Treść opublikowana przez kt65c453
-
Bixenon Xenon od A do Z
Odblysnik jest jak nowy, lustro, żadnych przebarwień nawet Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Bixenon Xenon od A do Z
wczoraj działało, ok poprawione
-
Bixenon Xenon od A do Z
dziś zabrałem się za czyszczenie soczewki i polerke reflektorów w moich bixenonach, ku mojemu zdziwieniu coś było pomodzone bo widać jakieś przeróbki i żarnik jaki mam to d4s a przetwornica widać że zmieniana , może ktoś powiedzieć co to ktoś zrobił?? Czy to jakaś przeróbka na coś lepszego ?? Dodam że bixenon jest połączony z zwykłymi długimi i długie są mega mocne co mi odpowiada . Soczewka jest jakby nierozbieralna tzn raczej nie do oddzielenia od całej obudowy metalowej, jakby wtłoczona .
-
Problemy z klimatyzacją – błąd 00819 - czujnik G65
Mnie zmieniali ten czujnik i przywieźli z hurtowni 3 sztuki, 3 typy każdy niby do mojego auta, dopiero 3ci zadziałał, sprawdź sobie vagiem jakie ci pokazuje ciśnienie na klime, jak za duże lub za małe masz odpowiedź, niestety nie pamiętam wartości Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Grzeje się- procedura sprawdzenia czujników G2/G62
grupa 004 to g62 grupa 004 , u mnie różnicy nie było ale wariował, zobacz jak u mnie było na filmiku dodatkowo czasem przy odpaleniu na zimnym wiatraki chodziły na maxa
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Od zamka idzie ciegno do tego silniczki, po sznurku do klebka, a do silniczki idą kabelki, szczerze jak masz problem z jego lokalizacja to może komuś zlec lub podejmij wyzwanie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Różnice zderzaka zwykłego a sline
Witam, jakie są różnice w zderzaku sline a zwykłym, jedyne co się dopatrzyłem to inne pompki do spryskiwaczy xenon, Chodzi o to że podobno mam zwykły zderzak a powinien być sline jak i auto a chce wszystko doprowadzić do oryginału , autko miało małe bum i poprzedni właściciel założył chyba coś innego . Pozdrawiam speców I jak się ma sprawa z kratkami ?? Ma ktoś numery z sline ?? Edit, oki dopatrzyłem się że dół jest inny, cos jeszcze ??
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
na chłodzonych przedmiotach woda się skrapla po wyjęciu z lodówki, i pewno po wyłączeniu auta, ale nie sadze żeby to był problem , rurkę podłącza się tam gdzie jest taka gumowa czarna duża zaślepka a pod nią widoczna chłodnica?? Czy to otwór serwisowy a wpina się gdzieś indziej .
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Pewno temp powietrza jest wyższa a co do pleśni to woda się skraplacz na chlodnicy a powietrze idzie suche więc wilgoci w schowku nie będzie a wręcz odwrotnie, nie od dziś wiadomo że powietrze z klimy jest suche i niezdrowe np dla oczu bo je wysusza, ktoś ma patent jak to zrobić bez druciarstwa? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
a nie da się podłączyć rury do normalnego schowka?? Tak że mamy zwykły schowek i cały jest chłodzony bez tych przegródek??
-
Uciekająca kierownica podczas hamowania
możliwe luzy w zawieszeniu, warto jechać na szarpaki, mnie rzucało na prawo , po zrobieniu zawieszenia efektu ściągania nie ma
-
Problem z zapalaniem
kolego , jeszcze możliwe że ci reduktor puszcza zabezpieczeniem, polega to na tym że jak wyłączysz silnik popuszcza gaz i ci silnik nim "zalewa", objawy to takie że bardzo trudno odpala, trzeba dłuuuugo kręcić zanim załapie, proponuje zakręcić całkowicie gaz na butli wyjeździć co jest w układzie i pojeździć na benzynie z 1 dzień, jak problem zniknie masz winowajce, reduktor.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Poszukaj o przerobieniu elektryki, tej wiązki, jest gdzieś na forum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
A ja mam inny silnik, nie zwróciłem uwagi. Jak zrobiłeś swap musisz coś zrobić z kablami co szły do multitronic, gdzieś jest na forum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Gdzie kupiłeś ta odme? Mowa o tej rurce harmonijkowej? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Na 5b 3500 zł, ja robiłem na 6b z b7 i dałem niecałe 4 tys, profesjonalna robota, jak coś dam namiary, ale u mnie 3.0 to jeszcze 2 masa doszła jak inne silniki to nie wiem, pewno mniej Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Sruba od gornych wahaczy
ja musiałem całą "kolumnę" wyciągać i na imadło żeby france wyjąć , po wszystkim też poszedł na to smar grafitowy , i troszkę się zawiodłem że śruba lema ma twardość tylko 8,8 ale ze smarem myślę że nie będzie kłopotów za x czasu, choć jak rozbierałem to zauważyłem że mam jeszcze fabryczne zawieszenie, data się pokrywa z datą produkcji auta
-
Sruba od gornych wahaczy
znalazłem w intercars lemfordera za 12,50 , maja na miejscu wiec raczej to wezmę ale dzięki za odpowiedzi, rozmiar nie był jednak potrzebny
-
Sruba od gornych wahaczy
Niestety nie da sie wykręcić śrub górnego wahacza, ta jedna długa co 2 wahacze spina, wiem standard, będą do wymiany ale ktoś może podać wymiar tej śruby?? żebym kupił już na podmiankę zanim to wszystko znowu rozbiorę, z góry dzięki wielkie za pomoc
-
Kłopoty z olejem
Ja raz kupilem 2 banki po 5 l wlewam około 6 litrów, i teraz ten olej nie dolewam, no może w połowie przebiegu chlupne żeby był Mac, i teraz pytanie, ten olej o otwarciu to można lać za rok do wymiany? Bo wlewam resztę starego i nowy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Kurcze szukałem w szuakjce i nie znalazłem , na jednej stronie sprawdzałem kody z wlepy i wyszło mi tylko zwiększony aku, może ktoś powiedzieć ajki mi trzeba ?? dobra wiem J0L battery 340 A (70 Ah)
-
Jak długo powinno trzymać na ssaniu
Jeden ale podwójny , o ile dobrze pamiętam jeden wskaźnik drugi komputer, Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jak długo powinno trzymać na ssaniu
http://images.google.de/imgres?q=g62+3,0+asn&sa=X&biw=1024&bih=625&tbm=isch&tbnid=l1wtEYllEisgAM:&imgrefurl=http://www.audizine.com/forum/showthread.php/385541-DIY-3-0-G62-Green-coolant-temperature-sensor&docid=lEM-o05cSBqtpM&imgurl=http://i183.photobucket.com/albums/x59/joec1992/DSCN0006.jpg&w=1024&h=768&ei=PXbuUf3wHcXQOdimgJgB&zoom=1&iact=hc&page=1&tbnh=136&tbnw=178&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:8,s:0,i:106
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Ja zobaczyłem 2003, mój błąd nie przeczytałem uważnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Komputera silnika nie zmieniasz, prędkościomierz bierze sygnał z ABS, jeżeli ty chcesz się tym zająć to raczej to komuś zlec bo wyjdzie cie to drożej , mimo że przy aucie robie wszystko sam, to zmianę skrzyni zleciłem, Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka