Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kt65c453

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kt65c453

  1. co do wtrysków polecam barracuda, co ci chipa jak ci będą zapętlać wtryski pb to sterownik od lpg świruje , śa 2 wyjścia, dać mocniejsze wtryski benzynowe albo na lpg zrobić przejście na pb od momentu zapętlania wtrysków , pewno i jakieś inne wyjścia też są ale wydaje mi się że to najprostsze
  2. Też tak miałem jak auto kupiłem i zmieniłem to , źle podpięte i tyle , Niby nie problematyczne ale, ja sobie sam reguluje i tam zaglądam, wiec żeby podpiąć kompa musi silnik pracować, a to lipa, druga rzecz , u mnie jest odpalanie awaryjne od razu z lpg (nigdy nie korzystałem ale kto wie ) , i żeby tak odpalić musisz poklikać guzikiem przed odpalaniem auta,
  3. kt65c453 odpowiedział(a) na hower temat w Audi A4 B6/B7
    To multitronic więc na 90 % sterownik w skrzyni, do naprawy,
  4. Nastawy podstawowe, sprawdzić czy nie ma błędów w klimatronic, było opisane szczegółowo na forum
  5. Ja miałem odwrotnie zbiornik i zaledwie 1-2 litrów różnicy więc szału nie ma
  6. Jak koła to na hamulcu nic nie poczujesz
  7. Źle wyważone, krzywe koła, albo źle założone koło na auto ( czasami tak bywa jak nie ori felgi i otwór centrujacy jest większy) , krzywa piasta, była na oponie, podstawowe pytanie, stało się to po zmianie kół? Jak tak to wszystko wyżej, no można pominąć piaste
  8. Na stronie lpg forum jest mapa polecanych gazownikow, zerknij, nie będę dublował
  9. Co do błędu kata miałem takie same błędy jak miałem źle ustawioną instalacje LPG. Zapłony jak wypadły na resztkach gazu to źle ustawiony próg powrotu na pb w instalacji, Jeżeli wykasowałeś błędy to i wykasowałeś te korekty i mogły nie "narosnąć" więc odczyt nieaktualny. Pojeździj z 50 km i wtedy je odczytaj i podaj,
  10. Jest ok a nawet bardzo ok, nie kasowales wcześniej błędów? Pierwsze i 3 to wolne obroty 2 i 4 to częściowe obciążenie im bliżej 0 tym lepiej ale +- 5 % to żaden problem, ostatnio jeździłeś na lpg? Można mu lekko odjąć na wolnych, możliwe że to rozwiąże problem falowań
  11. Jak byś mieszkał bliżej bym Ci to ogarnął , diego znam dobrze
  12. kt65c453 odpowiedział(a) na Mundi2110 temat w 3.0
    A jak w kanale 32?
  13. kt65c453 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego nie musisz mi o tym pisać bo doskonale o tym wiem, ale nie oczekujmy takiej profesjonaliści od akwarysty amatora, to co zaproponowałem jest lepsze od czyszczenia pod bieżącą woda np gorącą a co niektóry to nawet wyparzali filtr. Tu moje przygody a akwa . http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/375l-kt65c453-michal-borek-41096.html
  14. od alarmu, było na forum
  15. kt65c453 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Testy są nie potrzebne na tym etapie zaawansowania bo odrazu widać że będą wysokie, owszem jak ktoś ma ochotę pewno może, fajna przy tym zabawa, można też prowadzić dziennik i patrzeć czy dane zabiegi pomagają czy odwrotnie, parę podstaw nie używamy żadnej chemii do mycia akwarium ani osprzętu, filtry myjemy w najlepiej dostanej wodzie o tej samej temp co w akwarium bez chemii! Po to żeby nie zabić flory, nie przekarmiamy ryb, nie przerabiamy zbiornika, najlepiej jak nie pada słońce na akwarium za dnia, dobra praktyka wymiana 20 proc wody co tydzień , i filtr w głównej mierze ma być biologiczny, więc jego pojemność/ powierzchnia musi być odpowiednia do akwarium, filtrowanie mechaniczne to tylko dodatek wizualny, nie odpuszczamy do "zakitowania" filtra,
  16. kt65c453 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaki filtr, ile ryb, nie przekarmiaj ich, ile roślin? Z niskiego kh powinieneś się cieszyć chyba że lubisz pyszczaki/Malawi bo one lubią wysokie
  17. No napisał kolega 70 ah i 340 rozruchu ale to nie w normie en więc poszukaj kalkulatora, wklejam link parę postów wyżej
  18. Ja kupiłem warte ale to nowe więc nie wielkie doświadczenie,
  19. kt65c453 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Poczytaj o biologii szczegulnie filtra i żwirku, bo to główny filtr, mechanicznie to pikuś ale biologicznie filtr działa, nie wolno go myć w gorącej wodzie, ba nawet się powinno płakać w wodzie z akwarium o tej samej temp ale ogólnie sama woda w tej samej temp z kranu powinno być ok, Nie przekarmiaj ryb.
  20. Takie jak producent przewidział, a info masz we wlepie lub książce
  21. kt65c453 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pozostaje ćwiczyć z Geslerową
  22. kolego radze dostroić instalacje bo to co jest niszczy ci silnik, Zła regulacja albo instalacja nie wyrabia bo widać że ma spadek , co masz pod maską, jaki reduktor i wtryski?
  23. kt65c453 odpowiedział(a) na przemo3613 temat w Audi A4 B6/B7
    Prawdopodobnie silnik nastawczy klapy dławienia powietrza - jasnoniebieski [V71]
  24. kabelek od lpg prawdę może powiedzieć ale od nieszczelności czy czegoś wypiętego trzeba zacząć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.