Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. l2k2 odpowiedział(a) na cooler100 temat w Audi A4 B8
    Aha i polecam też sprawdzone źródło zakupu, bo jest mnóstwo podrób na rynku. Brałem w Intercars.
  2. l2k2 odpowiedział(a) na cooler100 temat w Audi A4 B8
    Wymieniłem standardowe żarówki ksenonowe na D3S Osram Xenarc Cool Blue Intense i mogę Ci te polecić, bardzo dobra zmiana Wymieniasz same żarówki nic więcej. Świecą idealnie białym światłem, nie są zbyt niebieskie (po uruchomieniu lekko niebieskawe, a dosłownie chwilę po rozgrzaniu jak to u ksenonów barwa się stabilizuje i świecą ładnym białym światłem, nie jest ciepłe, ale też nie świeci na niebiesko, a uwierz mnie niektóre niebieskie ksenony irytują i nie chciałem tak zimnej i nienaturalnej barwy), są zauważalnie mocniejsze niż standardowe (które też złe nie są, jednak jest różnica w mocy, może przez tą białą barwę, bo standard jednak na biało nie świeci..). W rzeczywistości świecą tak jak na tym filmie:
  3. +1 do tego wzrosło spalanie po akcji serwisowej dot. emisji spalin
  4. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Teraz zauważyłem, że nie masz MMI 3G+ i po angielsku. U mnie krzyczy, że nie da się używać polskich komend w nawigacji. Da radę włączyć angielskie komendy z PL menu w 3G+? Ktoś coś? Niewyraźne foto, ale widać.
  5. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z literą C jest pod przetwornicę, z B nie pasuje.
  6. Dostosowuje Listwy do blokowania bagażu (aluminiowa i z taśmą) po naciśnięciu od góry się przesuwa i przez wycięcie w szynach wyjmuje. Obie mają regulację szerokości, więc można ustawić po skosie, albo z jednej strony, w zależności co tam przewozimy. Lekko to działa, polecam ten modzik Nie robiłem fotek schowków pod fotelami, tutaj zobaczysz dokładnie jak to wygląda: http://www.audienthusiasts.com/ProjectUnderseatbin.html One są mega małe, więc nie są IMO niezbędne, zamontowałem bo potrzebowałem miejsca na podręczną parasolkę.
  7. RRCustoms Kielce ogarnia nieźle tematy oklejania: https://pl-pl.facebook.com/RRCustomsPL
  8. Świetny mod, bez porównania lepiej tył wygląda
  9. Wolny, ciepły dzień, to można spokojnie podłubać. Wpadł pakiet schowków pod przednie fotele i szyn bagażnika
  10. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Świetna kiera, super robota. Jak włączyłeś angielskie Voice Commands?
  11. l2k2 odpowiedział(a) na mack724 temat w Audi A4 B8
    No może od A6 kupiłeś, w A4 nawet po zmianie taśmy podgrzewania nie uruchomisz.
  12. Na początek sprawdź czy masz czerwoną kostkę pod fotelem, temat był poruszany na forum.
  13. l2k2 odpowiedział(a) na mack724 temat w Audi A4 B8
    W B8 nie było podgrzewanej kierownicy, nie ma więc takiej taśmy.
  14. Spróbuj wymienić uszkodzony sterownik i zobacz jak się będzie zachowywać, nie jest wcale powiedziane, że będzie konieczna kalibracja po założeniu.
  15. l2k2 odpowiedział(a) na Lukson85 temat w Audi A4 B8
    Napisz jeszcze jaki masz rodzaj lusterek, przed liftingiem czy po?
  16. Może tutaj znajdziesz odpowiednie: http://www.tme.eu
  17. priv
  18. Nie ma bo przed chwilą kupiłem
  19. Hmm.. a nie lepiej zrobić oryginalną instalację, gdzie masz odległość ładnie wyświetlaną na MMI, zamiast kombinacji z rozwiązaniami firm trzecich?
  20. l2k2 odpowiedział(a) na Marcin_G temat w Audi A4 B8
    Taki sam, z tym że w avancie gdy nie ma w wyposażeniu elektrycznej klapy to nie ma w boczku przygotowanego miejsca na przycisk otwierania. Ten na zdjęciu będzie pasować. Zwróć uwagę, czy masz przycisk od systemu kontroli wnętrza u siebie.
  21. Jeśli masz el. lędźwie i interesuje Cię sama el. regulacja to podpinasz i będą działać, jeśli nie masz grzania a będą z grzaniem to wtedy dodatkowe rezanie, to samo dotyczy pamięci.
  22. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    One są solidne, więc większość powinna przetrwać demontaż i będziesz mógł je ponownie wykorzystać. Zależy jeszcze jak demontowany jest boczek, nie polecam rwania na siłę bo wtedy można uszkodzić przede wszystkim zaczepy na tym boczku i wtedy lipa. Trzeba kupić taki rozbierak, który po lekkim odchyleniu boczka wsuwasz na klips i się go ładnie rozpina bez zniszczeń.
  23. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    7L6868243
  24. l2k2 odpowiedział(a) na Tomek_091019 temat w Audi A4 B8
    No dziwne, że nie chcą na tym zarobić, u mnie w ASO zdejmują i kasują 300 zł.
  25. l2k2 odpowiedział(a) na Tomek_091019 temat w Audi A4 B8
    Tyle to mniej więcej kosztuje 250-400 zł, najlepiej więc z kilku rzeczy zdjąć CP jeśli zamierzasz dalej rezać, wtedy ten koszt spada.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.