Treść opublikowana przez moglaj80
-
jakis pomysł na zaslepienie tych dziur powstałych po instalacji FIMIC? Temat załatwiony, ale czy jest ładnie? Proszę o opinie.
numer zaslepki 8e0807682g
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema moze ktoregos dnia sie spotkamy fajny silnik
-
Postojówki USA w kierunkach
w przypadku b7 wystarczylo kodowanie na swiatla us ja tak mam i dziala.
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Dzieki Marcin ty tez,dobrze modzisz rowniez dziekuje tylko ze ja jak narazie to kupuje a modzic bede w marcu juz sobie obiecalemtylko ogarne moje sobotnie zaskoczenie na zakrecie no miales pecha ,wazne ze tobie nic sie nie stalo no tak ale to tez dla tego ze siedzi quattro a calym prowokatorem to byl Lukasz ,no i oczywiscie Ty Piotrek mam na mysli zasczepienie do modzenia , Dzieki chlopaki
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Dzieki Marcin ty tez,dobrze modzisz rowniez dziekuje tylko ze ja jak narazie to kupuje a modzic bede w marcu juz sobie obiecalem tylko ogarne moje sobotnie zaskoczenie na zakrecie
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Piotrek kosior autko i mody ktore wykonales .
-
S4 - dla spokoju mojej duszy. Olej, grzechotanie przy rozruchu...
siema ja mialem tdzwiek metaliczny przy odpaleniu ,nieraz na wolnych odrotach ja mam 3.2 benzyne po sprawdzeniu sprezania na 4,5 cylindrze nie bylo sprezania, pierscienie mialy bardzo duzy luz . Sprawdz moze tez to olej tez lalem castrola 5w30 po zmianie silnika zalalem lm 5w40 teraz wogule nie widze zeby olej bralo
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Tez zalozylem przed zima,jak narazie smiga bez problem. Kupowac w komplecie z plastikiem i dysza bo mialem tak ze chcialem zeby mi dalej pryskalo i zawadzalo o plastik od a4 po zalozeniu z q5 wraz z dysza mam jak chcialem . Polecam Marcin
-
lampka w klapie bagażnika i bagażniku avant
rozbierz tapicerke klapy i zobacz moze przyczyna jest woda. Zaopatrz sie w miernik lub probowke i posprawdzaj od tego mozesz zaczac , przez telefon mam ograniczony dostep do neta poszukaj tu na forum #czysczenie mikrostykow w zamku#zapytaj googla
-
lampka w klapie bagażnika i bagażniku avant
sprawdz blaszke w zamku podobno sie psuje ja nie mialem jeszcze tej dolegliwosci, nie zaglebialem sie w temat napewno cos znajdziesz poszukaj
-
lampka w klapie bagażnika i bagażniku avant
siema lampka ma sie zapalac po otworzeniu bagarznika lub recznie lampka w klapie zapala sie jak otworzysz klape sprawdz zamek klapy
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
to bedziemy motac razem ja tez chce wydech z s4 z klapamiPochwal sie lepiej jak sie wyjmuje wklad fotochromowy
-
Demontaż uchwytu osłony przeciwsłonecznej.
ten plastok podwarz, sciaga sie go latwo rochem pionowym w serwisie cos kolo 6 euro nowy
-
przycisk START ENGINE RS4
siemka sluchaj ja mam tylko schemat podpiecia instalacji od przycisku do instalacji auta bo dalej wszystko idzie orginalnie jak w normalnych autach ze stacyjka . Podesle Ci schemat ale dopiero w poniedzialek bo mam go na papierze a w poniedzialek bede w pl moze masz cos zle podpiete. Sprawdzales przekaznik ? schemat podlaczenia jak ktos bedzie mial problem z przetlumaczeniem pw http://www.fotosik.pl/zdjecie/2387752ba785ee80 http://www.fotosik.pl/zdjecie/20ef999a811048db http://www.fotosik.pl/zdjecie/dd55b09d199ad7a5 jutro wstawie jaki jest potrzebny przekaznik przekaznik org audi o numerze 219 kalkulator teraz montowalem przycisk start u mnie w wiazce do silnika nic sie nie zmienilo nic nie podlanczalem jedynie gdzie byla ingerecja to w stacyjce trzeba bylo jak dobrze pamietam trzy kable dolutowacy od wiazki przycisku teraz moge odpalac auto z kluczyka oraz z przycisku duze podziekowania dla Kaju
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemeczka
-
Kodowanie RNS-E (mikrofon)
ja w b7 moge bt koncowka M
-
montaz lusterka FOTOCHROM 2003-2008
to lusterko co pokazal wrclaguna powinno u ciebie pasowac p&p tylko potrzebujesz poscic plus i minus tak jak wyzej napisal kolega
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Siemka dzisiaj sie zdzwonimy ale mikolaj zostawil cos dla Ciebie mysle ze jutro wysle. http://www.fotosik.pl/zdjecie/f77e2da451057cbd
-
montaz lusterka FOTOCHROM 2003-2008
potrzebujesz inny uchwyt z tego co czytalem i slyszalem jest ciezko sciagnac uchwyt, bardzo czesto przy demontarzu uchwytu peka szyba widze ze masz b6 ? uchwyt w a4 b7, a3 i a6 jest taki sam ale inny niz w b6 sorki ze zle napisalem
-
montaz lusterka FOTOCHROM 2003-2008
przekrecasz cale lusterko w lewo jezeli masz czujnik deszcze i swiatel to masz uchwyt do fotochromu ale bedziesz mosial zrobic instalacje bedzie pasowal fotochrom z b7. tu poczytaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/
-
przycisk START ENGINE RS4
podeslac ci schemat podlaczenia ?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
trojramienna?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
tylko ze ja mam 3.2 ale to chyba nie robi duzego znaczenia
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Widze Jozek ze pochwaliles sie w koncu. Piekna pod wzgledem koloru i wyposazenie , cos jej tam brakuje, ale ogarniesz i to- to taki nasz czaso umilacz najbardziej zazdroszcze szyberwlazu duzo zaaabaaawy autkiem. Ps. U mnie lopatkami bieg moge zmienic nawet jak jestem na d tylko jak nie bede sie bawil zmiana biegow dalej po jakims czasie sam przechodzi w tryb d
-
Produkcja wiazek elektrycznych
dokladnie jest nie daleko wroclawia . Naprawde polecam