Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eSter

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eSter

  1. Ja auto i motor ubezpieczam w Carlo na Fredry 10A. Wyszuka ci najtańszą ofertę.
  2. Pasuję w końcu zaglądnąć do was
  3. Też mam to samo w mojej kolega w tym samym silniku ma to samo więc chyba taka bolączka BKE
  4. eSter odpowiedział(a) na BloodOmen temat w 1.9TDI
    Też muszę zaglądnąć do EGRa u siebie bo troche słaby jest na zimnym . Dzięki za wskazówkę Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. eSter odpowiedział(a) na pitrek/ temat w 1.9TDI
    A gdzie tankujesz auto ? na dobrych stacjach ?
  6. To pokaż kolego jak wyszła kiera tylko obszywałeś czy jakieś bicepsy itp ?
  7. eSter odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B6/B7
    A może ktoś pokazać foto z tymi dywanikami w aucie ? z góry dzięki
  8. Sama końcówka raczej za dużo ci nie da co innego jak założysz końcowy tłumik jakiejś firmy
  9. Kolego tylko nie DAYTON. Zakładaj Dębice Frigo 2 i nie pożałujesz A co z nimi nie tak kolego? Ktoś tam wyżej je chwalił i pisał, że testował i dębice i te daytony i porównanie na korzyść daytonów. To moja opinia bo miałem wcześniej te DAYTON na zimę i czasem lubiły się ślizgać. Później założyłem Dębice i dla mnie były dużo lepsze, gdy było dużo śniegu to dobrze się w niego wbijały i darły do przodu
  10. Podjedź sobie na stację gdzie robią badania techniczne i ci ustawią może nawet na darmo Ja byłem swoją ustawić i gość nic nie wziął a od razu lepiej drogę widać
  11. Normalnie jestem w szoku jakie cuda wychodzą z pod waszej ręki. Kawał dobrej roboty
  12. eSter odpowiedział(a) na kubabkb temat w Audi A4 B6/B7
    Lepiej poużywaj hamulca i zobaczysz czy się dotrze, a na wymianę jeszcze zawsze jest czas
  13. Kolego tylko nie DAYTON. Zakładaj Dębice Frigo 2 i nie pożałujesz
  14. eSter odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w Podkarpackie
    Miałem wyważane koła i standardowo i wyważane z dociskiem na aucie i szczerze nie widziałem jakiejś różnicy więc po co przepłacać
  15. Ładna sztuka plany są grube obyś wszystkie zrealizował a co do gwintu ta-technix to miałem w innym aucie i jest beton na pewno AP lepiej nadaje się do codziennej jazdy
  16. Zacne auto fajnie pasują te felgi do Avanta
  17. Ale ładna sztuka a ten kolor to jest najlepszy do tego auta
  18. Felgi fajne, tylko trochę kolor nie ten
  19. Widać ogrom prac jaki wykonałeś za co wielki szacunek A to nie koniec Chyba każdy by chciał mieć tak dopieszczone auto jak ty
  20. Prześledziłem temat i widać że kawał dobrej roboty wykonałeś Może uda się zobaczyć na żywo
  21. Auto marzenie Gratulacje i bezawaryjności
  22. Witam wszystkich mam na imię Paweł i stałem się posiadaczem Audi A4 B6 1.9 TDi. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.