Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. to jak wszytsko jest ok?? uklad wtryskowy, egr, korekcje, dawki paliwa...?? tylko ten jeden kat jest do poprwy ?? reszta ok?? razrzad??
  2. ogolnie ten samochod chce sprzedac i diagnostyke robie po to zeby miec czyste sumienie przy sprzedazy ze wszytsko z autem ok:)
  3. zadnych palil normalnie hehe sam siedziwilem bo mojego paska to ciezej bylo zapalic tylko ze tam kat mialem w granicach 15 heh
  4. sorki zapomnialem napisac tak 2 to BS tez wlasnie myslaem ze troche ten zaplon do regulacji ale jak mi w mrozy palil bez problemu to nie wiem czy jest sens poprawiac?? a jak uklad wytryskowy egr ?? ogolnie cala reszta jest ok?? rozrzad jest ok??
  5. Silnik AHU w a4 narazie tylko statyczne i BS bo potrzebuje 2 osoby i dlugiej prostej co mozecie o nich powiedziec??
  6. moj kumpel dzis dopiero zmienil na ZIMOWKI myslalem ze ze smiechu padne jak mi powiedzial :polew: a ja na letnie zmienie jka kupie jakies fajne alusy czyli pewnie w kwietniu
  7. Witam, jak w temacie. Jaki potrzebuje interfejs i opragromowanie do diagnostyki bmw e46 ??
  8. ostatnio bylem w kownie zebym wiedzial to bym podjechal ja zobaczyc hehe :>
  9. Your score: 43 out of 50
  10. białystok Orlen On verva 3.75 ekodiesle 3.64 nie jest tak zle zeby tylko takie ceny zostaly
  11. grabson765 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jeżeli uderzysz w prawidłowo jadący z przeciwka samochód, którym kierował pijany to kto jest winny ? Oczywiście Ty i za to odpowiesz a pijany swoja drogą odpowie za prowadzenie po wpływem mylisz sie zawsze wina jest pijanego kierowcy nie wazne czy to z jego winy byl wypadek
  12. racja teraz Litwinow jak nasra......
  13. sprzedawaj
  14. przejchane 110tys km..... :gwizdanie: niezle niezle :gwizdanie:
  15. dla mnie to normalny rozruch diesla mialem kilka i zima przy mrozach kazdy tak mial wiec skoro koledzy pisza ze z logow wychodzi ze wszytsko gra to po co szukac dziury w calym....
  16. u mnie jeden znajom kupil passata b5fl anglika nieswiadomie i teraz ma same problemu samochod potrafi przy 120km/h nagle zgasnac i nie da sie go pozniej urochowmic normalnie masakra z tym samochodem... elektryka to juz wogole i najgorzej ze teraz go sie nie moze pozbyc....
  17. dla mnie angliki to nadaja sie tylko na dawcow narzadow
  18. jesli juz chcesz wymianiac najpierw mozna ja przeplukac zazwyczaj pomaga
  19. jestes pewny ze masz niesprawna nagrzewnice??
  20. masa lawety i samochodu na niej nie moze przekroczyc masy wlasnej samochodu czyli jesli audi a4 wazy 1500kg to laweta z fiesta nie moze przekroczyc tej wagi
  21. Filtr przeciwpyłkowy filtr-osuszacz filtr kabinowy to chyba chodzi o 1 filtr tylko pod 3 nazwami i wymienia sie go 2-3 razy w roku jesli sie myle to mnie poprawcie
  22. dla mojego kolegi vw caddy takze wybuchl przez gaz
  23. bialystok Orlen ON 3.56 po drugiej stronie ulicy Statoil On 3.69

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.