Treść opublikowana przez mariusz36
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
To może być też BOLL - klej do szyb albo montażowy do listw też Boll . Kupisz w każdym sklepie z lakierami samochodowymi . Ja jak dawniej przyklejałem to na trochę te listwy dociskałem . Kleiłem klejem BOLL .
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Jest fajnie , ale cokolwiek byś we wnętrzu nie zrobił to i tak dekory zrobiły swoje - po prostu pozamiatały . Nie myślałeś zrobić na czarno (piano ) dekoru wokół licznika ?
-
B9 Fellows
-
Listwy progowe S-line w Audi A4 B9
Oryginalne mają gotowe taśmy 3M . Jak używki to starą taśmę usunąć i nakleić nową , ja dawałem jeszcze w środku po długości klej do szyb .
-
B9 Fellows
Robisz parametryzacje VCP i kodujesz . Po zdjęciach zobaczysz czy masz kamerę nad lusterkiem .Te cztery kamery to pewnie w lusterkach , przednim grillu i z tyłu (360 ) .
-
nie działa prawy reflektor oraz prawe światło przeciwmgielne B8 Lift
Sprawdzałeś wtyczkę do lampy ? Sprawdź piny czy przypadkiem któryś nie jest wyrwany , czy nie są zaśniedziałe .
-
B9 Fellows
Aktywny tempomat podobnie wygląda , ale tam masz jeszcze miedzy tymi liniami linie poprzeczną która pokazuje odległości od poprzedzającego auta . Tu te linie które teraz masz na szaro po aktywacji i przekroczeniu ok. 60 km /h będą zapalać się na zielono . ( w zależności od namalowanych pasów ) . Jeśli masz kamerę nad lusterkiem to jest szansa że można to aktywować .
-
B9 Fellows
Jak przyjedzie to parametryzacja kamery zrobić , zakodować i powinno być - asystent pasa , znaki .
-
B9 Fellows
Asystent pasa ruchu . Mówiąc krótko - utrzymuje auto miedzy pasami na drodze . Na krótki czas można nawet puścić kierownicę i auto pojedzie zgodnie z kierunkiem jazdy . Nie musi być aktywnego tempomatu . Działa z kamery nad lusterkiem , ale trzeba aktywować , w USA nie był pewnie aktywny . W Kanadzie pewnie też . No chyba że jest aktywny bo auto narazie stoi , a działa dopiero po wyżej 60 km/h Fajnie jak ma do tego odpowiedni przycisk na manetce kierunkowskazów bo można go wyłączyć / włączyć .
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Auto naprawdę dopieszczone , a i plany zacne . Jak to mówi słynny Sławomir - czuć pieniądz Osłonę B&O to można zapytać w ASO , jak robiłem u siebie to właśnie tam kupowałem . Ciężko było dostać używkę .
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Mam zdanie podobne . Felga bardzo ładna , ale jak jest w oryginale . Miałem taką , żona ma w swoim . Nieraz malujemy felgi i wyglądają lepiej niż oryginał , ale ta ewidentnie zmieniła wygląd . Powtórzę się - auto bardzo ładne . Kolor , czarne dodatki - super .
-
Pytanie o alufelgi
Za ładne felgi żeby robić jakąś rzeźbę . Najlepiej dać do firmy na przetoczenie - CNC . Leciutko zbiorą ten lakier i położą nowy . Środki jak są ładne to bym nie ruszał .
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Gratulacje zakupu , bardzo fajna i jeszcze te nakładki w kolorze auta - super W swojej byłej b8 też miałem silnik CAHA , zrobiłem program wyszło ponad 200KM , fajnie to śmigało . Będziesz zadowolony .
-
B8 TrOOOOp
Możesz , nie włączaj klimy AC i nic jej nie będzie .
-
B8 TrOOOOp
To jest tzw. osłona ściany grodziowej , nie wiem dokładnie jaki ma nr , ale po VIN- nie podadzą Ci w ASO . Trzeba dopytać , ale wydaje mi się że ten „filc" sam nie występował , tylko z taką blachą co jest z tyłu , ale tak jak piszę - nie jestem pewny . Sama wymiana tego nie jest taka prosta bo jak widzisz przechodzą tam rurki do nagrzewnicy , trzeba pospuszczać płyny . Jest trochę pracy
-
B8 TrOOOOp
Tak , ta uszczelka jest wymienialna . To jest uszczelka komory silnika nr. 8T0 823 723 A Jakbyś sobie ją ściągnął to pod spodem masz numer . Ty tak kupiłeś to auto ? Pytam bo jeśli teraz Ci się to robi to znaczy że zamieszkał w Twojej ślicznotce jakiś gryzoń i powinieneś coś z tym zrobić .
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Jeśli jest tak jak piszesz to te pliki powinieneś mieć , ale może przy instalacji VCP nie do końca dobrze pościągałeś / zainstalowałeś . Ja tak miałem jak kupiłem , niby wszystko zgodnie z instrukcją a też tych pików nie zainstalowałem dobrze - kolega który na codzień używa VCP zainstalował mi . Z tego co pamiętam tam są cztery które odpowiadają za światła w Q5 , trzeba na spokojnie sprawdzać . Nie chcesz uzupełnić profilu , może gdzieś niedaleko mieszkasz gdzie ktoś na miejscu by Ci pomógł .
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Myślałem że TY masz VCP oryginalny - tak napisałeś wcześniej . Wszystkie pliki są w filemanagerze , trzeba sprawdzać który przyjmie . Jeśli ktoś ich faktycznie nie ma , to trzeba napisać do supportu VCP i oni po „ kluczu" doślą .
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Nie wiem czy można zmienić soft , ale wiem że jeśli są moduły z różnymi końcówkami numerów to nie zadziała . Szkoda że nie kupiłeś z końcówką C . Jeśli chodzi o tylne lampy to tak , musisz zrobić parametryzacje . Myślę że odpowiedni plik masz .
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Co Ty chcesz zrobić ? Wymieniałeś lampę / lampy i zastosowałeś sterowniki jakie Ci pasują (USA , EU ) - nie , tak to nie działa . Jeśli przekładasz sterowniki to w obu lampach mają być takie same - wszystkie , łącznie z jerzykami , albo USA , albo UE . po obu stronach . tylne zmieniasz na EU - ładujesz odpowiedni plik z VCP i koniec . Wtedy odpowiedni plik znajdziesz .
-
Q5 2018 jakie to lampy
To są ful ledy . Tu na forum możesz rozkodować sobie VIN i będziesz więcej wiedział .
-
B8 TrOOOOp
Lepiej kupić w ASO - 233 zł. - jakiś rabat i kawa przy okazji
-
B8 TrOOOOp
to taka przejściówka abyś mógł podłączyć te ledy do swojego , bo obecnie masz inne wtyczki . Na allegro przeważnie są oryginalne i tak jak pisał @Dev nie warto przepłacać Będziesz u Marcina w Krakowie to Ci to ogarnie - ma takie ledy .
-
B8 TrOOOOp
Masz sedana , nie było elektrycznej klapy w sedanie . Nie da się tego zrobić . W zawiasach klapy masz sprężyny i one otwierają klapę jak naciśniesz przycisk klapy , nie ma tam żadnej elektryki .
-
Audi A4 B9 S Line 2.0 TFSI avant White
Można też poznać po manetkach - brak aktywnego tempomatu Dokładnie , sprawdzić tylko czy pompa ABS obsługuje i można działać