Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
to jak wszytsko jest ok?? uklad wtryskowy, egr, korekcje, dawki paliwa...?? tylko ten jeden kat jest do poprwy ?? reszta ok?? razrzad??
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
ogolnie ten samochod chce sprzedac i diagnostyke robie po to zeby miec czyste sumienie przy sprzedazy ze wszytsko z autem ok:)
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
zadnych palil normalnie hehe sam siedziwilem bo mojego paska to ciezej bylo zapalic tylko ze tam kat mialem w granicach 15 heh
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
sorki zapomnialem napisac tak 2 to BS tez wlasnie myslaem ze troche ten zaplon do regulacji ale jak mi w mrozy palil bez problemu to nie wiem czy jest sens poprawiac?? a jak uklad wytryskowy egr ?? ogolnie cala reszta jest ok?? rozrzad jest ok??
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Silnik AHU w a4 narazie tylko statyczne i BS bo potrzebuje 2 osoby i dlugiej prostej co mozecie o nich powiedziec??
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
moj kumpel dzis dopiero zmienil na ZIMOWKI myslalem ze ze smiechu padne jak mi powiedzial :polew: a ja na letnie zmienie jka kupie jakies fajne alusy czyli pewnie w kwietniu
-
[ALL] Jaki interfejs do diagnostyki BMW??
Witam, jak w temacie. Jaki potrzebuje interfejs i opragromowanie do diagnostyki bmw e46 ??
-
[ALL] Na wyjezdzie służbowym w pewnej galerii
ostatnio bylem w kownie zebym wiedzial to bym podjechal ja zobaczyc hehe :>
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
Your score: 43 out of 50
-
Ceny paliwa marzec 2026
białystok Orlen On verva 3.75 ekodiesle 3.64 nie jest tak zle zeby tylko takie ceny zostaly
-
[ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
Jeżeli uderzysz w prawidłowo jadący z przeciwka samochód, którym kierował pijany to kto jest winny ? Oczywiście Ty i za to odpowiesz a pijany swoja drogą odpowie za prowadzenie po wpływem mylisz sie zawsze wina jest pijanego kierowcy nie wazne czy to z jego winy byl wypadek
-
Co sie dzieje z €
racja teraz Litwinow jak nasra......
-
Co sie dzieje z €
sprzedawaj
-
[B5 AFN] Dymi na czarno dławi się
przejchane 110tys km..... :gwizdanie: niezle niezle :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
dla mnie to normalny rozruch diesla mialem kilka i zima przy mrozach kazdy tak mial wiec skoro koledzy pisza ze z logow wychodzi ze wszytsko gra to po co szukac dziury w calym....
-
Problem z samochodami z Angli
??
-
Problem z samochodami z Angli
u mnie jeden znajom kupil passata b5fl anglika nieswiadomie i teraz ma same problemu samochod potrafi przy 120km/h nagle zgasnac i nie da sie go pozniej urochowmic normalnie masakra z tym samochodem... elektryka to juz wogole i najgorzej ze teraz go sie nie moze pozbyc....
-
Problem z samochodami z Angli
dla mnie angliki to nadaja sie tylko na dawcow narzadow
-
[INNE] Silnik nie chce się uruchomić - 2 błędy (silnik AGR)
to pochwal co takiego zrobiles??
-
[ALL B5] Wymiana nagrzewnicy i siniczków nawiewu
jesli juz chcesz wymianiac najpierw mozna ja przeplukac zazwyczaj pomaga
-
[ALL B5] Wymiana nagrzewnicy i siniczków nawiewu
jestes pewny ze masz niesprawna nagrzewnice??
-
[B5 AFN] 1,9 TDI Ciągnięcie lawety ,winieta.Można?
masa lawety i samochodu na niej nie moze przekroczyc masy wlasnej samochodu czyli jesli audi a4 wazy 1500kg to laweta z fiesta nie moze przekroczyc tej wagi
-
Skan Książki serwisowej
Filtr przeciwpyłkowy filtr-osuszacz filtr kabinowy to chyba chodzi o 1 filtr tylko pod 3 nazwami i wymienia sie go 2-3 razy w roku jesli sie myle to mnie poprawcie
-
Wybuch samochodu w garażu
dla mojego kolegi vw caddy takze wybuchl przez gaz
-
Ceny paliwa marzec 2026
bialystok Orlen ON 3.56 po drugiej stronie ulicy Statoil On 3.69