Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marek24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marek24

  1. Ja za RTSy płaciłem 980zł niby 4 lata gwarancji zrobiłem +/- 25tysi i cisza na przeglądzie zero luzów i stuków
  2. Mi by się marzyło połączenie twojego Rs7 byłego z silnikiem z tej bestii
  3. Z tego co czytam kolega to kupił za śmieszne pieniądze, dołoży sporo w sumie wyjdzie tyle co za zadbaną sztukę ale będzie miał pewność na jakich częściach jeździ, elementy będzie miał lakierowane na nowo i będą wyglądały lepiej od nie jednej b5tki więc wybaczcie ale nie rozumiem z czego ten śmiech jego pieniążki jego sprawa a i zabawy będzie miał przy tym ale niektórzy to lubią Powodzenia w rozwoju wozidła
  4. Trzeba było powiedzieć że jesteś z klubu może by ci rabat dali
  5. A prąd do tej przejściówki masz podłączony? jak masz Bose to powinienes miec interfejs w ktorym masz nieb kabel i musisz go wpiac z plus od radia zeby caly tyl gral
  6. pompa z 1z nie puści cię na taką moc dorzuć 11nastkę na poczatek
  7. Oczywiście że drzwi ale warto je wygłuszyć przed tym, ponadto do przodu potrzebne są dystanse i delikatna przeróbka tapicerki żeby 16nastki wsadzić a tył standard 16stki są tematy na forum o tym
  8. U mnie dzisiaj ropa orlen 3.66 tylko czekać aż walną jakiś podatek do gnoju bo wpływy z podatków niskie
  9. Widzę fanów MU;) mimo kaszany jaką grają jestem wiernym fanem od lat pozdrawiam wszystkich zapaleńców niezależnie od klubu
  10. Oby rósł zdrowo a auto bezpiecznie docierało z nim do celu, Gratuluję
  11. Załóż sobie sprzęgło na altka i zapomnisz o napinaczu. Jak miałem zeciora to kilka razy wymieniałem napinacz, który dęba stawał. Po wrzuceniu sprzęgła zapomniałem o problemie. BTW Wymieniając rozrząd warto też pomyśleć o pompie wody. Tak samo sprzęgło dołożyłem i problem pasków ustał operacja warta świeczki
  12. Marek24 odpowiedział(a) na Marek24 temat w Audi A4 B5
    na allegro widze po 200zl takie zaciski po regeneracji za sztuke to chyba już mam odpowiedź, niestety nie mogę posłać bo auto muszę mieć w ruchu a tak kupie drugi i podmienię, dziękuję za wszelkie rady
  13. Marek24 odpowiedział(a) na Marek24 temat w Audi A4 B5
    tylko oni mi powiedzieli ze to nie chodzi o te gumki w zestawie naprawczym tylko jakis mechanizm środkowy to już sam nie wiem, dlatego postanowiłem tu napisać
  14. Marek24 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam koledzy, otóż przytrafiła mi się nie przyjemna sprawa w prawym tylnym kole ręczny odmawia mi posłuszeństwa i nie odbija sam, no i wiadomo dym z klocków.. myślę pojadę na warsztat żeby wyczyścili mi ten nieszczęsny zacisk i po sprawie a oni do mnie że regeneracja takiego zacisku to 400 zl rok gwarancji i będzie jak nowy bo to stalowy i nie można nigdzie takiego dostać, a jakbym chciał zmieniać na np aluminiowe to muszę zmieniać całą belkę bo nie podejdą.. zdębiałem bo to nie małe koszty a jak mi o belce powiedzieli to już całkiem.. Dodam że mam audicę z 95roku 1.9 1z. Powiedzcie mi czy to prawda czy chcą mnie wpakować na takie koszty żeby zarobić pozdrawiam. Na forum nie znalazłem podobnego tematu lub może przez nerwy przeoczyłem ;/
  15. Marek24 odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    A ja myślę że można cię chwalić mieć auto od nowości przez tyle lat bez dzwonów itd to jest wyczyn ważne że się koła kręcą i jedzie dalej, pozdrawiam
  16. Prawy przód? mi tak samo dzwoniło jak obudowa od filtra powietrza się poluzowała tam od budy blacha mi dzwoniła a ze masz 1Z to masz tam możliwość tego samego, ja sobie zdemontowałem całą puchę i podłożyłem gumowe podkładki i ucichło;) jeśli to to, to nic strasznego tylko wkurza
  17. Ja kupiłem RTS niby 4 lata gwarancji po 25 tysiącach cisza absolutna dalej
  18. 340+ nie bierze oleju, póki co chodzi bardzo ładnie a ile naprawdę najechane nie dbam o to ;D
  19. egr możesz z powodzeniem zaślepić jak nie chce ci się ciąć blaszki to kup gotową zaślepkę, cała masa tego jest w necie jak rady poprzedników nie pomogą to coś gorszego.. możliwy nastawnik pompy wtryskowej robiłem to w cordobie ahu auto leciało a po chwili muł i jak sdi się zachowywało pod kompem błędów nie było, dodam że pompa była suchutka tam.. ale pierw sprawdź rady przedmówców pozdrawiam
  20. Witam, przejrzałęm masę tematów na forum i jestem ślepy chyba więc mam pytanie;) Czy felgi z audi a4 b6 będą pasowały do b5? chodzi mi o zwykłe stalki na zimę pietnastki, czy będą potrzebowały jakiś pierścieni centrujących czy bóg wie czego? jeśli temat powielam to mi wybaczcie po prostu nie znalazłęm a to dla mnie pilna i ważna sprawa, pozdrawiam
  21. Kupię 15 nastki do a4 b5 na zimę ewentualnie z fajnymi zimówkami nie starszymi niż 4 lata inaczej wpadną nowe:) Strzelin/ Wrocław najlepiej okolicę krzyków/ Oława okolicę pozdrawiam
  22. Koledzy temat z innego forum kolegi który również tutaj urzęduje http://A4 Klub Polska B5 Battalion.pl/forum/diy-tutoriale/montaz-niefabrycznego-radia/pozdrawiam
  23. Wielu kolegów pakuje bebechy z pompek np z gulfa 3, znacznie tańsze są

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.