Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WYSKUN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WYSKUN

  1. WYSKUN odpowiedział(a) na tomek899 temat w 1.8T
    No. Brawo. Sam sobie odpowiedziałeś, przecząc xDD Dobry jesteś.Powiedziałeś że przez 12-15 lat się nazbierał nagar. Pisząc później że olej sam w sobie płucze. No to pewnie smoł a w silniku musi być przez te 12-15 lat bez płukanki. Brawo Ty. Widze ile ludzi tyle opini:) i juz sam nie wiem czy robic ta plukanke czy nie przed nast zmianą oleju:)
  2. Szukalem przyczyn spadku mocy i check enginu. Przepkywomierz jednak padl
  3. WYSKUN odpowiedział(a) na tomek899 temat w 1.8T
    a jak ten syf po plukance oblepi znowu smoka? nie chce drugi raz czyscic
  4. WYSKUN odpowiedział(a) na tomek899 temat w 1.8T
    Pytanie z innej beczki. Auto jezdzilo na long lifach pozniej castrol. Zrobiona plukanka wyczyszczony smok i zalany motul. Za jakis czas jak bede zmienial olej. Zrobic jeszcze raz plukanke?
  5. WYSKUN odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Tak sobie czytam to co piszecie i jakims strasznym mulem 2.0 alt nie jest (i napewno szybszy od 1.6 passata:) dla porównania wrzuce filmik z mojego 1.8t 150 ale na 5 biegu Btw na 4 biegu od 60-100 jest cos ~7s A tu 0-160 a pozniej sam 3 bieg
  6. Jakiej firmy?
  7. nic nie wiem o nich natomiast ostatnio ja i koledzy dalismy razem 4 auta do nowopowstalego serwisu "auto na kawe" na ul tyskiej 1. i za kazdym razem wszytsko bylo ok. Jest protokoł przyjecia, protokol odbioru a jak u kolegi robili zawieszenie i cos tam zapomnieli zrobic to koelga przyjechal do nich z gwarancja i zrobili mu reszte za darmo. Ja u nich w audi wymienialem klocki z przodu i tylu i tarcze z przodu (wszytsko z textara) i czesci plus robocizna zaplacilem 800zl
  8. WYSKUN odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Jak juz tyle kasy wpakowaliscie i dalej nic to moze warto jechac np do "gregor10" albo "tuneup" zaplacic pare stów i oni znajda problem
  9. WYSKUN odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    dobrze gadasz
  10. No wlasnie, czyli jakbym to robil pierwszy raz to chyba caly dzien by mi zeszlo i jeszcze pewnie by sie okazalo że bez kanalu to lipa. Dlatego jak w temacie chcialbym dac to komus z wroclawia kto juz to robil
  11. No ale chyba trzeba sie strasznie nagimnastykowac ? Masz gdzies jakis filmik albo opis jak to zrobic bez kanalu?
  12. Witam, czy ktos z wroclawia lub okolic jest w stanie mi zamontowac downpipe? A4 b6 1.8t. Po pierwsze nigdy tego nie robilem po drugie bede mial dostepny kanal dopiero w okolicach świąt może. I jaka cena za tą usluge? Poprosze na PW info Pozdrawiam!
  13. Witam, czy ktos z wroclawia lub okolic jest w stanie mi zamontowac downpipe? A4 b6 1.8t. Po pierwsze nigdy tego nie robilem po drugie bede mial dostepny kanal dopiero w okolicach świąt może. I jaka cena za tą usluge? Poprosze na PW info Pozdrawiam!
  14. na zime mam inne kola. Te mam na lato. Ale to na 15 cali nie mozna szerszych zalozyc? zobacze na wlepce jutro
  15. Siemka w mojej audi a4 b6 mam takie felgi "7Jx15 H2 et39" http://vlep.pl/q83psi.jpg i oponki cienkie jak od roweru czyli 195 65 r15 jak widac powierzchnia styku opony z asfaltem jest bardzo wąska http://vlep.pl/jupkve.jpg Jaki inny SZERSZY rozmiar opony moge dać na tą felgę? 205/60/R15 ? 215/60/R15 ? 225/55/R15 ?
  16. Co ciekawe mam dunlop blueresponse z 2014r 195 65 r15 i hamuja lepiej niz we wcześniejszym aucie (bmw e46) continental sport contact 3. 225 45 r17
  17. Moze czyms takim sprawdzali SMOG:D http://businessinsider.com.pl/technologie/firmy/airly-krakowski-startup-chce-wyposazyc-mieszkancow-w-czujniki-smogu/z71gd80 Panie Karolu Guzicki musisz powiedziec mechanikowi zeby sprawdzili SMOKA, byle nie wawelskiego
  18. to sa stale wartosci. nie zmieniaja sie od predkosci obrotowej silnika
  19. dla bloku 032 nie musisz robic, tylko powiedz ile tam jest (są dwie wartości). tylko zeby tam byly prawdziwe wartosci to nie kasuj bledow tylko przejedz ze 30km
  20. W bloku 032 ile masz?
  21. podpinam się pod temat bo mam tak samo jak kolega
  22. U mni w 1.8t jak zdusze silnik nie słychać zadnych odglosow dziwnych natomiast na wolnych obrotach tez mam leciutkie wibracje. Nie przeszkadza mi to
  23. WYSKUN odpowiedział(a) na SEBOlbfb temat w 1.8T
    U mnie auto stalo tydzien bo sluzbowym jezdzilem. Po tyg i temp -2 stopnie odpalam auto i jest taki sekundowy "trrrrrr" po tym cisza. Ani na cieplym ani zimnym ani w roznym zakresie obr nic nie słychać. Tez czytalem gdzies ze serwis audi mowi ze 1-2sek terkotanie z rana to jest ok. Gorzej jak trwa 5-10sek
  24. Panowie pytanko. Pacjent 1.8t 150 avj. Mechanik misiac temu przy okazji czyszczenia smoka i plukance zalal mi motul 5w30 x clean. Mimo ze prosilem go zeby zalal motul 5w40 x cess. Dopiero pare dni temu zauwazylem to na zawieszce pod maska. Zmienic na 5w40 x cess? Zrobilem do tej pory tylko 500km na tym 5w30

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.