Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LukeCabrio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LukeCabrio

  1. Wejdź na etka on-line i tam już sobie wyszukasz po schematach. Schematy ustawione na a4 z 2003 roku. http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2003/249/R/8 Zderzak przód: http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2003/249/R/8/863/863025 Tutaj masz przykład nadkola: http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2003/249/R/8/821/821010 Klikasz sobie na numer np. 17 i w oknie po prawej masz numer części: 4A0805163 i tak po kolei.
  2. Panowie, czy ktoś próbował, tak jak zostało gdzieś powyżej napisane wymienić końcowe tłumiki w 1.8t na te z 2.0TFSI? Cabrio ma bardzo cichy wydech nawet z otwartym dachem przy spokojnej jeździe mało co słychać... Czy może warto bawić się w swap całego wydechu z 2.0TFSI? Moge mieć bardzo tanio taki. Czy robiąc takiego swapa mogę liczyć na trochę basowy, nieco przyjemniejszy warkot silnika? Wiadomo cudów się nie spodziewam
  3. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinno dać radę, mocowanie wygląda na takie samo. Jak już tak grzebiesz to puść sobie kabel i zrób moda z ledami na spodzie lusterek. Jak nie dziś to za jakiś czas a będziesz miał już instalację. Gdzieś na forum widziałem opis jak to zrobić. Ledy i blendy pochodzą z A6 C5.
  4. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie będzie pasowało, zupełnie inne mocowanie do drzwi. Chyba, że wypniesz samo lustro z tego okrągłego mocowania i przełożysz do swojego uchwytu-tego co zostaje w drzwiach.
  5. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co prawda mam fabryczne BOSE ale zmieniałem na takie z końcówki produkcji B7. Różnica bardziej ciepła barwa dźwięku, bardziej szczegółowy i wyraźny "środek" Miałem małe WOW, po tej zmianie. Standardowe głośniki i systemowe Bose fizycznie różnią, te od Bose są wyraźnie cięższe, bardziej solidne wykonanie, inne są kondensatory przy głośnikach, inne membrany. Nawet ten mały głośniczek centralny rożni się bardzo wyraźnie: jest sporo cięższy ma inna wtyczkę i po wymianie jest wyraźnie słyszalny. Wniosek jest taki, że jak chcesz robić konwersje na Bose, to warto włożyć wszystkie głośniczki tak jak zostało to zaprojektowane.
  6. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Operacja dozbrojenia mojego Cabrio w elektrycznie składane lusterka zakończona sukcesem
  7. Gruba rzeźba z tymi sterownikami z anglika, podziwiam. Ja zakupiłem sterowniki szyb: 8H1 959 801 D | 8H1 959 802 D ostatnie sztuki jakie były na aregro Mogę potwierdzić, ze działają z podstawowym modułem komfortu, skręciłem filmik zaraz po instalacji sterownika.
  8. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super, dziękuję za opis. Wieczorem będę z tym działał.
  9. O Królu Złoty, jaka szkoda, że mogę Cię wynagrodzić tylko wirtualnym plusem. Dziękuję za pomoc Dla kolejnych szukających wstawię foto jak taka tabliczka powinna wyglądać. Może jeszcze dasz radę pomóc z modułem komfortu... Czy może wiesz który z modułów komfortu jest "pełną wersją"? Ja mam ten podstawowy czyli: H0 959 433 D i np: niby można go zakodować na używanie pakietu światło, ale po podpięciu instalacji nie rusza. Z tego co udało mi się ustalić to zmieniały się tak: 8H0 959 433 _ D ---> 1/10/2004 używa F F ---> 1/6/2006 używa H H ---> 1/9/2006 używa K K ---> 1/11/2007 używa M
  10. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, szybkie pytanie: czy taki adapter: https://allegro.pl/adapter-plug-play-rns-e-audi-2001-2006-3-4-6-i6510338404.html Będzie działał P&P z radiem concert III? Wiem, że niby jest dedykowany do rnsa, ale rns-e led to kwestia jeszcze kilku miesięcy, a chciałbym mieć już adapter wysokiej jakości.
  11. Czy ktoś może potwierdzić współpracę takich silniczków szyb: 8H1 959 801 D 8H1 959 802 D ze składanymi lusterkami oraz z prawnym lustrem opuszczającym się po wbiciu wstecznego? Dziękuję za pomoc z góry ?
  12. Swap licznika zakończony pełnym sukcesem. Z czystym sumieniem polecam https://pl-pl.facebook.com/VAG-Serwis-Kolasińscy-781589361894310/ 100% profesjonalnego podejścia do tematu.
  13. Na poprzednim Audi miałem vredestein ultrac sessanta 19" i sporadycznie występowało takie zjawisko, co ciekawe połączone z uciekaniem powietrza z takiej opony do wartości poniżej 2 barów. Wymieniłem na jakieś asymetryczne Micheliny w rozmiarze 18 i problem nie wrócił.
  14. Ślicznego masz tego Avancika, gratulacje Możesz powiedzieć gdzie zakupiłeś serduszka Audi na klapę bagażnika? Świetnie to wygląda ?
  15. Dzięki za informacje Trochę jeszcze poszperałem w sieci i znalazłem coś takiego: https://pl-pl.facebook.com/VAG-Serwis-Kolasińscy-781589361894310/ Jestem u nich umówiony na wymianę licznika, koszt 250pln. Pan z którym rozmawiałem bardzo konkretny i rzeczowy. Dam znać czy udało sie odpalić zegary z eSy w a4.
  16. Dzień dobry panowie. Może któryś z was wie gdzie w Krakowie i okolicach znajdę elektronika który pomoże z przekładką zegarów w moim a4? Chodzi o swap fis kolor zwykłe a4 na fis kolor z S4. Zegary RB4, numer części ten sam. Dziękuję pięknie za pomoc.
  17. LukeCabrio odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    To może coś z instalacja elektryczną w twoim aucie. Masz możliwość sprawdzenia twojej lampy w innym aucie?
  18. Bardzo ładne cabrio, gratulacje. Masz może jeszcze fotki jak Audiczka stała na fat five? Zadowolony jesteś z tej dokładki od cupry? Cos to zmienia w aerodynamice / hałasie w czasie jazdy? Pozdrawiam
  19. 1. Hołowczyc20 2,0 tfsi 2. cooler_nos ?? 3. noix 1,8t 4. Marcin_1979 1,8t 1 sonda 5. MamDwieDychyNaWache 1.8t bfb Niestety na tą chwilę nie wiem ile sond jest w cabrio, prawdopodobnie jedna sztuka widoczna od góry.
  20. Witaj na forum coolego
  21. Masz pomysł dlaczego Audi tak to zaprojektowało? Lub czemu ma służyć takie ustawienie wału? Będę robił swap w moim cabrio, i jestem na etapie zbierania klamotów i pozyskiwania wiedzy wszelakiej
  22. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Faktycznie, dzięki za właściwy trop, olśniło mnie jak mi to napisałeś Schowek który mam pod fotelem kierowcy ma słabą blokadę i potrafi sie sam wysunąć, i zastanawiałem sie czy schowki które zostały mi ze starych foteli podejdą... Dziś wyciągnę schowek z pod fotela i zobaczę czy da się jakoś tą blokadę naprawić.
  23. Zbieram powoli potrzebne rzeczy do planowanej przekładki i mam do was dwa pytania: - Odczucia, jak bardzo zmieniła się reakcja samochodu na drogę i wasze odczucia z jazdy w porównaniu do ośki? Czujecie, że warto było? -Automat czy manual? Oczywiście większość z Was krzyknie: bierz manuala, ale w przypadku cabrio które ma bardzo wyluzowujący charakter, jest krążownikiem a nie ścigaczem automatyczna skrzynia wydaje mi się bardzo na miejscu, powinna pasować do leniwego stylu jazdy z otwartym dachem.
  24. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitac panowie, czy ktoś może potwierdzić taka kwestię: Czy schowki z foteli b6, wysuwane, z wersji sport z elektrycznymi lędźwiami pasują do foteli też sport ale z full elektryką? Wolę sie upewnić zanim wybebeszą auto na parkingu ?
  25. Po prostu nie będzie działał optymalnie, bo np: może być zakodowany na cabrio a ty masz avanta a to zmienia charakterystykę pracy. No i będzie wisiał błąd w sterowniku. Chyba nic sie nie powinno zepsuć ale dla własnego spokoju lepiej ustawić to tak jak być powinno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.