Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    B9 ma próg prosty , a w naszych b8 na końcach jest lekko wypchany . Moim zdaniem trzeba by trochę końcówki od spodu podszlifować żeby to fajnie siadło , ale to naprawdę nie wiele . Ja ostatecznie odpuściłem pomimo że z b9 by mnie nic nie kosztowały . B9 ma trochę inny kształt .
  2. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja przymierzałem , idealnie nie pasują , ale drobna kosmetyka i da radę . Co do kształtu to trochę się różnią .
  3. Samemu tego nie zrobisz . To są ładne felgi i trzeba je zrobić profesjonalnie , tzn. dać do firmy co naprawia takie felgi metodą toczenia CNC .
  4. Hehe , pewnie łatwo nie będzie . Dzięki za info ws kamerki , też jestem na etapie kupna .
  5. Radek , Ty jeździsz tym autem , czy tylko polerka , wyjazd z garażu , zdjęcia i wjazd z powrotem do garażu ? Co oglądam Twoje zdjęcia to mam doła jak na swojego patrze .Pochwal się co za kamerka i jak podłączyłeś , na stałe czy do zapalniczki . Super masz ten kolor ... no , i koło też
  6. Fajnie działasz , i lotka super . Chyba się w końcu też do tej lotki z RS przekonam , już rok leży , tylko pomalować trzeba . Krystian , ty masz oryginalnie przyciemniane szyby ?
  7. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest to część wymienialna , każdy tapicer samochodowy Ci to ogarnie .
  8. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie . Zacytowana wcześniej b6 , 1,9 po programie 170 KM. jeszcze nigdy nie widziałem żeby przekroczyła 7 l. Rzadko się zdarza żeby 6l przekroczyła , a lekko nie ma . Tak samo b8 silnik CAHA jak kupiłem i wracałem z Niemiec z szybkością 120 to średnie spalanie małem 4,8 . Fakt, tego spalania już nie powtórzyłem , ale też nie zdarza mi się jeździć taką szybkością . Jeżdżąc w okolicach 200 nigdy nie przekroczyłem spalania 8l. a już napewno 10l. nawet po mieście . Tak jak napisał Hugo , uczyć się jeździć , albo do mechanika
  9. Auto fajne , kolor mega , ale Panie kolego ja tu widzę że jesteś świeżo upieczonym ... Gratulacje .
  10. Fajna , niech cieszy . Tankowanie jak dobrze widzę , w Ingol .
  11. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też myślałem że chodzi Ci o rejestrator . Tobie chodzi o takie kamery, jak mają wyższe modele audi , tzw. 360° ? Czy jeszcze coś innego ?
  12. Czujniki są osadzone w takich plastikowych koszyczkach . Te koszyczki mają dwa zaczepy na końcu , które trzymają czujnik , może czujnik był źle dociśnięty i nie zaskoczył za te zatrzaski . Może być też tak , że te zatrzaski się pourywały . Mnie „narożny" raz udało się docisnąć bez zdejmowania zderzaka . Te środkowe bez zdejmowania zderzaka chyba się nie da .
  13. Widzę że te boczki sam zmieniałeś . Zdradzisz jak to rozkleiłeś ? .
  14. Idziesz z tymi modami jak rakieta . Mam pytanie o tą nakładkę do ładowania telefonu , ona ma jakiś numer ?
  15. Ty tak na poważnie , czy se jaja z nas robisz ? Ja rozumiem , upchać takie wielkie koła ... też bym dał radę , ale sinik 4,2 v8 . Poważnie ? To ja też tak chcę .
  16. Bardzo fajna , widać że jesteś osobą pozytywnie zakręconą jak my wszyscy . Super , bardo fajnie działasz .
  17. Jak najbardziej , tak to wygląda
  18. No,no fajnie działasz , powodzenia w modach . Ja też myślę o czarnych felgach, mam z S5 "19" czarne z polerowanym rantem . Na wiosnę zrobię przymiar to zobaczę jak to będzie na czarnym wyglądało.
  19. Andrzej zapraszam , też miło będzie poznać
  20. mariusz36 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Dzięki
  21. mariusz36 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Możesz zdradzić gdzie przyciemniałeś szyby ? .
  22. Audi doczekała się w końcu programu , tak to wyszło
  23. Nie, nie wystarczy , ma go dobrać
  24. No to jeszcze na koniec . Daj do malowania części , tylko wcześniej nich lakiernik dobrze dobierze lakier . Pamiętaj !!! dobrze dobierze . Nie ma być żadnej różnicy , żadnego cieniowania. Jeżeli powie że się nie da , zmień lakiernika i szukaj takiego który tak zrobi ...Wiem , wiem łatwo nie będzie , ale teraz są takie standarty.
  25. Pamiętaj , jak kupisz komplet u handlarza który zajmuje się tylko marką Audi , to kupisz wszystko co potrzebujesz do przekładki i często w bardzo dobrym stanie . Będziesz miał kompletne lampy (z jedną datą produkcji ) spryskiwacze i wiele potrzebnych części . Kupując błotnik za 300-400zł. nie spodziewaj się lalki , tak samo z maską . Poza tym, ci co sprzedają samąm maskę najczęściej mają je uszkodzone . Ja nie dawno szukałem zderzaka do siebie od S4 polifcie . Byłem zmuszony kupić u pseudo handlarza i choć cena nie miała znaczenia , miał być w dobrym stanie , przyszedł śmietnik ... dokładnie wyciągnięty w Niemczech ze śmietnika. Zdjęcia i zapewnienie handlarza były że jest super. Z tym kupowaniem na części bądź ostrożny , bo nie zawsze może się to opłacać .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.