Treść opublikowana przez k232
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Jak to nie pompa ? Na ciepłym powinieneś mieć przynajmniej 1.6 bar
-
kontrolka niskiego ciśnienia oleju
@sargi a pompę oleju to Ty zmieniłeś? Przecież Twój przypadek to pompa oleju daje za małe ciśnienie, jak dodajesz gazu to ciśnienie w górę a jak schodzisz z obrotów to ciśnienie spada poniżej normy i zapala się kontrolka.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
Spróbuj papierosa zapalić przy otwartej masce wszystko się okaże ??
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
Katalizator raczej nie bo na benzynie też miałbyś duże spalanie a pb wygląda okej.
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
To może coś z butlą jest nie tak..
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
Może to nie wina gazu ? Przepływomierz sprawny? Sonda sprawna?
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
W quattro masz to auto? Wydaje mi się, że nie jest złe to spalanie.
-
[A4 B5 99Rr] Wyświetlacz radia.
O Panie aż tyle to jo ni wim : D Gdybym to był ja to oddał bym do elektryka specjalisty : D D
-
[A4 B5 99Rr] Wyświetlacz radia.
Wyświetlacz trzeba naprawić : D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Te auta są jakieś popierdolone, niby ma stukać bo auto nie będzie działało a tu nagle auto igła. Drugi przypadek, przepustnica powinna być zaadoptowana a tu nagle bez adaptacji auto jeździ jak z fabryki, bądź Pan mądry..
-
Dolot
Ten czujnik masz pod zbiorniczkiem z płynem chłodzącym wkręcony jest w kolektor.
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Na benzynie jak jeździłem to nie falował a na LPG od razu. Zresetowałem ECU i nie robiłem adaptacji przepustnicy zobaczę jak tak będzie jeździło .
-
Jest tu jakiś Radca prawny ?
Ja nie chcę nikomu pokazywać swoich dokumentów ani mówić ile zarabiam i ile wydaję tylko chcę uzyskać odpowiedź: Co zrobić w takiej sytuacji gdy... ? Jak się znajdzie ktoś kto się zna na majątku to proszę o PW
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Byłem u gościa w Łodzi z LPG forum i co? I c**j.. Gość mi powiedział, że sonda się zacina ale tak na prawdę sonda działa i nie ma takiego czegoś jak zacinanie, albo działa albo nie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
@Tetrisek Ty miałeś coś takiego jak na filmiku ?
-
Dolot
Popsikaj wszędzie wokół dolotu i szukaj nieszczelności
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
Ściągnąłem wężyk i auto działa tak samo źle jak wężyk jest założony, jaki wniosek z tego ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
U mnie słychać ten zawór na wolnych jak stuka więc jest sprawny
-
1.8 ADR - falowanie obrotów na ciepłym silniku
To jest ten cieniutki wąż od tego regulatora do przepustnicy ? Mogę odpalić auto jak ten wężyk będzie ściągnięty ?