Treść opublikowana przez kt65c453
-
Instalacja gazowa , jakie podzespoły + chip . Kilka pytań
co do wtrysków polecam barracuda, co ci chipa jak ci będą zapętlać wtryski pb to sterownik od lpg świruje , śa 2 wyjścia, dać mocniejsze wtryski benzynowe albo na lpg zrobić przejście na pb od momentu zapętlania wtrysków , pewno i jakieś inne wyjścia też są ale wydaje mi się że to najprostsze
-
Centralka świeci tylko na zapalonym silniku
Też tak miałem jak auto kupiłem i zmieniłem to , źle podpięte i tyle , Niby nie problematyczne ale, ja sobie sam reguluje i tam zaglądam, wiec żeby podpiąć kompa musi silnik pracować, a to lipa, druga rzecz , u mnie jest odpalanie awaryjne od razu z lpg (nigdy nie korzystałem ale kto wie ) , i żeby tak odpalić musisz poklikać guzikiem przed odpalaniem auta,
-
Błąd 18201
To multitronic więc na 90 % sterownik w skrzyni, do naprawy,
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
Nastawy podstawowe, sprawdzić czy nie ma błędów w klimatronic, było opisane szczegółowo na forum
-
Nie spala gazu do zera.
Ja miałem odwrotnie zbiornik i zaledwie 1-2 litrów różnicy więc szału nie ma
-
Drzy karoseria/wnetrze powyzej predkości 140.
Jak koła to na hamulcu nic nie poczujesz
-
Drzy karoseria/wnetrze powyzej predkości 140.
Źle wyważone, krzywe koła, albo źle założone koło na auto ( czasami tak bywa jak nie ori felgi i otwór centrujacy jest większy) , krzywa piasta, była na oponie, podstawowe pytanie, stało się to po zmianie kół? Jak tak to wszystko wyżej, no można pominąć piaste
-
Falowanie obrotów na zimnym 3.0 ASN tiptronic
Na stronie lpg forum jest mapa polecanych gazownikow, zerknij, nie będę dublował
-
Falowanie obrotów na zimnym 3.0 ASN tiptronic
Co do błędu kata miałem takie same błędy jak miałem źle ustawioną instalacje LPG. Zapłony jak wypadły na resztkach gazu to źle ustawiony próg powrotu na pb w instalacji, Jeżeli wykasowałeś błędy to i wykasowałeś te korekty i mogły nie "narosnąć" więc odczyt nieaktualny. Pojeździj z 50 km i wtedy je odczytaj i podaj,
-
Falowanie obrotów na zimnym 3.0 ASN tiptronic
Jest ok a nawet bardzo ok, nie kasowales wcześniej błędów? Pierwsze i 3 to wolne obroty 2 i 4 to częściowe obciążenie im bliżej 0 tym lepiej ale +- 5 % to żaden problem, ostatnio jeździłeś na lpg? Można mu lekko odjąć na wolnych, możliwe że to rozwiąże problem falowań
-
Nie przeżuca na gaz
Jak byś mieszkał bliżej bym Ci to ogarnął , diego znam dobrze
-
Check Engine pomocy
A jak w kanale 32?
-
Akwarium
Kolego nie musisz mi o tym pisać bo doskonale o tym wiem, ale nie oczekujmy takiej profesjonaliści od akwarysty amatora, to co zaproponowałem jest lepsze od czyszczenia pod bieżącą woda np gorącą a co niektóry to nawet wyparzali filtr. Tu moje przygody a akwa . http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/375l-kt65c453-michal-borek-41096.html
-
Co to za przyciski w kopertówce kierowcy
od alarmu, było na forum
-
Akwarium
Testy są nie potrzebne na tym etapie zaawansowania bo odrazu widać że będą wysokie, owszem jak ktoś ma ochotę pewno może, fajna przy tym zabawa, można też prowadzić dziennik i patrzeć czy dane zabiegi pomagają czy odwrotnie, parę podstaw nie używamy żadnej chemii do mycia akwarium ani osprzętu, filtry myjemy w najlepiej dostanej wodzie o tej samej temp co w akwarium bez chemii! Po to żeby nie zabić flory, nie przekarmiamy ryb, nie przerabiamy zbiornika, najlepiej jak nie pada słońce na akwarium za dnia, dobra praktyka wymiana 20 proc wody co tydzień , i filtr w głównej mierze ma być biologiczny, więc jego pojemność/ powierzchnia musi być odpowiednia do akwarium, filtrowanie mechaniczne to tylko dodatek wizualny, nie odpuszczamy do "zakitowania" filtra,
-
Akwarium
Jaki filtr, ile ryb, nie przekarmiaj ich, ile roślin? Z niskiego kh powinieneś się cieszyć chyba że lubisz pyszczaki/Malawi bo one lubią wysokie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
No napisał kolega 70 ah i 340 rozruchu ale to nie w normie en więc poszukaj kalkulatora, wklejam link parę postów wyżej
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja kupiłem warte ale to nowe więc nie wielkie doświadczenie,
-
Akwarium
Poczytaj o biologii szczegulnie filtra i żwirku, bo to główny filtr, mechanicznie to pikuś ale biologicznie filtr działa, nie wolno go myć w gorącej wodzie, ba nawet się powinno płakać w wodzie z akwarium o tej samej temp ale ogólnie sama woda w tej samej temp z kranu powinno być ok, Nie przekarmiaj ryb.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Takie jak producent przewidział, a info masz we wlepie lub książce
-
Siłownia
Pozostaje ćwiczyć z Geslerową
-
a4 b7 1.8T quattro logi grupy 02,20,33
kolego radze dostroić instalacje bo to co jest niszczy ci silnik, Zła regulacja albo instalacja nie wyrabia bo widać że ma spadek , co masz pod maską, jaki reduktor i wtryski?
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
wszystko w tym temacie było juz opisane
-
Slaby nadmuch
Prawdopodobnie silnik nastawczy klapy dławienia powietrza - jasnoniebieski [V71]
-
Nagle przestał chodzić na gazie
kabelek od lpg prawdę może powiedzieć ale od nieszczelności czy czegoś wypiętego trzeba zacząć