Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Teraz patrzyłem to na wolnych pokazywał 14.1 i samo radio działało. Włączyłem wszystko czyli nadmuch, tylne ogrzewanie, światła plus radio to spadło na 13.6 więc jak dla mnie jest to za mało przy tak niskim obciążeniu. Jak sprawdzić ten alternator ile ma amperów?
  2. No nie wiem, póki co ja żyję ?
  3. Mi jak gość robił zawieszenie to każdą nową śrubkę smarował smarem miedzianym i mówił że później nie będzie problemu z odkręceniem, zobaczymy jak wyjdzie ?
  4. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Dzisiaj mierzyłem po zrobieniu 300 km to podgrzewana szyba tylna, nadmuch na przód plus światła i radio to pokazało 13.6 a alternator po całkowitej regeneracji, coś mi się to za mało wydaje ?
  5. Siemka, pany jak ktoś na sprawne ładowanie w swoim 1.8 ADR to proszę sprawdźcie jakie ładowanie wam pokazuje na wolnych obrotach bez żadnego obciążenia tylko żeby radio działało i drugi test ile wam pokazuje na wolnych obrotach z pełnym obciążeniem tzn nadmuch, grzanie tylnej szyby, radio, światła , dajcie znać bo u mnie coś jest nie tak a chciałbym mieć porównanie.
  6. k232 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    Włącza Ci się pompka paliwa przy włączeniu zapłonu ? U mnie też było prawidłowe ciśnienie i wszystko książkowo a na zimnym łapał dopiero po 5 sekundach kręcenia, u mnie była przyczyna , ktoś mądry odłączył całkowicie pompkę paliwa i dopiero w czasie kręcenia dobijała paliwo i dlatego tak długo to trwało a później na ciepłym od strzała. Po podłączeniu pompki na zimnym pali na dotyk ?
  7. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Nooo, dlatego Japan najlepsze ?
  8. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    No najlepiej Japan. Ale w tych czasach to jest loteria, ja u Siebie mam beru 3 elektrodowe nie wiem nawet jakie made i przy 40k km straciłem rachubę bo dalej działają i nie ma żadnego problemu. Auto na gazie jeździ.
  9. Są któreś kabelki które odpowiadają za to że stacje radiowe się same zmieniają?? Czy to po prostu antena jest słaba ?
  10. To było dla rozluźnienia sytuacji ??
  11. Zawsze słuchaj co Ci serducho mówi, resztę jebał pies ?
  12. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    @Langista po 4 czy po 40?
  13. Pany bo w czasie jazdy radio cały czas zmienia stację radiową, czy to jest wina anteny na dachu czy całe radio coś nie tak?
  14. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Olejem auta nie naprawisz, ma się norma silnika zgadzać a co wlejesz to nie ma znaczenia.
  15. Skasuj błędy i sprawdź które wrócą.
  16. Siemka, jak gadam z kimś w aplikacji Messenger i jest to rozmowa poprzez nagrywanie głosowe to ja na swoim telefonie nie mogę co kilka wiadomości odsłuchać kilku następnych nagrań. Czy ktoś miał taką sytuację i jest w stanie pomóc??
  17. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ja tam nie wierzę w bajki, każdy inaczej używa auto, jeden wymieniać olej co 10k a drugi w cale nie zmienia i to tak można pisać i pisać, ale każdy robi co uważa ?
  18. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    A dzieje Ci się coś z silnikiem przy motulu? ?
  19. Może kiedyś ludzie zrozumieją, że auto kupuje się po to żeby nim jeździć i żeby nam służyło a nie po to, żeby ludzie obserwowali jak nasze " ładnie wyglądające auto " jeździ na lawecie..
  20. Reasumując wszystkie te problemy to i tak ASO ma Was wszystkich daleko w d*pie
  21. Już mam..?
  22. Siema, mam ustawione touch id w iPhone se , jak chcę odblokować telefon to naciskam przycisk od góry telefonu i jak przykładam palec do przycisku start to pokazuje mi się na górze ekranu " odblokowane " i muszę nacisnąć jeszcze raz przycisk start żeby pokazało mi sie menu. Wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Proszę o pomoc jeżeli da się coś z tym zrobić.
  23. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Sprawdzę i dam znać. Coś mnie te prądy w ciula robią tylko gdzie..
  24. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Okazał się mój miernik zepsuty ale na innym aucie wskazywał dobrze.. Pojechałem do tych co regenerowali mi alternator i na włączonym silniku z radiem bez żadnego dodatkowego obciążenia pokazywało 13.95 więc co może być nie tak ? Skoro bez obciążenia tak pokazuje to z obciążeniem musi spadać pewnie do 12v.. dołożyłem dodatkową masę , wyczyściłem fabryczne masy i żadnej poprawy..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.