Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LukeCabrio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LukeCabrio

  1. Na początek musisz wpisać takie kodowanie jakie było w starym panelu.Następnie:08 Klima -> 10 Adaptacja -> Kanał 81 -> Wpisz PIN 26467 -> Zatwierdź -> Zapisz -> Zatwierdź -> Zakończ połączenie -> Wyłącz zapłon.Uruchom teraz silnik. Sterownik klimatyzacji powinien naumieć ? się nowego vinu
  2. Jak masz możliwość to podepnij VCDSa i zrób test zegarów, zobaczysz czy sie zaświeci. Żarówki nikt nie mógł wyciągnąć z tego prostego powodu, że licznik jest na ledach ? Prędzej zakleił, czy tam zamalował od spodu tarcze licznika. Albo zimny lut akurat na tym ledzie się trafił... Testuj.
  3. Czy do tej operacji trzeba spuszczać czynnik z klimy? Czy da się to zrobić spokojnie przy okazji instalacji prawego intercoolera od BEXa?
  4. Chce kupić dywaniki welurowe do mojego auta, oprócz peteksa i szonka jest jeszcze taka oferta: http://allegro.pl/ekskluzywne-dywaniki-samochodowe-audi-a4-cabrio-i7375287749.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-cabrio-2000-2008-dywaniki-welur-lu-i7368603464.html Czy ktoś miał do czynienia z produktami tych firm?
  5. Panowie macie może taką listę dla b6 cabrio? Potrzebuję modułu obsługującego: fotele full elektryczne z pamięcią, pamięć prawego lustra (opuszczanie), elektryczne lustra ze składaniem fotochrom i pamięcią, oświetlenie przestrzeni nóg,
  6. Aktualnie mam zegary z kolorowym fisem: 8e0 920 930 E i chcę zaadoptować zegary z S4 o numerach 8E0 920 930 L tu i tu jest RB4, na 90% powinny pasować bez problemów ale wole sie zapytać dysponujących większa wiedzą czy aby na pewno ruszą. Mój samochód to b6 rocznik modelowy 2004 produkcja 2003. Dziękuję z góry za pomoc panowie. Mogę mieć też licznik z s4 o numerze: 8E0 920 931 N ale ten ma oznaczenie RB8.... Więc chyba lipa.
  7. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać, ech panowie muszę sie wyżalić, musiałem wymienić moje żarniki ksenonow 5000k (jakiś niby lepszy chinczyk ale widomo jak jest) które dawały eleganckie białe swiatlo ale jakość i trwałość ssały. Tym razem postanowiłem że będzie coś dobre jakości, wpadł Osram xarnac 4300k ..... i teraz mam rasowy dziadkowóz z żółto-białym światłem XD Niby wiedziałem na co sie piszę ale i tak smutłem. Może się jeszcze rozświecą i będą bardziej białe.
  8. Fajna sprawa Jak wygląda współpraca VFIZ z rns-e? Czy wszystko działa tak jak powinno? Pozdr.
  9. Szukaj takich apek ktore blokuja dostep kodem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.enlightment.appslocker&hl=pl https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=pl blokujesz sklep na kod / gest
  10. Gróbo Co bedziesz robil z silnikiem?
  11. Oglądaj i ciśnij ubezpieczyciela. Prawo jest po twojej stronie.
  12. Da sie bez problemów: http://lederzentrum.pl/czeste-pytania/meble-skorzane/naprawa-dziur-i-rys-w-skorze.html
  13. LukeCabrio odpowiedział(a) na ww-piasek temat w Audi A4 B6/B7
    co to za poduszki jak je mozna sprawdzić ? Tutaj jest opisane co i jak. Co prawda a3, ale za wiele sie to nie różni od naszych a4 http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?69696-Wymiana-%B3o%BFysk-i-poduszek-amortyzator%F3w-przednich-bez-wyci%B1gania-makpersona No i cytat:
  14. Mikrofon jest w panelu razem z lampkami podswietlenia wnetrza.
  15. Panowie jezdzi ktos na Goodyear Eagle F1 GS-D3 ? 225-45-17 ? Jakie maja trzymanie, czy sa glosne? PS: ten typ opony:
  16. Takie krótkie burknięcie? Pompa robi ciśnienie w układzie paliwowym przed odpaleniem silnika. Tak ma być
  17. Moze być, jest w nim zintegrowany regulator ciśnienia na przykład. Słaby lub stary filtr i problem z pompą gotowy. Warto sprawdzić.
  18. Dzięki Będę robił to u siebie i zbieram know-how
  19. Albo lemforder... Niby drogi ale wymieniasz raz i smigasz
  20. Napisz co bylo problemem
  21. To ja w niego wjechałem (tzn tego z hakiem), ale to on wyprzedzał na zakręcie z podwójną ciągłą linią. Widząc "przeszkodę" przed sobą nagle zjechał na mój pas i zahamował, a ja już zdążyłem tylko przyhamować. Nie doczytałem.. W każdym razie jego hak, jego problem. Napraw audiczke i śmigaj dalej.
  22. Ale to juz problem kierowcy auta z hakiem a nie barb123 To w niego wjechano. Naprawia auto z OC hakowca, i reszta go nie interesuje. Ewentualne problemy z niezdjętym hakiem może mieć sprawca.
  23. LukeCabrio odpowiedział(a) na Buchcio080 temat w 1.8T
    Moze kup anglika na chodzie... silnik do przełożenia reszta na sprzedaż Powinieneś wyjść na zero przy dobrym wietrze.
  24. #motoryzacja #samochody #cytrynigumiak KLIJENT MUWI NIE RUWNO CHODZI GAŚNIE I OGULNIE JEST ŹLE. ZDJEŁEM MU DEKIEL OD GŁOWICY MUWIE WAŁEK PRZY TARTY JEST OLEJU ŻEŚ PAN NIE WYMNIENIAŁ CHYBA WOGLE. TO SIE ZMIESZAŁ JAK BETON W BETONIARCE I MUWI CO ROBIMY. NO JA MUWIE WAŁEK WYCIONGNIEMY NAPAWAMY I OB SZLIFUJEMY BEDZIE JAK NOWY. A JAK WY TEN WAŁEK WYCIONGNIECIE PYTA ON. NO JA MUWIE SILNIK MY OD KRENCO OD SKRZYNI DO GURY GO DAMY I WAŁEK WYJDZIE. ON NA TO OJ NIENIENIE TO DROGO DROGO BEDZIE MORZE JAKOŚ INACZEJ MORZE COŚ TANIEJ. TANIEJ MUWIE TO BY BYŁO [TAK RZARTOWAŁEM TYLKO] JAKBY MY DZIURE WYTLI I WAŁEK WYTARGALI PRZEZ GRUĆ. DOBRA TO TAK RUBCIE MUWI KLIJENT NA PO WARZNIE. DOBRA TO MY ROBIO Bonus:
  25. Do wymiany czujnik pod hamulcem. Proste i tanie. Na forum jest gdzieś opis.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.