Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Kurde, z tym dynamicznym zasięgiem nie wiedziałem. Muszę sprawdzić czy działa. Na jakim kanale można sprawdzić działanie poziomowania?
  2. Szczerze mówiąc wolę mieć ręczną regulację, ta mnie męczy. Dokładał ktoś ręczną regulację? Czy to dużo roboty?
  3. No ok, to jest nawet całkiem logiczne Ale czasem jak jadę w mieście to wolę trochę niżej skierować światła, na szosę trochę wyżej. Rozumiem, że nie da rady tak zrobić?
  4. Panowie, jak mam oryginalnie założone ksenony z układem samopoziomowania, a nie mam pokrętła regulacji zasięgu to normalne? Bo brakuje mi tego niesamowicie... Czy można to ewentualnie dołożyć? Bo u mnie jest tylko zaślepka a na allegro ładne pokrętła ok 50zł stoją.
  5. Bobikos, chyba w takim razie znalazłeś mój błąd. Podłaczyłem się pod zły pin. Idę niedługo poprawić i dam znać co z tego wyszło Po podłączeniu pod poprawny pin wszystko jest ok. Testowałem do 110 km/h i im szybciej tym twardszy układ. Przy ok 100 twardy jak przy zwykłym wspomaganiu. Powyżej trochę twardszy (ale delikatnie testowałem bo mokro było, dokładniej opiszę za jakiś czas).
  6. Popatrzyłem w schemat i chyba coś jest nie tak. Mam A4 B6 a włożyłem magiel z B7. To powinienem dać do niego przekaźnik z B6 czy B7? Ja dałem 640 z B7 i podłączyłem go pod pin 9. Więc chyba tu sknociłem. Zgłupiałem już...
  7. Mam przekaźnik z końcówką D Chyba odłączę przekaźnik i zobaczę jak jeździ się bez niego dla porównania. Przejechałem się tylko z 5 km, i to w większości po uliczkach więc małe porównanie mam. Na parkingu i do 30-50 km można kierować jedną ręką/palcem. Szybciej z przyzwyczajenia dwie ręce. Martwi mnie jednak to, że trochę słychać wspomaganie. Jakby nie było odpowietrzone do końca lub płynu brakowało, a jest max i kierownicą w powietrzu kręciłem od prawej do lewej wielokrotnie na podniesionych kołach. Jutro jeszcze sprawdzę czy odpowietrzone jest do końca.
  8. Ja jestem właśnie po wymianie. Wyjęcie magla i włożenie nowego prawie nas pokonało bo ledwo co się przecisnął przy nadkolu. Ciekawe jak się go wymienia w warsztatach. No i nie miałem jak dokręcić jednego węża bo zabrakło czasu, więc jeszcze pozostało mi zalać układ i liczyć na to, że będzie szczelny Wie ktoś gdzie podłączyć kabelki do zaworu na maglu? Bo na wtyczce jest 1 i 2 a na kostce na zaworze odwrotnie. Czy po prostu przetestować jak lepiej? Ok, skończyłem instalację na amen. Kabelki od zaworka podłączyłem na chybił trafił i chyba zaskoczyło. Pierwsze spostrzeżenia: no układ pracuje zdecydowanie lżej. Wydaje mi się, że twardnieje w miarę prędkości, ale coś za mało jak na mój gust. Wie ktoś, przy jakiej prędkości twardnieje tak jak bez servotronic? Rozpędziłem się do 110 i nadal trochę za miękko. Czy możliwe, że jednak źle podłączyłem kabelki do magla? Na oko, jak bym źle podłączył to by twardniało przy niższych prędkościach a przy wyższych było bardziej miękkie. Niech ktoś mnie poprawi jak źle piszę.
  9. golfagn odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kiedyś miałem ten silnik, nie opłaca się nic przy nim robić.
  10. Mój magiel cieknie i chciałem zamontować servotronic. Tylko czy jak ktoś podał na aukcji numer obudowy magla: 8E1422105D to mogę mieć pewność, że podejdzie do mojego autka? (B6 2,4). Dobrze rozumiem, że to z B7 magiel? I jeszcze jedno pytanie: pasujące przekaźniki pod magiel z B7. Czy pasują jakieś inne? Czy wystarczy, że będzie od servotronica i z numerem 640? Bo widzę, że są na allegro przekaźniki 640 za 20zł, ale to chyba do czego innego... Widziałem tez 640 servotronic ale z innym numerem seryjnym: 8E0907307D. To jak to jest? Dla potomnych: 8E0907307D też pasuje do B7, to poprzednik tego z manuala. Natomiast jak już wszystko skompletowałem i zaraz idę wszystko złożyć natrafiłem na jeden mały ale głupi problem: instalacja elektruczna. Niby dziecinnie prosta ale: nóżki 2 i 5 idą do zaworu na maglu. No i proste, na wtyczce przekaźnika jest dwójeczka, na wtyczkach też. Ale na maglu jak spojrzałem 1 i 2 jest odwrotnie w stosunku co to tego co jest na wtyczce Którym cyferkom mam zaufać? Tym z wtyczki czy z magla? Części oryginalne.
  11. A sprawdzałeś, czy wszystkie części w aucie masz dokręcone? Osłony podwozia, zawiezzenie itp. Możesz jeszcze jechać na rozpedzarkę do kół, będziesz wiedział czy to układ napędowy czy co innego. Poziom oleju w skrzyni sprawdzony? Opiłków w oleju brak?
  12. golfagn odpowiedział(a) na ziomallekk temat w Audi A4 B5
    Czy kupujesz na 100% dobre poduchy? Czy z silnikiem jest wszystko ok? Bo wydaje mi się, że nie skoro wyrywa notorycznie poduszki...
  13. Może ktoś wyłamał kratkę. Możesz podkleić coś od spodu i na to położyć wkładkę.
  14. Dziura na wylot czy taka "kratka" jak na zdjęciu co wkleiłeś w większym schowku obok?
  15. Sprawdź, czy zawory gazu szczelne i jak czujnik temperatury się trzyma.
  16. Może Golfa IV w gazie 1.8 w ładnym wyposażeniu za 5,5 tyś? PW Generalnie dla świeżego kierowcy coś bardziej bezpiecznego, japońca bym nie brał bo jak wspomniałeś rdza go zjada z każdej strony. A do niemców dużo tanich części i każdy mechanik się zna na nich.
  17. Masz wszystko dokładnie opisane na 1 stronie.
  18. Wyczyścić styki baterii i delikatnie je podgiąć. Jak nie będzie reakcji wykasuj kluczyk i przypisz go ponownie (z nudów bym popróbował, nie wiem w sumie czy akurat to coś może dać, ale sprawdzenie nic nie kosztuje). Sprawdź, czy moduł komfortu nie jest zalany co jest dość częste, a sprawdzić łatwo. Piloty też czasem nawalają, ale żeby oba na raz to mała szansa. Obstawiam moduł komfortu (mam na sprzedaż jak coś ). Zobacz jeszcze czy kiedy naciskasz guziki na pilocie vag to wykrywa. Tu masz filmik jak sprawdzić: https://www.youtube.com/watch?v=T_c9ZqVvvg4
  19. Jakie błędy wyskakują?
  20. A co pokazuje na komputerze jak otworzysz klapę?
  21. Bateryjka oczywiście wymieniona? Pytasz się o centralny zamek czy o samego pilota btw? ( czy nie zamyka się na pilocie czy też kluczyku).
  22. Od czego zacząć? Od napisania we właściwym dziale? (klimatyzacja).
  23. Jak masz dokumenty auta to z dorobieniem kluczyka po Vin-ie nie będzie większego problemu w ASO. Tylko licz się z kosztami (500 czy 600zł jak dobrze kojarzę). I czekać trzeba długo. Spróbuj pod tym numerem: 502 584 724 -awaryjne otwieranie zamków niecałe 40 km od Mikołajek, może chociaż wskaże innego Ale pamiętaj, że to weekend.
  24. A jest może coś takiego jak spalanie na postoju? Np w litrach na godzinę itp. Wkurza mnie jak stoję i pokazuje np 40 litrów wtedy spalania Drugie pytanie: czy podczas jazdy powinno coś się pokazywać na górnej belce wyświetlacza? Niby radio itp (mam nieoryginalne więc nic z tego). Też mnie to trochę wkurza, da się tą pustkę do czegoś zastosować? (poza radiem- oryginalnego nie chcę).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.