Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
Sposób na naciągnięcie gumy na tłoczysko/zacisk hamulca?!
ok, temat opanowany potrzebna jest rurka pvc-c 90-6,7 szlifierka czołowa i papier ścierny na nią lub prościej wkrętarka czy wiertarka wewnętrzną krawędź szlifujemy powoli do wymiaru 610-620mm i tyle. zacisk w imadło rura na uszczelkę i ściskamy powoli guma siedzi bardzo dobrze bez przycinania itp
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a od a8d3 zaciski takie same co moje ate 973 oraz 974 wiec 321x30 powinny być te same wg ety numery różnią się tylko 8e0 i 8f0 reszta ta sama??
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dlaczego gniot? Jakoś fanem nie jestem ale obejrzałem dwie ostatnie produkcję nie mówiąc o tegorocznej i jakoś źle nie było. from Sony Z1
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wybacz ale tak p.... Produkcji jeszcze nigdy nie widziałem [emoji1] [emoji1] Według mnie szkoda tylko czasu. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka A pomyśleć że miesiąc wcześniej chodziłem po Maleconie. Gdybym wiedział że będą kręcić kolejny odcinek na Kubie pojechałbym później na urlop :-D Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy tarcze od A6C5 allroad 320x30 pasują pod zaciski od A4b7 2.0tfsi?
-
Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
A przełożyć cewki zapłonowe i wtedy sprawdź błędy. Jak pojawi się za cewką z 4 cylindra na kolejnym to masz winowajce. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki jest numer
http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2004/249/R/1/133/133055#1 JEst jeszcze coś takiego jak pompa paliwa w baku jak u mnie w 1.8T ale nie wiem czy Ty też ją posiadasz w 2.0 w 1.8T mamy pompę w baku pod siedzeniem u Ciebie widzę jest jednak przy silniku
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Awx 320 w żony A3 :-) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Opony do felgi 18 audi a4b7
225/40 to standard do 18. 55 będą tandetne :-( Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka I za wysokie. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry
-
sprężyny obniżające a4 avant
Ogólnie s-line pójdzie w dół zapewne mniej niż te eibach. Tylko że w eibach masz ProKit i prostreet i te drugie są niższe do. 30-50. Dają większe obniżenie. Podaj nr jakie są na nich wybite i można poszukać. Ja osobiście kupiłem ProKit do swojego do -35. Szukam amortyzatory by całość na raz wymienić :-) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
sprężyny obniżające a4 avant
Czerwone to eibach prostreet jeśli dobrze pamiętam. A kolorów czarnych nie mogę odnaleźć :-( bo to jest na przód jak dobrze widzę to - zielona różowy różowy różowy. http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=S+line+Fahrwerke+B6+-+Teilenummern Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Muli na "zimnym"
Ogólnie masz tzw.ssanie, później sai czyli to dodatkowe grzanie katalizatora. Może po spadku temperatury u Ciebie wystąpił ten objaw. Ale ogólnie on odzwierciedla się głośną pracą a nie spadkiem mocy. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Turbo było całe regenerowane? Wszak ja zrobiłem blisko 5.k kkm i jakoś ubytku oleju nie widzę jedynie to lekkie zgrzyty pompy paliwa podczas odpalania. Druga sprawa czytam te osiągi gazu 12l albo 500km za 90zł kurcze chyba mam nogę z cegły bo po mieście 15 ;D a w trasie miałem nawet 16 ale średnio 13 wychodzi ha ha ha co i tak daje plus przy 12 l benzyny
-
zawieszenie gwintowane do B7
teoretycznie będzie powiedzmy wyżej niz 1BE ale "podobno" im wyżej tym twardszy i w odwrotną stronę zjedziesz na sam dół też będzie twardo jak dla mnie albo skracasz maksymalnie albo wydłużasz pracę amortyzatora. Niby, ale też nie wiem tego dokładnie na 100% praca gwintu w optymalnym zakresie jest najlepsza nie max i min a pośrodku 30-70% patrząc dół-góra (dół 0% - góra 100%) ustawień.
-
Jak dostać się do intercoolera ?
Jeśli chcesz go wyjąć albo sprawdzić szczelność to musisz zdjąć zderzak. Najwygodniejszy dostęp będziesz miał. JA po założeniu 2 ic-ka po prawej włożyłem rurkę tam gdzie jest wejście do zaworu DV i pompowałem powietrze chyba do 1bara ale nie jestem pewien i czekałem czy będzie ciśnienie spadało Troszkę roboty jest ale nic trudnego. Jeżeli nie chcesz zdejmować zderzaka- wyjmujesz lewą lampę i od dołu masz dość utrudnione ale jakieś tam dojście jest.
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
O co chodzi z tym 5mm? niby mam ciąć równolegle taki trapez wyciąć ale po kiego lub do czego info o 5mm?
-
Sposób na naciągnięcie gumy na tłoczysko/zacisk hamulca?!
Tam nie ma nadmiaru. Sam rant uszczelki między tloczkiem a zaciskiem ma w sobie jakby w topiony drut. Zawsze brakowało dosłownie 2 cm po obwodzie bym naciągnął całość. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Sposób na naciągnięcie gumy na tłoczysko/zacisk hamulca?!
Po świętach się odezwę albo wezmę to ze sobą i odbiorę dp-ka przy okazji
-
Sposób na naciągnięcie gumy na tłoczysko/zacisk hamulca?!
Wziąłem się za czyszczenie zacisków i wymianę uszczelek oraz gum w całym zestawie 320/288. Problem jednak powstał na samym końcu Chciałem naciągnąć uszczelkę/gumę na tłoczek i zacisk ale ciągle przeskakuje i nie mogę jej na całym obwodzie osadzić na zacisku Ma ktoś jakiś sposób na to?? użycie metalowych sprzętów odpada bo uszkodzi się guma, próbowałem słoikiem ;P ale też uciekają jak już załapię 75% obwodu to przy samym końcu ucieknie z innej strony http://ifotos.pl/z/anqappq
-
Wymiana kierownicy a4 b6 na łamana z A3 TT
Ja dziś wymieniłem i te cyfry z litera A były u mnie. Z 4 przeszedłem na 3 ramienną lecz z b7 :-) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka Ps. U mnie w kabelu było 6 pinów nie wiem czy to jakaś różnica. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie amory Bilstein ? Sachs ? inne?
Ja do siebie jeszcze nie kupiłem amortyzatorów bo ciągle się zastanawiam czy B4 czy b6. Sprężyny np.w moim przypadku zakładam od quattro chociaż tak owego nie posiadam :-) lecz butla lgp swoje waży i dzięki tym sprężynom chce delikatnie podnieść tył. Sachs też się nadają. Cena, jakość wykonania na b.dobrym poziomie. Ale śmieszne było to że pod springi -30 nie znalazłem odpowiednich amorów. Wielu zakłada jakieś tam nr. Ale jak szukałem by nr Sachs pokrywał się z OEM Audi to już był problem. Chodź wielu powie że tak można, ja osobiście jestem zbyt pedantyczny i stwierdziłem że chce mieć po swojemu :-)
-
Jakie amory Bilstein ? Sachs ? inne?
Jak chcesz mieć 1BE bez ori sprzętu to bierzesz : Bilstein B6 twarde ale z komfortem i B8 twarde i mniej komfortowe decyzja należy do Ciebie Springi : wagowo Pro kit ale to już sam zobacz która waga jest dla Ciebie + odboje,osłony gdyż BA są dłuższe i będą obijać amorek więc trzeba kupić krótsze jak pod BE. Są też zestawy bilstein + eibach
-
katalizator- wycinać czy wymieniać?
A może najpierw sprawdź vagiem co to za błąd
-
Problem z połączeniem do 16 - Steering Wheel
Ja mam vcdsa from chine i łączy prawie wszystko. Jeśli nie masz kogoś pod ręką z forum lub znajomych to może być lipa. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka