Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trewor87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trewor87

  1. W 7:07 słychać mnie przez pół sekundy! hahaha
  2. Mamy w ekipie Corrado R36 i powiem Ci że przy nim popadam w kompleksy, jego nie przekrzyczę Ogólnie jak na przelot to on jest dość cichy. Turbiny mocno tłumią. Aaaale pod obciążeniem coś tam go słychać. Głównie jeżdżę sam a wtedy skupiam się na prowadzeniu Ale znajomy filmowiec już czeka aż się poskładam mechanicznie i coś się skręci
  3. Flyer, tak tylko końcowe. Tyle ze przelotowe
  4. Flyer, pytasz jak idzie wydech przez całe auto? Od silnika wiadomo, oddzielnie, potem schodzi we wspólne 3,5" i znów rozchodzi się na 2 tłumiki przelotowe w zderzaku. Tak jak mówisz, ten zestaw waży bardzo dużo... Ale to jest zlotówka - ma w miarę sprawnie dojechać na zlot (o własnych siłach, żadnych lawet) a potem jakoś tam wyglądać. Choć różnica w hamowaniu względem serii też jest ważna My z Pomorza na większość ogólnopolskich imprez mamy zawsze 300+ km, więc hamulce nie raz mają dużo do roboty
  5. Dzięki! Podchodzi P&P pod ten silnik czy trzeba rzeźbić? Haha, tego nie wiem Tyły od Bentleya też leżą i czekają. Ale wydumka jest ostra, głównie z powodu elektrycznego ręcznego... Kilka pomysłów jest, ale sezon za pasem i nie chce rozbebeszać teraz auta. Nie licząc montażu turbin na początku maja Patrząc po cenach na Allegro tak. Niektórych mocno ponosi fantazja z cenami...
  6. 405mm na pokładzie, czyli przód w końcu złożony po bożemu - Tarcza 100% pasująca do zacisku
  7. U nas na Pomorzu jest coś takiego jak Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Mają swoje biura w kilku miejscach w trójmieście. Przychodzisz do nich i oni porównują Ci wysokość składek w kilku towarzystwach jednocześnie. Podejrzewam że w Twoich rejonach też gdzieś powinno być coś takiego. AC dla auta 10+ też powinni znaleźć w znośnej cenie
  8. Nasz spontaniczny film dotarł do Niemców i trafił na bloga KW Aż szkoda że nie poczekaliśmy aż znowu będę miał komplet zagłówków
  9. Oooo właśnie, miałem się odezwać i zapomniałem Teren zlotu w NS nie jest mega wielki więc auto na pewno znajdziesz. A ja pewnie będę łaził tu i ówdzie
  10. Jeżeli mówisz o Nowym Stawie to celowo przełożyłem montaż turbin, bo na NS zawsze przyjeżdżam! Film już był to jeszcze parę strzałów z kręcenia się po Gdyni z Szeniem z SeasonOne
  11. Trewor87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do czarnego przed woskiem zastosowałbym Black Hole od Poorboys'a. Bardzo fajnie wyciąga głębię koloru
  12. Tylne możesz nawet farbą olejną zamazać na czarno, w to nie wnikają. Przednie boczne muszą przepuszczać min 75% światła, czołowej nie wolno ruszać
  13. Animal, tu z założenia miał być sam static. Szczególnie że jak już padł pomysł na jakieś nagrywki to już było dość późno a policja w Gdyni bardzo nie lubi tuningów Mamy za sobą kręcenie BARDZO mocnego auta, gdzie Audi było raczej statystą a i tak chcieli mi zabrać dowód --> akjam, wiem że to dziwne ale serio fot jeszcze nie ma. Tak to jest jak artysta skupia się na filmach nie na fotach Nagrywki w ruchu tylko na nowych turbinach, nie wcześniej
  14. Paradoksalnie film zmotał się szybciej niż zdjęcia <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fW7bpCULock" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> Uprzedzę pytania o zagłówek kanapy - jest, tylko chwilowo wysłany do kolegi pod Warszawą Generalnie ten film trzeba traktować jako taką zajawkę przed większym kręceniem, ale to już po montażu turbin i z większą mocą Klikajcie na profil SeasonOne na Facebooku, żeby być na bieżąco
  15. Tarcze 345 zalegają mi w piwnicy i chyba będę je mógł pogonić W kwestii pozostałych gratów niestety nie pomogę
  16. Wspólnie ze znajomym filmowcem i fotografem w jednym pokręciliśmy się wczoraj trochę po Gdyni. Totalny spontan (nawet nie wyczyściłem jakoś dokładnie auta ). Ale parę fotek się ustrzeliło + kilka najazdów na krótkie statyczne video. Czekam jak to będzie wyglądać po obróbce. Ale i tak najważniejsze, że będą jakieś świeże foty na nowym kole i wnętrzu w jakości lepszej niż z telefonu
  17. Wiesz, kupowałem swego czasu felgi z oponami i w momencie kupna na 8,5J miałem oponę 255/40... Zgodzę się że zalecane są szersze gumy. Bo rant chroniący felgę itp itd. Chcę żebyś zrozumiał moje intencje - mówiłem że 225/40 na 8,5J to za dużo żeby nazywać to naciągiem. Taka opona wskakuje sama, bez większych problemów, rant felgi nie jest ekstremalnie odsłonięty. Stąd w mojej nomenklaturze nie jest to naciąg. Ale nie mówię też że zakładanie takiej opony to grzech ciężki z szansą na wieczne potępienie. Z Twoich postów wnioskuję że pracujesz na wulkanizacji? Sam nie potrafię obsłużyć tych maszyn więc nie neguję Twoich kompetencji jednak swoje doświadczenia z wulkanizatorami mam Swego czasu ładowałem 215/40 na felgę 9,5J i jeden bał się tego w ogóle dotknąć, ale pojechałem gdzie indziej i tam bez żadnego narzekania i prorokowania że się zabiję chłopak po prostu wziął i to założył (fakt że strzałem z butli). Od tamtej pory zawsze ze swoimi kołami jeżdżę w jedno i to samo miejsce. Wspomniane 215/40 na 9,5J, 205/40 na 8,5J, a ostatnio kilka razy 215/35 na 9J. Z tymi ostatnimi zawsze walczą we dwójkę, ale wyłącznie dlatego że dbają o to żeby nie narobić rys na feldze i taka opona zawsze wchodziła sama, bez strzału. A dodam że zakładałem NOWE opony, czyli sztywne, nierozciągnięte. Pomijam dywagacje czy na tym da się jeździć itp, bo to zależy od człowieka, jego gustu. Ale z tą wypowiedzią: Niestety się nie zgodzę
  18. Żaden limit, wręcz dużo za dużo, żeby w ogóle nazwać to naciągiem
  19. Chcesz poprawę aparycji? Przy 16" osiagniesz to tylko w Golfie II. A4 ma za duza budę do takich kół. 17 to minimum. Oczywiście zagrane z odpowiednim zawieszeniem
  20. samym kołem niewiele ugrasz, bo cała buda pójdzie Ci wyżej. Jedyna opcja to obniżenie
  21. Jak jest miejsce żeby normalnie otworzyć drzwi to da się to ogarnąć. Ale jak wjadę do garażu to muszę nakur*** niezłego węgorza
  22. Ogólnie chłopaki się mnie pytali jak się w nich siedzi itp. Mam za sobą "aż" 60 km zrobione bez postoju i pierwszy szok na ich trzymanie już minął, trochę mi spowszedniały Owszem dalej jest trochę gimnastyki przy wsiadaniu/wysiadaniu, ale sama jazda jest ok. Zobaczymy co będzie przy 300-500 km robionych na zlot. Tylko że pomimo tego że wąski nie jestem jeszcze od poprzedniego tuninga mam słabość do mocno zarysowanych foteli
  23. To jesteś mało wymagający. ET nie sprawi Ci kłopotu, wejdzie bez problemu
  24. Aktual może niewielki ale jakże istotny jeśli chodzi o irytowanie mnie Miałem obszyć białą klapkę po S4, żeby dopasować do RS4 jednak żaden ze znajomych tapicerów nie miał kawałka skóry w odpowiednim odcieniu. Z racji tego że nie mam cierpliwości do wiecznego szukania zamówiłem nową klapkę w ASO. Dodatkowy plus jest taki że mam w końcu klapkę z zatrzaskiem Wiem że parę osób pytało mnie o białą. Na chwilę obecną ona jest "w podróży". Jak wróci, to porobię foty i wystawię na sprzedaż. Chyba że ktoś jest od razu zainteresowany to zapraszam na PW
  25. Na pewno wejdzie a co do "ładnego spasowania" to ile osób, tyle gustów. 1. kwestia zawieszenia - na serii będzie straszna koza; na mocniejszym obniżeniu opona może się wydać absurdalnie za szeroka 2. kwestia zgrania z błotnikiem - zależy czy chcesz żeby wszystko na pełnym legalu było pochowane/na równi z błotnikiem/"fajnie" wystawało. Jeśli to ostatnie to znów - za szeroka opona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.