Treść opublikowana przez Marek24
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja za RTSy płaciłem 980zł niby 4 lata gwarancji zrobiłem +/- 25tysi i cisza na przeglądzie zero luzów i stuków
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Mi by się marzyło połączenie twojego Rs7 byłego z silnikiem z tej bestii
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Z tego co czytam kolega to kupił za śmieszne pieniądze, dołoży sporo w sumie wyjdzie tyle co za zadbaną sztukę ale będzie miał pewność na jakich częściach jeździ, elementy będzie miał lakierowane na nowo i będą wyglądały lepiej od nie jednej b5tki więc wybaczcie ale nie rozumiem z czego ten śmiech jego pieniążki jego sprawa a i zabawy będzie miał przy tym ale niektórzy to lubią Powodzenia w rozwoju wozidła
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Trzeba było powiedzieć że jesteś z klubu może by ci rabat dali
-
Przyczyna nie grania tylnych głośników
A prąd do tej przejściówki masz podłączony? jak masz Bose to powinienes miec interfejs w ktorym masz nieb kabel i musisz go wpiac z plus od radia zeby caly tyl gral
-
1.9 1Z Jakie załozyc turbo?
pompa z 1z nie puści cię na taką moc dorzuć 11nastkę na poczatek
-
Wymiana głośników przód/tył
Oczywiście że drzwi ale warto je wygłuszyć przed tym, ponadto do przodu potrzebne są dystanse i delikatna przeróbka tapicerki żeby 16nastki wsadzić a tył standard 16stki są tematy na forum o tym
-
Ceny paliwa marzec 2026
U mnie dzisiaj ropa orlen 3.66 tylko czekać aż walną jakiś podatek do gnoju bo wpływy z podatków niskie
-
Piłka nożna
Widzę fanów MU;) mimo kaszany jaką grają jestem wiernym fanem od lat pozdrawiam wszystkich zapaleńców niezależnie od klubu
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Oby rósł zdrowo a auto bezpiecznie docierało z nim do celu, Gratuluję
-
Pytanie odnośnie wymiany rozrządu
Załóż sobie sprzęgło na altka i zapomnisz o napinaczu. Jak miałem zeciora to kilka razy wymieniałem napinacz, który dęba stawał. Po wrzuceniu sprzęgła zapomniałem o problemie. BTW Wymieniając rozrząd warto też pomyśleć o pompie wody. Tak samo sprzęgło dołożyłem i problem pasków ustał operacja warta świeczki
-
Prawda czy fałsz
na allegro widze po 200zl takie zaciski po regeneracji za sztuke to chyba już mam odpowiedź, niestety nie mogę posłać bo auto muszę mieć w ruchu a tak kupie drugi i podmienię, dziękuję za wszelkie rady
-
Prawda czy fałsz
tylko oni mi powiedzieli ze to nie chodzi o te gumki w zestawie naprawczym tylko jakis mechanizm środkowy to już sam nie wiem, dlatego postanowiłem tu napisać
-
Prawda czy fałsz
Witam koledzy, otóż przytrafiła mi się nie przyjemna sprawa w prawym tylnym kole ręczny odmawia mi posłuszeństwa i nie odbija sam, no i wiadomo dym z klocków.. myślę pojadę na warsztat żeby wyczyścili mi ten nieszczęsny zacisk i po sprawie a oni do mnie że regeneracja takiego zacisku to 400 zl rok gwarancji i będzie jak nowy bo to stalowy i nie można nigdzie takiego dostać, a jakbym chciał zmieniać na np aluminiowe to muszę zmieniać całą belkę bo nie podejdą.. zdębiałem bo to nie małe koszty a jak mi o belce powiedzieli to już całkiem.. Dodam że mam audicę z 95roku 1.9 1z. Powiedzcie mi czy to prawda czy chcą mnie wpakować na takie koszty żeby zarobić pozdrawiam. Na forum nie znalazłem podobnego tematu lub może przez nerwy przeoczyłem ;/
-
Fiat Brava 1.4 12v
A ja myślę że można cię chwalić mieć auto od nowości przez tyle lat bez dzwonów itd to jest wyczyn ważne że się koła kręcą i jedzie dalej, pozdrawiam
-
Chrobotanie w prawym kole :(
Prawy przód? mi tak samo dzwoniło jak obudowa od filtra powietrza się poluzowała tam od budy blacha mi dzwoniła a ze masz 1Z to masz tam możliwość tego samego, ja sobie zdemontowałem całą puchę i podłożyłem gumowe podkładki i ucichło;) jeśli to to, to nic strasznego tylko wkurza
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja kupiłem RTS niby 4 lata gwarancji po 25 tysiącach cisza absolutna dalej
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
340+ nie bierze oleju, póki co chodzi bardzo ładnie a ile naprawdę najechane nie dbam o to ;D
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Ładna sztuka, dla mnie konkret
-
Problem z mocą po przekorczeniu 120Km/h - AHU
egr możesz z powodzeniem zaślepić jak nie chce ci się ciąć blaszki to kup gotową zaślepkę, cała masa tego jest w necie jak rady poprzedników nie pomogą to coś gorszego.. możliwy nastawnik pompy wtryskowej robiłem to w cordobie ahu auto leciało a po chwili muł i jak sdi się zachowywało pod kompem błędów nie było, dodam że pompa była suchutka tam.. ale pierw sprawdź rady przedmówców pozdrawiam
-
Felgi?
Witam, przejrzałęm masę tematów na forum i jestem ślepy chyba więc mam pytanie;) Czy felgi z audi a4 b6 będą pasowały do b5? chodzi mi o zwykłe stalki na zimę pietnastki, czy będą potrzebowały jakiś pierścieni centrujących czy bóg wie czego? jeśli temat powielam to mi wybaczcie po prostu nie znalazłęm a to dla mnie pilna i ważna sprawa, pozdrawiam
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Napisz podanie że zgubiłeś i wyrobią ci nową
-
Giełda Dolnośląska
Kupię 15 nastki do a4 b5 na zimę ewentualnie z fajnymi zimówkami nie starszymi niż 4 lata inaczej wpadną nowe:) Strzelin/ Wrocław najlepiej okolicę krzyków/ Oława okolicę pozdrawiam
-
Nie gra tył Nokia system pomoc
Koledzy temat z innego forum kolegi który również tutaj urzęduje http://A4 Klub Polska B5 Battalion.pl/forum/diy-tutoriale/montaz-niefabrycznego-radia/pozdrawiam
-
centralny zamek audi a4 b5
Wielu kolegów pakuje bebechy z pompek np z gulfa 3, znacznie tańsze są