Treść opublikowana przez eSter
-
Gdzie kupić ubezpieczenie?
Ja auto i motor ubezpieczam w Carlo na Fredry 10A. Wyszuka ci najtańszą ofertę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pasuję w końcu zaglądnąć do was
-
Problem z odpalaniem na ciepłym 1.9tdi 115km bke
Też mam to samo w mojej kolega w tym samym silniku ma to samo więc chyba taka bolączka BKE
-
Szarpanie przy ruszaniu (BKE)
Też muszę zaglądnąć do EGRa u siebie bo troche słaby jest na zimnym . Dzięki za wskazówkę Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
czyszczenie
A gdzie tankujesz auto ? na dobrych stacjach ?
-
obszywanie kierownic i zmiana kształtu polecam
To pokaż kolego jak wyszła kiera tylko obszywałeś czy jakieś bicepsy itp ?
-
Dywaniki gumowe ORI
A może ktoś pokazać foto z tymi dywanikami w aucie ? z góry dzięki
-
Końcówka tłumika a dzwięk
Sama końcówka raczej za dużo ci nie da co innego jak założysz końcowy tłumik jakiejś firmy
-
Polecane opony zimowe
Kolego tylko nie DAYTON. Zakładaj Dębice Frigo 2 i nie pożałujesz A co z nimi nie tak kolego? Ktoś tam wyżej je chwalił i pisał, że testował i dębice i te daytony i porównanie na korzyść daytonów. To moja opinia bo miałem wcześniej te DAYTON na zimę i czasem lubiły się ślizgać. Później założyłem Dębice i dla mnie były dużo lepsze, gdy było dużo śniegu to dobrze się w niego wbijały i darły do przodu
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Podjedź sobie na stację gdzie robią badania techniczne i ci ustawią może nawet na darmo Ja byłem swoją ustawić i gość nic nie wziął a od razu lepiej drogę widać
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Normalnie jestem w szoku jakie cuda wychodzą z pod waszej ręki. Kawał dobrej roboty
-
problem z tarczami
Lepiej poużywaj hamulca i zobaczysz czy się dotrze, a na wymianę jeszcze zawsze jest czas
-
Polecane opony zimowe
Kolego tylko nie DAYTON. Zakładaj Dębice Frigo 2 i nie pożałujesz
-
Wyważanie kół
Miałem wyważane koła i standardowo i wyważane z dociskiem na aucie i szczerze nie widziałem jakiejś różnicy więc po co przepłacać
-
[B6 AVJ] B6 1.8T AVJ by Kamel34 - Stage I (190KM, 308Nm)
Ładna sztuka plany są grube obyś wszystkie zrealizował a co do gwintu ta-technix to miałem w innym aucie i jest beton na pewno AP lepiej nadaje się do codziennej jazdy
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Zacne auto fajnie pasują te felgi do Avanta
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
Ale ładna sztuka a ten kolor to jest najlepszy do tego auta
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Felgi fajne, tylko trochę kolor nie ten
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Widać ogrom prac jaki wykonałeś za co wielki szacunek A to nie koniec Chyba każdy by chciał mieć tak dopieszczone auto jak ty
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Prześledziłem temat i widać że kawał dobrej roboty wykonałeś Może uda się zobaczyć na żywo
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Auto marzenie Gratulacje i bezawaryjności
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imię Paweł i stałem się posiadaczem Audi A4 B6 1.9 TDi. Pozdrawiam