje nawiewu mam podswietlana, gdyby jeszcze tego nie bylo to bym sie zalamal i kupil Passata :mrgreen:
-
Podswietlanie przyciskow w B6
No wiec jednak jest pakiet oswietleniowy w ktorym to sa podswietlane schowek cap-holder, dodatkowo sa dwie diody w gornym oswietleniu i te diodki oswietlaja kosole srodkowa/lewarek. I tak mialem w B5 wlasnie, dlatego bylem zaskoczony ze B6 tak nie jest Wylacznik swiatel cos szwankuje, raz swieci raz nie, wiec tylko wylacznik do korekty O podwietlanych klamkach nie slyszalem.
-
A4 1,9 AJM Jaki rozmiar opon zimowych?
Ja mam w takim samym rozmiarze zimowe i letnie, z reszta takim samym jak Ty. Ale jesli zamierzasz autkiem pojezdzic troche to nie oszczedzalbym na oponach.