Treść opublikowana przez petrosdbz20
-
Problem wbicia 2 biegu, wymiana oleju
Jeżeli komuś wymiana oleju nie pomaga, to można trochę zniwelować zgrzyt przez wyśrodkowanie drążka po zbiciu 1ki i wtedy dopiero wrzucenie 2ki. Fakt, niewygodne i wydłuża zmianę, ale zgrzytu nie powinno być tak często
-
Wystrzela płyn chłodniczy czy to normalne?
Czy ja wiem, czy to bezpieczne xD
-
Nieprzemakalny pokrowiec na fotel
Sęk w tym, że chciałbym, żeby pokrowiec można było szybko narzucić i zdjąć, bo na co dzień jeździłbym bez i zakładał 2-3 razy w tygodniu. Taki skórzany raczej wymagałbym sporo zachodu z zakładaniem i zdejmowaniem (mogę się mylić)
-
Nieprzemakalny pokrowiec na fotel
Hej. Polecicie jakiś nieprzemakalny pokrowiec na fotel kierowcy? Czasami nie mam wyjścia i muszę wsiąść mokry do samochodu, a szkoda mi skóry na fotelu. Kupiłem coś takiego: http://allegro.pl/pokrowiec-ochronny-na-fotel-samochodowy-monteur-i5549057748.html ale nie jest nawet "trudnoprzemakalny"
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
200zł za wyjęcie licznika, odczytanie immo, zakodowanie pilota i dorobienie grotu
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Nice. Nie wiem, czemu, ale na pierwszym zdjęciu wygląda za***iście. W ogóle kolor mega uwydatnia kształty :D. Dużo dałeś za dywaniki? Przymierzam się do wymiany na wiosnę, bo poprzedni właściciel zostawić poniszczone, głównie na zaczepach. Nie planujesz pozbycia się uchwytu na telefon?
-
Spot Białystok
Ktoś z forum się wybiera?
-
Spot Białystok
Godzina? Miejsce? Dużo chętnych?
-
Dolna osłona silnika i podszybie
Tylko o ile osłon do B7 na alledrogo widzę multum, to tych listew do montażu nie bardzo
-
Dolna osłona silnika i podszybie
Tak, wiem. Jak kupowałem do B5, to z osłonami były wszystkie śrubki/spinki i ta metalowa listwa. Dlatego się dziwię, że na aukcjach do B7 tej listwy nie załączają
-
Dolna osłona silnika i podszybie
Akurat śruby to zwykle są w komplecie
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
Tak już doczytałem. Ważne, że udało się dorobić w końcu ten pilot i to w rozsądnej cenie
-
Dolna osłona silnika i podszybie
To dziwne, że nie dołączają ich do zestawów
-
Dolna osłona silnika i podszybie
Ciągle szukam osłon ori, ale mam przy okazji pytanie. Osłona do B5 wymagała takiej metalowej listwy do mocowania od strony skrzyni. Czy w B7 też jest taka potrzebna? Na oko wydaje mi się, że tak, ale na żadnej aukcji nie ma info o tej listwie w zestawie ze spinkami
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
W wersji europejskiej zapłaciłbym 450zł za pilot z kluczem i kodowaniem. Jako że mam wersję USA, kupiłem od kolegi z forum używany pilot za 150zł i zapłaciłem 200zł za dorobienie grotu, wyciągnięcie pinu do immo i kodowanie pilota. Wziąłem też sam kluczyk za 30zł. U tego, co mówił o ochronie komponentu (post 1) :P. Wyciągał licznik i się podpinał
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
Zostawiłem samochód na parę godzin i wszystko poszło bez problemów
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Po wielu przygodach w końcu udało mi się dorobić drugi pilot (przypłynął używany ze stanów) . Przy okazji dorobiłem zwykły klucz, bo po co ryzykować Już się bałem, że nie obejdzie się bez ASO, ale jednak znalazłem fachowca, do tego tanio Teraz przydałoby się jakoś zdjąć w końcu starą gałkę z tiptronica
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
PIN czy nie PIN, to teraz trochę mało znaczące. Chodzi mi główne o tę całą ochronę komponentu Jak mi się tu nie uda, to wpadnę ;p
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
Ale używkę czego? Mam pilot, nie mam pinu do immo
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
Byłem już kiedyś u innego, to mu się nic nie udało zrobić, ale nie powiedział, dlaczego Byłem już kiedyś u innego, to mu się nic nie udało zrobić, ale nie powiedział, dlaczego
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
Zwykle tyle to trwa, no ale nie tym razem :/
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
Hej. Jako, że mam tylko 1 klucz, podjechałem do punktu, gdzie zajmują się dorabianiem, w celu wyciągnięcia pinu immo i dokodowania pilota z kluczem. Okazało się, że licznik posiada ochronę komponentu i to nie będzie takie proste. W związku z tym mam parę pytań: 1. Czy każdy licznik ma taką ochronę? 2. Facet, u którego byłem, powiedział, że ogarnie to w jakieś pół dnia. Czy jest jakieś duże ryzyko, że coś poważnie sknoci? 3. Czytałem, że taką ochronę mają też inne części. Czy to znaczy, że cokolwiek bym nie chciał wymienić, musiałbym bujać się do kogoś, kto mi ogarnie obejście tej ochrony?
-
Polecane opony letnie
No widać, że spory Tylko z tego, co widzę, to nie ma poszukiwanych przeze mnie 235/45 r17 :/
-
Polecane opony letnie
Podpowiecie, które modele są z porządnym rantem ochronnym? Moje zimowe Nokiany okazały się średnie pod tym względem, więc teraz chcę trafić lepiej w tym aspekcie
-
Czyżby koniec prawdziwego Quattro...?
Na początku nie doczytałem. Trochę już się zaczynałem bać Po przeczytaniu całości to nie wygląda już tak źle, skoro domyślnie będzie AWD. No ale zobaczymy, jak to się sprawdzi. Kolejna rzecz, która może się z*ebać i potem dać po kieszeni