Treść opublikowana przez LukeCabrio
-
Kodowanie po wymianie klimatronika.
Na początek musisz wpisać takie kodowanie jakie było w starym panelu.Następnie:08 Klima -> 10 Adaptacja -> Kanał 81 -> Wpisz PIN 26467 -> Zatwierdź -> Zapisz -> Zatwierdź -> Zakończ połączenie -> Wyłącz zapłon.Uruchom teraz silnik. Sterownik klimatyzacji powinien naumieć ? się nowego vinu
-
[B6 AVF] Kontrolka check engine - czy powinna być po kluczyku ?
Jak masz możliwość to podepnij VCDSa i zrób test zegarów, zobaczysz czy sie zaświeci. Żarówki nikt nie mógł wyciągnąć z tego prostego powodu, że licznik jest na ledach ? Prędzej zakleił, czy tam zamalował od spodu tarcze licznika. Albo zimny lut akurat na tym ledzie się trafił... Testuj.
-
Oszroniona rurka od dławika do kabiny, klima słabo chłodzi
Czy do tej operacji trzeba spuszczać czynnik z klimy? Czy da się to zrobić spokojnie przy okazji instalacji prawego intercoolera od BEXa?
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Chce kupić dywaniki welurowe do mojego auta, oprócz peteksa i szonka jest jeszcze taka oferta: http://allegro.pl/ekskluzywne-dywaniki-samochodowe-audi-a4-cabrio-i7375287749.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-cabrio-2000-2008-dywaniki-welur-lu-i7368603464.html Czy ktoś miał do czynienia z produktami tych firm?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Panowie macie może taką listę dla b6 cabrio? Potrzebuję modułu obsługującego: fotele full elektryczne z pamięcią, pamięć prawego lustra (opuszczanie), elektryczne lustra ze składaniem fotochrom i pamięcią, oświetlenie przestrzeni nóg,
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Aktualnie mam zegary z kolorowym fisem: 8e0 920 930 E i chcę zaadoptować zegary z S4 o numerach 8E0 920 930 L tu i tu jest RB4, na 90% powinny pasować bez problemów ale wole sie zapytać dysponujących większa wiedzą czy aby na pewno ruszą. Mój samochód to b6 rocznik modelowy 2004 produkcja 2003. Dziękuję z góry za pomoc panowie. Mogę mieć też licznik z s4 o numerze: 8E0 920 931 N ale ten ma oznaczenie RB8.... Więc chyba lipa.
-
B6 DIVISION
Powitać, ech panowie muszę sie wyżalić, musiałem wymienić moje żarniki ksenonow 5000k (jakiś niby lepszy chinczyk ale widomo jak jest) które dawały eleganckie białe swiatlo ale jakość i trwałość ssały. Tym razem postanowiłem że będzie coś dobre jakości, wpadł Osram xarnac 4300k ..... i teraz mam rasowy dziadkowóz z żółto-białym światłem XD Niby wiedziałem na co sie piszę ale i tak smutłem. Może się jeszcze rozświecą i będą bardziej białe.
-
Licznik B6/B7 a'la B8
Fajna sprawa Jak wygląda współpraca VFIZ z rns-e? Czy wszystko działa tak jak powinno? Pozdr.
-
Jak uniemożliwić dostęp do sklepu play
Szukaj takich apek ktore blokuja dostep kodem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.enlightment.appslocker&hl=pl https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=pl blokujesz sklep na kod / gest
-
Po odpaleniu na zimnym nie pali na wszystkie cylindry.
Gróbo Co bedziesz robil z silnikiem?
-
szkoda z OC sprawcy - spotkanie z kołami TIR-a
Oglądaj i ciśnij ubezpieczyciela. Prawo jest po twojej stronie.
-
Detaling foteli
Da sie bez problemów: http://lederzentrum.pl/czeste-pytania/meble-skorzane/naprawa-dziur-i-rys-w-skorze.html
-
Stuki puki...
co to za poduszki jak je mozna sprawdzić ? Tutaj jest opisane co i jak. Co prawda a3, ale za wiele sie to nie różni od naszych a4 http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?69696-Wymiana-%B3o%BFysk-i-poduszek-amortyzator%F3w-przednich-bez-wyci%B1gania-makpersona No i cytat:
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
Mikrofon jest w panelu razem z lampkami podswietlenia wnetrza.
-
Opony budżetowe vs opony premium
Panowie jezdzi ktos na Goodyear Eagle F1 GS-D3 ? 225-45-17 ? Jakie maja trzymanie, czy sa glosne? PS: ten typ opony:
-
Problem z pompką paliwa 1.8t!
Takie krótkie burknięcie? Pompa robi ciśnienie w układzie paliwowym przed odpaleniem silnika. Tak ma być
-
Problem z pompką paliwa 1.8t!
Moze być, jest w nim zintegrowany regulator ciśnienia na przykład. Słaby lub stary filtr i problem z pompą gotowy. Warto sprawdzić.
-
Podświetlane dekory, problemy
Dzięki Będę robił to u siebie i zbieram know-how
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Albo lemforder... Niby drogi ale wymieniasz raz i smigasz
-
Podświetlane dekory, problemy
Napisz co bylo problemem
-
Uszkodzony przód
To ja w niego wjechałem (tzn tego z hakiem), ale to on wyprzedzał na zakręcie z podwójną ciągłą linią. Widząc "przeszkodę" przed sobą nagle zjechał na mój pas i zahamował, a ja już zdążyłem tylko przyhamować. Nie doczytałem.. W każdym razie jego hak, jego problem. Napraw audiczke i śmigaj dalej.
-
Uszkodzony przód
Ale to juz problem kierowcy auta z hakiem a nie barb123 To w niego wjechano. Naprawia auto z OC hakowca, i reszta go nie interesuje. Ewentualne problemy z niezdjętym hakiem może mieć sprawca.
-
Wybuchł silnik! Pomocy.
Moze kup anglika na chodzie... silnik do przełożenia reszta na sprzedaż Powinieneś wyjść na zero przy dobrym wietrze.
-
Strefa Śmiechu
#motoryzacja #samochody #cytrynigumiak KLIJENT MUWI NIE RUWNO CHODZI GAŚNIE I OGULNIE JEST ŹLE. ZDJEŁEM MU DEKIEL OD GŁOWICY MUWIE WAŁEK PRZY TARTY JEST OLEJU ŻEŚ PAN NIE WYMNIENIAŁ CHYBA WOGLE. TO SIE ZMIESZAŁ JAK BETON W BETONIARCE I MUWI CO ROBIMY. NO JA MUWIE WAŁEK WYCIONGNIEMY NAPAWAMY I OB SZLIFUJEMY BEDZIE JAK NOWY. A JAK WY TEN WAŁEK WYCIONGNIECIE PYTA ON. NO JA MUWIE SILNIK MY OD KRENCO OD SKRZYNI DO GURY GO DAMY I WAŁEK WYJDZIE. ON NA TO OJ NIENIENIE TO DROGO DROGO BEDZIE MORZE JAKOŚ INACZEJ MORZE COŚ TANIEJ. TANIEJ MUWIE TO BY BYŁO [TAK RZARTOWAŁEM TYLKO] JAKBY MY DZIURE WYTLI I WAŁEK WYTARGALI PRZEZ GRUĆ. DOBRA TO TAK RUBCIE MUWI KLIJENT NA PO WARZNIE. DOBRA TO MY ROBIO Bonus:
-
Zapaliło się ESP i ABS
Do wymiany czujnik pod hamulcem. Proste i tanie. Na forum jest gdzieś opis.