Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dominik93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dominik93

  1. Dominik93 odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobra głupota, no no.. brawo Ty :-) PS- fura sztos !!
  2. Panowie, mam felgi 18stki i musze powoli rozglądać się za oponami zimowymi / wielosezonowych Auto jeżdżace po mieście , o jakich parametrach polecacie oponę do felgi 18stki ? Wolałbym raczej wielosezenowa oponę z racji tego że w tamtym roku jeździłem na 16sce wielosezonowce w zimę i byłem bardzo zadowolony z opon. Wiadomo jakie ostatnimi czasy mamy zimy w Polsce także wybrałbym wielosezonowke.
  3. A ja mam dylemat z zawieszeniem , przeczytałem parę stron wstecz tematu i wacham sie z decyzją pomiędzy skv,ms ---> regeneracja Ori zawieszenia. Skv,ms to przedział cenowy na poziomie 500-600zl za komplet,zaś pełna regeneracja z wysyłkami 900zl ! Firma zajmująca się regeneracjami wachaczy deklaruje rok gwarancji i sądzi że większy dystans przejadę niż na ori nowych lema. Co myślicie Panowie o tym wszystkim ?
  4. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A masz może pożyczyć jakiś filtr paliwa na parę dni żeby zobaczyć czy on jest winowajcą słabego odpalania ?
  5. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiem tak, co osoba to inna opinia . Inni narzekają na zamienniki i twierdzą że są same problemy z nimi i tylko Ori wkładają a drudzy chwalą manny-knechty i nie widzą potrzeby wkładania Ori filtra . Zgłupiałem ..
  6. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No bez przesady, zamiast flaszki kup nowy filtr paliwa przecież co nie kosztuje majątku Jak kupować filtr paliwa to Ori bo zamienniki się nie sprawdzaja a Ori kosztuje ponad 200 zł a pewności nie mam że to filtr cofa paliwa i nie chcę w niepotrzebne koszta się pchać..
  7. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, czy zawala się może komuś stary ori filtr paliwa do Bfb ? Chciałbym pozyczyc na parę dni bo mam problem z odpalaniem po nocy i obstawiam że filtr paliwa cofa mi paliwo . Ktoś,coś? Proszę o PW . Stawiam flaszkę
  8. Też miałem chrapkę na tą myjkę z lidla za 200 zł żeby sobie auto od weeekendu umyć i nie zdążyłem kupić bo litwini wszystko wykupili z lidla.. Na działce mam karchera k7 premium, robi robotę sprzęt ale mało nie kosztował 2 lata temu ( około 3tysięcy )
  9. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Polecam aktywna pianę od abdl . Cena może dosyć wysoka ale robi robotę i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkie produkty od abdl.
  10. Ja wkoncu bym wpadl do Was na spocik ale cały tydzień pracuje do 22 ..
  11. Wycieraczki bezszkieletowe Denso zamówione u dzika . Zobaczymy ile posluza , dzik mega je poleca .
  12. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy jak zwykle chętnie żeby pomóc. :-) Jeszcze raz wielkie dzięki, pióra już zamówione Denso u dzika !
  13. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, dzięki za info .
  14. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, muszę wymienić pióra wycieraczek od ramion z b7 ale mam problem z demontażem pióra z ramiona. Pomoże ktoś radą jak zdemontować pióra? Zdjęcie ramion i pióra. https://zapodaj.net/a0f90b4a4dab1.jpg.html
  15. Dominik93 odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piękna sztuka, powodzenia w dalszym modzeniu ! ✌️
  16. Mi cały czas chodzi po głowie soundbar od LG sh7 , słyszałem jak to gra w sklepie to jestem pod dużym wrażeniem. Subwoofer 200 W + 4 głosniki po 60 W w listwie. Opinie na internecie są bardzo dobre na temat tego soundbara, piszą że Samsungi mu do pięt nie dorównują w dźwięku Cena 1250 zł.
  17. U mnie też pompa wody rzezi na wolnych obrotach a ma dopiero co niecały rok i około 15tkm, masakra . Jaka firma pompy to nie pamiętam ale denerwujące jest to chrobotanie na wolnych obrotach .. Co do napinacza wałków to kupowałem około rok temu napinacz firmy vaico i zrobione jest około 20tkm i cisza spokój i bez żadnych błędów do tej pory także polecam firme vaico. Pozdrawiam
  18. W Suwałkach raczej niczego dobrego to nie znajdziesz co Cię interesuje . Polecam sklep w Białymstoku galon Białystok , mają dużo chemii samochodowej w dobrej cenie.
  19. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Klubowicz Gwerty od nas z forum zajmuje się lampami.
  20. Panowie jak to jest z pompami walbro 255 gss342 ? Rozmawiałem ostatnio z gościem który można powiedzieć że przygotowuje auta pod " tuning" i stwierdził że pompy walbro 255 są do d*py bo po pół roku jest takowa pompa do wyrzucenia z racji takiej że ona pracuje na 3barach a u nas w b6 jest regulator paliwa 4 barowy i taka pompa pracuje na " wyższych " obrotach i szybko padają po programach. Jaka jest prawda z tymi pompami walbro 255 gs342 do naszych 1.8T ?
  21. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, zna ktoś dokładne wymiary śrubki trzymającej obudowę lampki podświetlenia tablicy rejestracyjnej ? Musze zmienić zarówki a mam od srub główki 'zjeżdzone' i zanim odkręcę na amen to chciałbym mieć już dwie nowe kupione.
  22. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak,dalej działa z modułami. [email protected]
  23. Może i ogarniał dsmic ale przy temp. na zewnątrz 10stopni . Za bardzo nie jestem przekonany do dsmic przy takich mocach. To spoko Tobie wyszło z tą hybryda , już napewno fajnie się odpycha . Nagraj może coś z rolki jak to się odpycha ? Wtryski brązowe z saaba z końcówką w numerze 023?
  24. Bardzo ładny wynik, dsmic ogarnia ta moc ? Skąd brałeś hybryde ?
  25. Dominik93 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przepraszał Cię pół godziny ale stwierdził że i tak to stary samochód ? Aha czyli na starych samochodach można robić fuszerki .. ciekawa firma. Ja bym na żadną zniżkę się nie zgodził tylko niech robi na swój koszt podsufitkę którą zepsuł . Obawiam się że bez klejenia na nowo się nie obejdzie jeśli ma to wyglądać tak jak wcześniej na ori a jakimiś patentami możesz zrobić fuszerkę i będzie kijowo to wyglądać . Ewentualnie możesz połapać to na szpilki ale jak to będzie wyglądać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.