Treść opublikowana przez golfagn
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Miałem podobnie, w moim przypadku niepoprawnie podłączyłem kabelek z prędkością. Warto sprawdzić.
-
Ssanie w dieslu.
Ssanie to tak z ciekawości się pytam. Spojrzałem kumplowi w rurki a tam tyle syfu, że dziwiłem się, że turbo jeszcze mu działa więc i tak do czyszczenia.
-
Ssanie w dieslu.
W przyszły weekend będę rozbierał silnik i czyścił dolot, turbo, przepustnicę itp. Jak po tym nie będzie zmian to daję spokój. Dzięki za odpowiedź.
-
Tajemniczy kluczyk pod Kierownica
To jak z tym zdjęciem?
-
Ssanie w dieslu.
Hej, temat dotyczy diesla 1,9 AXR w Seacie Ibizie 2007r. Mianowicie czy w tym dieslu powinno być ssanie? Obroty zawsze ok 900. Błędów brak, temperatury wszystkie ok. Z silnikiem wszystko ok też. W necie każdy pisze inaczej a z dieslami mi nie po drodze więc może ktoś z Was coś podpowie.
-
Chińska tokarka stołowa.
Hej. Nie odpowiem Tobie bezpośrednio na pytanie, ale podpowiem tylko, że masz 2 lata gwarancji na testowanie maszyny. Jak coś padnie to naprawa do skutku. Jak 3 raz to samo padnie to zwrot kasy lub nowa maszyna i gwarancja(rękojmia) znowu 2 lata Na domowy użytek bym brał chińczyka, pamiętaj też że wszystko z Chin przyjeżdża. Nawet Bosch.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Czy podłączyłes resztę okablowania poprawnie?
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Do polerki się nadaje czy lakierowanie tylko?
-
Odpowietrzenie wysprzęglika. Jak się dostać.
Odpowiadając na moje pytanie: przód na kobyłki i spokojnie wczołgując się od przodu a nie od boku dosięgniemy do wysprzęglika. Klucz 9.
-
Odpowietrzenie wysprzęglika. Jak się dostać.
Witajcie, od której strony najlepiej dobrać się do wysprzęglika? Od kierowcy od spodu auta za kołem? Nie mam niestety kanału i chcę to zrobić ekspresowo bo zimno i pada momentami Jak odpowietrzać wiem, tylko o szybkie dobranie się do wysprzęglika mi chodzi. Ma ktoś fotkę od spodu auta z widocznym dostępem?
-
[B6 AVF/AWX] Wyciek z prawej strony, obok lampy
Ze wspomagania nic nie ubywa?
-
Pompa wspomagania silnik DBV
Hej, czy do mojego Audi A4 B6 2002 lipiec Avant silnik 2,4 BDV wejdzie tylko pompa wspomagania 8E0145155E ? Czy jeszcze jakieś inne przypasują? Moja zaczyna wyć coraz mocniej i czas na zmianę, a tego mojego modelu ze 3 sztuki na allegro. Pozdrawiam
-
Zaniżanie obrotów na liczniku.
Adrianie_pt... piwo dla Ciebie Nie wiem jak wcześniej patrzyłem na test zegarów i nie widziałem że przesunięte są o te 400 obrotów Generalnie wszystkie wskazówki trzeba poprawić z wyjątkiem wskazań paliwa, ktoś ewidentnie coś grzebał.
-
Plamy od Poxipolu na lakierze i zdarty klar.
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam. Zima i brak możliwości pracy przy lakierze. Zmywacz itp nie pomogą, kleju w większości nie ma a i tak nie działają na niego żadne rozpuszczalniki (szybciej lakier spłynie). Jedyna opcja to zetrzeć to i potem prysnąć klarem. No ale to robota na lato dopiero
-
Twardy pedał sprzęgła.
Hej, w porównaniu do innych aut z którymi mam aktualnie porównanie (Golf IV 1.8 Focus 1.6) mam bardzo twardy pedał sprzęgła. Nie ślizga się, nie haczy ale dość nieprzyjemnie się go używa. Miałem zmienioną skrzynię z automatu na manual 5 biegow (poprzednie właściciel). Ma ktoś pomysł czemu jest takie twarde? Co mogę sprawdzić bez zdejmowania skrzyni? Pedał sprzęgła wystaje ok 2-3 cm pomad pedał hamulca. To normalne czy coś źle złożyli poprzednicy?
-
Wyjęcie fotela pasażera a jazda
Nawet 2 komplety spokojnie
-
Wyjęcie fotela pasażera a jazda
Nic się nie stanie, spokojnie jedź
-
Gdzie podłączyć syrenę alarmu i przełącznik alarmu.
Ponownie dziękuję!
-
Gdzie podłączyć syrenę alarmu i przełącznik alarmu.
Wielkie dzięki! Skąd bierzesz takie dane? Mam sporo schematów, książek itp ale właśnie z elektryką często czegoś brakuje. Da się ściągnąć jakiś kompletny schemat całego auta?
-
Gdzie podłączyć syrenę alarmu i przełącznik alarmu.
Gdzie podłączyć syrenę (chyba 3 kabelki) i przełącznik alarmu z drzwi kierowcy (chyba 8 kabelków, bo tyle pinów jest w nim). Do czujki w lampce podsufitki są już położone kable, ale nie wiem gdzie podłączyć resztę. Gdzieś pod moduł komfortu?
-
BNS 5.0 - czyżby pekniety LCD? Proszę o pomoc
Zawsze radzę zgłaszać od razu wątpliwości sprzedającemu, żeby nie tłumaczył, że pół dnia używaliśmy i pewnie upadło nam itp. Dla ułatwienia reklamacji. Jeśli opakowanie miało ślady uszkodzeń trzeba spisać najlepiej przy kurierze papiery. Nie bać się, takie mamy prawa i trzeba z nich korzystać
-
BNS 5.0 - czyżby pekniety LCD? Proszę o pomoc
Matryca ma wiele warstw, więc trzeba być ostrożnym. Czy przy delikatnym nacisku w okolice rys ekran się odbarwia na kolorowo? Czy te dwie dobrze widoczne rysy łączy jedna malutka czy mi się tylko wydaje?
-
BNS 5.0 - czyżby pekniety LCD? Proszę o pomoc
Zgłoś fakt rys na ekranie natychmiast sprzedającemu i podłącz zestaw najszybciej jak będziesz mógł na krótko żeby się przekonać co pękło. Na mój gust jest spora szansa na uszkodzenie ale styczności konkretnie z tym ekranem nie miałem.
-
[A4 B5] Prośba o opinię na temat alufelg
Komplet Audi 16 w ładnym stanie z dekielkami i wysyłką kupiłem za 400zl. Tu nawet nie ma o czym gadać
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Zeszły rok niecałe 600zł za Golfa IV 125 KM 1999 rok z 20% zniżkami. W tym roku najtańsza oferta (a chyba wszędzie już dzwoniłem) 1009zł za samo OC a doszło mi kolejne 10% zniżek (czyli mam już 30). Masakra... Za to za Audi 1150 OC z tymi samymi zniżkami za 2,4 170 koni. Co lepsze do golfa była dopisana w celu zniżek moja Matula a Audi jest tylko na mnie Niezła rozbieżność.