Treść opublikowana przez WYSKUN
-
Ile wam bierze oleju ? 163km
No. Brawo. Sam sobie odpowiedziałeś, przecząc xDD Dobry jesteś.Powiedziałeś że przez 12-15 lat się nazbierał nagar. Pisząc później że olej sam w sobie płucze. No to pewnie smoł a w silniku musi być przez te 12-15 lat bez płukanki. Brawo Ty. Widze ile ludzi tyle opini:) i juz sam nie wiem czy robic ta plukanke czy nie przed nast zmianą oleju:)
-
1.8t zawór EGR
Szukalem przyczyn spadku mocy i check enginu. Przepkywomierz jednak padl
-
Ile wam bierze oleju ? 163km
a jak ten syf po plukance oblepi znowu smoka? nie chce drugi raz czyscic
-
Ile wam bierze oleju ? 163km
Pytanie z innej beczki. Auto jezdzilo na long lifach pozniej castrol. Zrobiona plukanka wyczyszczony smok i zalany motul. Za jakis czas jak bede zmienial olej. Zrobic jeszcze raz plukanke?
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Tak sobie czytam to co piszecie i jakims strasznym mulem 2.0 alt nie jest (i napewno szybszy od 1.6 passata:) dla porównania wrzuce filmik z mojego 1.8t 150 ale na 5 biegu Btw na 4 biegu od 60-100 jest cos ~7s A tu 0-160 a pozniej sam 3 bieg
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
Jakiej firmy?
-
Dobry mechanik z wroclawia lub okolic
nic nie wiem o nich natomiast ostatnio ja i koledzy dalismy razem 4 auta do nowopowstalego serwisu "auto na kawe" na ul tyskiej 1. i za kazdym razem wszytsko bylo ok. Jest protokoł przyjecia, protokol odbioru a jak u kolegi robili zawieszenie i cos tam zapomnieli zrobic to koelga przyjechal do nich z gwarancja i zrobili mu reszte za darmo. Ja u nich w audi wymienialem klocki z przodu i tylu i tarcze z przodu (wszytsko z textara) i czesci plus robocizna zaplacilem 800zl
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Jak juz tyle kasy wpakowaliscie i dalej nic to moze warto jechac np do "gregor10" albo "tuneup" zaplacic pare stów i oni znajda problem
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
dobrze gadasz
-
Zlecę montaż DP wroclaw
No wlasnie, czyli jakbym to robil pierwszy raz to chyba caly dzien by mi zeszlo i jeszcze pewnie by sie okazalo że bez kanalu to lipa. Dlatego jak w temacie chcialbym dac to komus z wroclawia kto juz to robil
-
Zlecę montaż DP wroclaw
No ale chyba trzeba sie strasznie nagimnastykowac ? Masz gdzies jakis filmik albo opis jak to zrobic bez kanalu?
-
Zlecę montaż DP wroclaw
Witam, czy ktos z wroclawia lub okolic jest w stanie mi zamontowac downpipe? A4 b6 1.8t. Po pierwsze nigdy tego nie robilem po drugie bede mial dostepny kanal dopiero w okolicach świąt może. I jaka cena za tą usluge? Poprosze na PW info Pozdrawiam!
-
Usunięcie katalizatora
Witam, czy ktos z wroclawia lub okolic jest w stanie mi zamontowac downpipe? A4 b6 1.8t. Po pierwsze nigdy tego nie robilem po drugie bede mial dostepny kanal dopiero w okolicach świąt może. I jaka cena za tą usluge? Poprosze na PW info Pozdrawiam!
-
koła 7Jx15 H2 et39
na zime mam inne kola. Te mam na lato. Ale to na 15 cali nie mozna szerszych zalozyc? zobacze na wlepce jutro
-
koła 7Jx15 H2 et39
Siemka w mojej audi a4 b6 mam takie felgi "7Jx15 H2 et39" http://vlep.pl/q83psi.jpg i oponki cienkie jak od roweru czyli 195 65 r15 jak widac powierzchnia styku opony z asfaltem jest bardzo wąska http://vlep.pl/jupkve.jpg Jaki inny SZERSZY rozmiar opony moge dać na tą felgę? 205/60/R15 ? 215/60/R15 ? 225/55/R15 ?
-
Polecane opony letnie
Co ciekawe mam dunlop blueresponse z 2014r 195 65 r15 i hamuja lepiej niz we wcześniejszym aucie (bmw e46) continental sport contact 3. 225 45 r17
-
a5 2.0 t kontrolka cisnienia oleju
Moze czyms takim sprawdzali SMOG:D http://businessinsider.com.pl/technologie/firmy/airly-krakowski-startup-chce-wyposazyc-mieszkancow-w-czujniki-smogu/z71gd80 Panie Karolu Guzicki musisz powiedziec mechanikowi zeby sprawdzili SMOKA, byle nie wawelskiego
-
[BFB] Błędy: 16514,17536 / Analiza logów / ROZWIĄZANY
to sa stale wartosci. nie zmieniaja sie od predkosci obrotowej silnika
-
[BFB] Błędy: 16514,17536 / Analiza logów / ROZWIĄZANY
dla bloku 032 nie musisz robic, tylko powiedz ile tam jest (są dwie wartości). tylko zeby tam byly prawdziwe wartosci to nie kasuj bledow tylko przejedz ze 30km
-
[BFB] Błędy: 16514,17536 / Analiza logów / ROZWIĄZANY
W bloku 032 ile masz?
-
Średnie spalanie na 1/2 FIS
podpinam się pod temat bo mam tak samo jak kolega
-
Wibracje budy na wolnych obrotach.
U mni w 1.8t jak zdusze silnik nie słychać zadnych odglosow dziwnych natomiast na wolnych obrotach tez mam leciutkie wibracje. Nie przeszkadza mi to
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
- napinacz czy szklanka?
U mnie auto stalo tydzien bo sluzbowym jezdzilem. Po tyg i temp -2 stopnie odpalam auto i jest taki sekundowy "trrrrrr" po tym cisza. Ani na cieplym ani zimnym ani w roznym zakresie obr nic nie słychać. Tez czytalem gdzies ze serwis audi mowi ze 1-2sek terkotanie z rana to jest ok. Gorzej jak trwa 5-10sek- Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie pytanko. Pacjent 1.8t 150 avj. Mechanik misiac temu przy okazji czyszczenia smoka i plukance zalal mi motul 5w30 x clean. Mimo ze prosilem go zeby zalal motul 5w40 x cess. Dopiero pare dni temu zauwazylem to na zawieszce pod maska. Zmienic na 5w40 x cess? Zrobilem do tej pory tylko 500km na tym 5w30 - napinacz czy szklanka?