Treść opublikowana przez liquid8p
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Mam te same felgi tylko 20", czekają na założenie Uwielbiam takie wzory Twoje auto mocno się zmienia, nic tylko modzić i modzić trzeba
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
Autko pierwsza klasa, nieźle lecisz z modami. Tak trzymaj
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Te felgi są z audi a7 i w a8 też one występują. W a5 są one o cale mniejsze w pakiecie competition.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
21" forgiato na s5
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Felgi dotarły 9x20 et37 ori audi
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Felga będzie 20" et37 z audi a7 podajże. Pewnie dystansu nie uniknę, ale zobaczę jak siądzie po założeniu
-
Wymiana obudowy kluczyka, czy to jest w ogóle możliwe?
Dokładnie, może sam chip się jakoś wysuwa z obudowy. Ale nie chcę nic kombinować, bo się jeszcze uszkodzi.
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Z tego co się orientuję przy wymianie lamp z przodu błotniki zostają te same. Maskę i zderzak na pewno trzeba wymienić. Autko piękne, ja by wrzucił listwy zewnętrzne z pakietu s-line. Upiększą sylwetkę
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Nie tylko ty
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zapowiedź
-
Wymiana obudowy kluczyka, czy to jest w ogóle możliwe?
Jak w temacie, czy da się wymienić samą obudowę kluczyka na nową. Z kluczyka można wyjąć baterię, ale chip/transponder już nie. Może ktoś wie jak to zrobić i czy to w ogóle jest możliwe? Na allegro można dostać samą obudowę kluczyka w celu jej odnowienia, tylko czy da się wyjąć chip? Dotyczy kluczka w polifcie, chociaż myślę że w przedlifcie jest podobnie. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
A co konkretnie miałeś identyczne?
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zapowiedź kolejnego modu
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
jeszcze dorzucam porównanie stal vs piano i alu szczotkowane vs piano:
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Za pozwoleniem kolegi Pawła wrzucam zdjęcia dekrów ze stali szlachetnej do a4 b8: Zestaw z powyższego zdjęcia jest na sprzedaż I na koniec jak zawsze porównanie stal vs carbon:
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
- A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Do a-piątki można było je zamówić, chyba kosztowały 2200 pln dopłaty. Moje nie są w żaden sposób uszkodzone.- A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Nie widziałem tych dekorów w a4, jak możesz to wrzuć zdjęcia.- A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
U mnie w tunelu zostało szczotkowane alu, nie lubię tego piano black.- xenon problem z żarówką
Myślę że rozwiązanie jest proste, skoro auto masz z 2008 roku. W lampach od 2007 do 2009 musiało być inne mocowanie żarówki, po wprowadzeniu małego liftu zrobili nowe mocowanie na 5 kołków.- A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Kiera świetna, gdzie ją obszywałeś, czy taką kupiłeś?- xenon problem z żarówką
A zrób zdjęcia tych lamp, bo trochę to dziwne. A może jedna lampa była od anglika, ale nie możliwe.- xenon problem z żarówką
Najnowsze żarówki mają oznaczenie D8S i one nie wymagają samopoziomowania i spryskiwaczy. Może taką żarówkę masz, albo jakaś chińska podróbka D3S, bo takie też są. W a4/a5 przedlift/polift wychodziły reflektory z żarówką D3S, innej nie było. Nie sądzę żeby producent zmieniał żarówkę na jakąś inną.- xenon problem z żarówką
A jesteś pewny że żarówka która masz to D3S, bo żarówki D1S, D1R, D3S, D3R są identyczne. Ale ja założysz niewłaściwą to nie będzie działać. Z tego co pamiętam to żarówka z końcówką "R" np D1R jest do lampy bez soczewki.- Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Mam 1.8 TFSI CJEB 170km, na dzień dzisiejszy ma prawie 173 tys przebiegu i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jak jechałem do Chorwacji, to wziął mi mniej więcej 100ml oleju. Ogólnie wymieniam olej co 15 tys i w tym interwale zrobiłem tylko jedną małą dolewkę. Także na prawdę jestem zadowolony z tego silnika Ale jak ktoś wymienia olej co 30tys, no to prędzej czy później coś się rozsypie. - A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus