Treść opublikowana przez k232
-
Sprawne ładowanie alternatora 1.8 ADR
Teraz patrzyłem to na wolnych pokazywał 14.1 i samo radio działało. Włączyłem wszystko czyli nadmuch, tylne ogrzewanie, światła plus radio to spadło na 13.6 więc jak dla mnie jest to za mało przy tak niskim obciążeniu. Jak sprawdzić ten alternator ile ma amperów?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No nie wiem, póki co ja żyję ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mi jak gość robił zawieszenie to każdą nową śrubkę smarował smarem miedzianym i mówił że później nie będzie problemu z odkręceniem, zobaczymy jak wyjdzie ?
-
Sprawne ładowanie alternatora 1.8 ADR
Dzisiaj mierzyłem po zrobieniu 300 km to podgrzewana szyba tylna, nadmuch na przód plus światła i radio to pokazało 13.6 a alternator po całkowitej regeneracji, coś mi się to za mało wydaje ?
-
Sprawne ładowanie alternatora 1.8 ADR
Siemka, pany jak ktoś na sprawne ładowanie w swoim 1.8 ADR to proszę sprawdźcie jakie ładowanie wam pokazuje na wolnych obrotach bez żadnego obciążenia tylko żeby radio działało i drugi test ile wam pokazuje na wolnych obrotach z pełnym obciążeniem tzn nadmuch, grzanie tylnej szyby, radio, światła , dajcie znać bo u mnie coś jest nie tak a chciałbym mieć porównanie.
-
Dziwna sytuacja z odpalaniem
Włącza Ci się pompka paliwa przy włączeniu zapłonu ? U mnie też było prawidłowe ciśnienie i wszystko książkowo a na zimnym łapał dopiero po 5 sekundach kręcenia, u mnie była przyczyna , ktoś mądry odłączył całkowicie pompkę paliwa i dopiero w czasie kręcenia dobijała paliwo i dlatego tak długo to trwało a później na ciepłym od strzała. Po podłączeniu pompki na zimnym pali na dotyk ?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Nooo, dlatego Japan najlepsze ?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
No najlepiej Japan. Ale w tych czasach to jest loteria, ja u Siebie mam beru 3 elektrodowe nie wiem nawet jakie made i przy 40k km straciłem rachubę bo dalej działają i nie ma żadnego problemu. Auto na gazie jeździ.
-
Kostki do radia
Są któreś kabelki które odpowiadają za to że stacje radiowe się same zmieniają?? Czy to po prostu antena jest słaba ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
To było dla rozluźnienia sytuacji ??
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zawsze słuchaj co Ci serducho mówi, resztę jebał pies ?
-
Wahacze SKV
@Langista po 4 czy po 40?
-
Kostki do radia
Pany bo w czasie jazdy radio cały czas zmienia stację radiową, czy to jest wina anteny na dachu czy całe radio coś nie tak?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Olejem auta nie naprawisz, ma się norma silnika zgadzać a co wlejesz to nie ma znaczenia.
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Skasuj błędy i sprawdź które wrócą.
-
Xiaomi redmi note 7 problem z messengerem
Siemka, jak gadam z kimś w aplikacji Messenger i jest to rozmowa poprzez nagrywanie głosowe to ja na swoim telefonie nie mogę co kilka wiadomości odsłuchać kilku następnych nagrań. Czy ktoś miał taką sytuację i jest w stanie pomóc??
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja tam nie wierzę w bajki, każdy inaczej używa auto, jeden wymieniać olej co 10k a drugi w cale nie zmienia i to tak można pisać i pisać, ale każdy robi co uważa ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
A dzieje Ci się coś z silnikiem przy motulu? ?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Może kiedyś ludzie zrozumieją, że auto kupuje się po to żeby nim jeździć i żeby nam służyło a nie po to, żeby ludzie obserwowali jak nasze " ładnie wyglądające auto " jeździ na lawecie..
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Reasumując wszystkie te problemy to i tak ASO ma Was wszystkich daleko w d*pie
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Już mam..?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Siema, mam ustawione touch id w iPhone se , jak chcę odblokować telefon to naciskam przycisk od góry telefonu i jak przykładam palec do przycisku start to pokazuje mi się na górze ekranu " odblokowane " i muszę nacisnąć jeszcze raz przycisk start żeby pokazało mi sie menu. Wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Proszę o pomoc jeżeli da się coś z tym zrobić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Falujący prąd
Sprawdzę i dam znać. Coś mnie te prądy w ciula robią tylko gdzie..
-
Falujący prąd
Okazał się mój miernik zepsuty ale na innym aucie wskazywał dobrze.. Pojechałem do tych co regenerowali mi alternator i na włączonym silniku z radiem bez żadnego dodatkowego obciążenia pokazywało 13.95 więc co może być nie tak ? Skoro bez obciążenia tak pokazuje to z obciążeniem musi spadać pewnie do 12v.. dołożyłem dodatkową masę , wyczyściłem fabryczne masy i żadnej poprawy..