Treść opublikowana przez Trewor87
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
W 7:07 słychać mnie przez pół sekundy! hahaha
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Mamy w ekipie Corrado R36 i powiem Ci że przy nim popadam w kompleksy, jego nie przekrzyczę Ogólnie jak na przelot to on jest dość cichy. Turbiny mocno tłumią. Aaaale pod obciążeniem coś tam go słychać. Głównie jeżdżę sam a wtedy skupiam się na prowadzeniu Ale znajomy filmowiec już czeka aż się poskładam mechanicznie i coś się skręci
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Flyer, tak tylko końcowe. Tyle ze przelotowe
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Flyer, pytasz jak idzie wydech przez całe auto? Od silnika wiadomo, oddzielnie, potem schodzi we wspólne 3,5" i znów rozchodzi się na 2 tłumiki przelotowe w zderzaku. Tak jak mówisz, ten zestaw waży bardzo dużo... Ale to jest zlotówka - ma w miarę sprawnie dojechać na zlot (o własnych siłach, żadnych lawet) a potem jakoś tam wyglądać. Choć różnica w hamowaniu względem serii też jest ważna My z Pomorza na większość ogólnopolskich imprez mamy zawsze 300+ km, więc hamulce nie raz mają dużo do roboty
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Dzięki! Podchodzi P&P pod ten silnik czy trzeba rzeźbić? Haha, tego nie wiem Tyły od Bentleya też leżą i czekają. Ale wydumka jest ostra, głównie z powodu elektrycznego ręcznego... Kilka pomysłów jest, ale sezon za pasem i nie chce rozbebeszać teraz auta. Nie licząc montażu turbin na początku maja Patrząc po cenach na Allegro tak. Niektórych mocno ponosi fantazja z cenami...
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
405mm na pokładzie, czyli przód w końcu złożony po bożemu - Tarcza 100% pasująca do zacisku
-
B6 2004 ac/oc
U nas na Pomorzu jest coś takiego jak Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Mają swoje biura w kilku miejscach w trójmieście. Przychodzisz do nich i oni porównują Ci wysokość składek w kilku towarzystwach jednocześnie. Podejrzewam że w Twoich rejonach też gdzieś powinno być coś takiego. AC dla auta 10+ też powinni znaleźć w znośnej cenie
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Nasz spontaniczny film dotarł do Niemców i trafił na bloga KW Aż szkoda że nie poczekaliśmy aż znowu będę miał komplet zagłówków
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Oooo właśnie, miałem się odezwać i zapomniałem Teren zlotu w NS nie jest mega wielki więc auto na pewno znajdziesz. A ja pewnie będę łaził tu i ówdzie
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Jeżeli mówisz o Nowym Stawie to celowo przełożyłem montaż turbin, bo na NS zawsze przyjeżdżam! Film już był to jeszcze parę strzałów z kręcenia się po Gdyni z Szeniem z SeasonOne
-
B6 DIVISION
Do czarnego przed woskiem zastosowałbym Black Hole od Poorboys'a. Bardzo fajnie wyciąga głębię koloru
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
Tylne możesz nawet farbą olejną zamazać na czarno, w to nie wnikają. Przednie boczne muszą przepuszczać min 75% światła, czołowej nie wolno ruszać
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Animal, tu z założenia miał być sam static. Szczególnie że jak już padł pomysł na jakieś nagrywki to już było dość późno a policja w Gdyni bardzo nie lubi tuningów Mamy za sobą kręcenie BARDZO mocnego auta, gdzie Audi było raczej statystą a i tak chcieli mi zabrać dowód --> akjam, wiem że to dziwne ale serio fot jeszcze nie ma. Tak to jest jak artysta skupia się na filmach nie na fotach Nagrywki w ruchu tylko na nowych turbinach, nie wcześniej
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Paradoksalnie film zmotał się szybciej niż zdjęcia <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fW7bpCULock" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> Uprzedzę pytania o zagłówek kanapy - jest, tylko chwilowo wysłany do kolegi pod Warszawą Generalnie ten film trzeba traktować jako taką zajawkę przed większym kręceniem, ale to już po montażu turbin i z większą mocą Klikajcie na profil SeasonOne na Facebooku, żeby być na bieżąco
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcze 345 zalegają mi w piwnicy i chyba będę je mógł pogonić W kwestii pozostałych gratów niestety nie pomogę
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Wspólnie ze znajomym filmowcem i fotografem w jednym pokręciliśmy się wczoraj trochę po Gdyni. Totalny spontan (nawet nie wyczyściłem jakoś dokładnie auta ). Ale parę fotek się ustrzeliło + kilka najazdów na krótkie statyczne video. Czekam jak to będzie wyglądać po obróbce. Ale i tak najważniejsze, że będą jakieś świeże foty na nowym kole i wnętrzu w jakości lepszej niż z telefonu
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Wiesz, kupowałem swego czasu felgi z oponami i w momencie kupna na 8,5J miałem oponę 255/40... Zgodzę się że zalecane są szersze gumy. Bo rant chroniący felgę itp itd. Chcę żebyś zrozumiał moje intencje - mówiłem że 225/40 na 8,5J to za dużo żeby nazywać to naciągiem. Taka opona wskakuje sama, bez większych problemów, rant felgi nie jest ekstremalnie odsłonięty. Stąd w mojej nomenklaturze nie jest to naciąg. Ale nie mówię też że zakładanie takiej opony to grzech ciężki z szansą na wieczne potępienie. Z Twoich postów wnioskuję że pracujesz na wulkanizacji? Sam nie potrafię obsłużyć tych maszyn więc nie neguję Twoich kompetencji jednak swoje doświadczenia z wulkanizatorami mam Swego czasu ładowałem 215/40 na felgę 9,5J i jeden bał się tego w ogóle dotknąć, ale pojechałem gdzie indziej i tam bez żadnego narzekania i prorokowania że się zabiję chłopak po prostu wziął i to założył (fakt że strzałem z butli). Od tamtej pory zawsze ze swoimi kołami jeżdżę w jedno i to samo miejsce. Wspomniane 215/40 na 9,5J, 205/40 na 8,5J, a ostatnio kilka razy 215/35 na 9J. Z tymi ostatnimi zawsze walczą we dwójkę, ale wyłącznie dlatego że dbają o to żeby nie narobić rys na feldze i taka opona zawsze wchodziła sama, bez strzału. A dodam że zakładałem NOWE opony, czyli sztywne, nierozciągnięte. Pomijam dywagacje czy na tym da się jeździć itp, bo to zależy od człowieka, jego gustu. Ale z tą wypowiedzią: Niestety się nie zgodzę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Żaden limit, wręcz dużo za dużo, żeby w ogóle nazwać to naciągiem
-
Przestrzeń między oponą a nadkolem
Chcesz poprawę aparycji? Przy 16" osiagniesz to tylko w Golfie II. A4 ma za duza budę do takich kół. 17 to minimum. Oczywiście zagrane z odpowiednim zawieszeniem
-
Przestrzeń między oponą a nadkolem
samym kołem niewiele ugrasz, bo cała buda pójdzie Ci wyżej. Jedyna opcja to obniżenie
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Jak jest miejsce żeby normalnie otworzyć drzwi to da się to ogarnąć. Ale jak wjadę do garażu to muszę nakur*** niezłego węgorza
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Ogólnie chłopaki się mnie pytali jak się w nich siedzi itp. Mam za sobą "aż" 60 km zrobione bez postoju i pierwszy szok na ich trzymanie już minął, trochę mi spowszedniały Owszem dalej jest trochę gimnastyki przy wsiadaniu/wysiadaniu, ale sama jazda jest ok. Zobaczymy co będzie przy 300-500 km robionych na zlot. Tylko że pomimo tego że wąski nie jestem jeszcze od poprzedniego tuninga mam słabość do mocno zarysowanych foteli
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
To jesteś mało wymagający. ET nie sprawi Ci kłopotu, wejdzie bez problemu
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Aktual może niewielki ale jakże istotny jeśli chodzi o irytowanie mnie Miałem obszyć białą klapkę po S4, żeby dopasować do RS4 jednak żaden ze znajomych tapicerów nie miał kawałka skóry w odpowiednim odcieniu. Z racji tego że nie mam cierpliwości do wiecznego szukania zamówiłem nową klapkę w ASO. Dodatkowy plus jest taki że mam w końcu klapkę z zatrzaskiem Wiem że parę osób pytało mnie o białą. Na chwilę obecną ona jest "w podróży". Jak wróci, to porobię foty i wystawię na sprzedaż. Chyba że ktoś jest od razu zainteresowany to zapraszam na PW
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Na pewno wejdzie a co do "ładnego spasowania" to ile osób, tyle gustów. 1. kwestia zawieszenia - na serii będzie straszna koza; na mocniejszym obniżeniu opona może się wydać absurdalnie za szeroka 2. kwestia zgrania z błotnikiem - zależy czy chcesz żeby wszystko na pełnym legalu było pochowane/na równi z błotnikiem/"fajnie" wystawało. Jeśli to ostatnie to znów - za szeroka opona