Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ecobuda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ecobuda

  1. Mi się to zdarza w oświetleniu tablicy rejestracyjnej. Żarówka świeci a wywala błąd. Linia can to bardzo czułe ustrojstwo wystarczy chwilowy brak styku i wywala błąd. Oczyść styli żarówki, ewentualnie kostki. Możesz to psiknąć jakimś kontaktem i po kłopocie.
  2. Zgadza się. 503 nm. Turbo mam gtb. Ale tu i teraz nie o tym. Kolego schinto, jak chcesz to zadzwoń do mnie. W prywatnej masz do mnie numer.
  3. Ja u siebie zmieniłem na awx. Wywaliłem dpf, zmieniłem turbo i wtryski , do tego ostry wałek i nowe mapy. Teraz mam 297 km i 403 nm. Można w awx zostawić dpf ale trzeba założyć wtryski i wałek rozrządu od bpw.
  4. A co się stało z twoim bpw?
  5. A dlaczego nie bpw?
  6. Zbieżność ustaw.
  7. Nie zmieniaj. Ja w jednym audi mam 450tys i dalej na 5w30 z czego 250tysi na lm
  8. ecobuda odpowiedział(a) na Szymi14 temat w 2.0TDI
    Przedewszystkim napęd pompy oleju, warto też sprawdzić ładowanie i stan szczotek w altku.
  9. ecobuda odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    U mnie jest 100 ah.
  10. Tak. Turbina przeładowuje bo się przycina. Spróbuj jeszcze poruszać sztangą gruszki i sprawdź czy luźno chodzi.
  11. Zacina się zmienna geometria w turbinie. Turbina do czyszczenia. Jeżeli nie trzyma ci temperatury 90 stopni to ogarnij też termostat bo znowu zasyfi turbine.
  12. ecobuda odpowiedział(a) na Ravq_ temat w 2.0TDI
    Ale to był seat?
  13. ecobuda odpowiedział(a) na Ravq_ temat w 2.0TDI
    Mógł by przeskoczyć, mogło by urwać półoś, zerwać poduszki pod silnikiem a nawet znam przypadek że urwało koło zamachowe. Skoro nie zauważasz niczego niepokojącego to u ciebie nic się nie stało. Audi to twarde sztuki i jan wszystko zdrowe to trudno je spierdolisz. ??
  14. ecobuda odpowiedział(a) na Ravq_ temat w 2.0TDI
    Nie panikuj, będzie żył
  15. Diagnostyka silnika, jakieś błędy odczytać. Od tego trzeba zacząć. Bez kompa ani rusz
  16. ecobuda odpowiedział(a) na rafal12331 temat w 2.0TDI
    Przy nieszczelności w układzie spalin turbina dostaje ciut mniejsze ciśnienie spalin więc wolniej się obraca a tym samym ładuje mniej powietrza. Nieodpowiedni stosunek mnieszanki poliwowo powietrznej powoduje kopcenie i wzrost spalania. Podłącz kompa i sprawdź parametry turbiny. Ciśnienie zadane przez sterownik i ciśnienie rzeczywiste.
  17. ecobuda odpowiedział(a) na rafal12331 temat w 2.0TDI
    A co takiego jest w tej chłodniczce uszkodzone?
  18. Nie koniecznie. Może spod pompy tandemowej ci cieknie. Swoją drogą, sprawdzałeś odme? Możliwe że jeśli odma zatkana i nie odpowietrza skrzyni korbowej to wywala ci oliwe wszędzie.
  19. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w Audi A4 B6/B7
    Podłączyłem dziś vcds i w grupie 12 napięcie ładowania przy wyłączonych odbiornikach wynosi 14,21V po włączeniu świateł ogrzewania, stołków, szyby napięcie spada do 12,6V
  20. W prywatnej wiadomości masz do mnie numer, zadzwoń do mnie to Ci powiem jak to zrobić. Możesz dzwonić kiedy chcesz.
  21. Nakrętka 13 otworem centralnie na urwanej szpilce i spawanie nakrętki do szpilki.
  22. ecobuda opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam kolegów. Dopadł mnie ostatnio dość dziwny obiaw i nie wiem o co chodzi. Mimo niskich temperatur auto po nocy odpala normalnie. Po krótkiej kilkukilometrowej jeździe i krótkim postoju(zakupy ok 30 minut) jest problem z odpaleniem. Brak prądu. Na kable z drugiego auta odpala normalnie. Ostatnio po powrocie do domu po ok. godzinie już nie zapalił, przestał noc i rano zapalił normalnie. Czy to obiaw padającego aku, czy jakiś chochlik z ładowaniem. Akumulator ma 3 lata.
  23. ecobuda odpowiedział(a) na Krzysztof.95 temat w 1.9TDI
    Albo nie ten wałek. Ja po wymianie silnika nie zmieniłem wałka a w Nowym silniku siedział wałek bez obsługi dpf i co 300 km zapisał się dpf.
  24. ecobuda odpowiedział(a) na Krzysztof.95 temat w 1.9TDI
    Jak wałek na już śliwki na krzywkach to nie do końca ogarnia pracę pompowtryskiwaczy w efekcie czego występuje brak możliwości wtryśnięcia odpowiedniej dawki paliwa co skutkuje brakiem możliwości podniesienia temperatury spalania i niemożnością spalanie cząstek sadzy. Jeżeli masz wałek że starego silnika to porównaj wysokość krzywej. Zmierz suwmiarką. jeżeli jest duża różnica to masz odpowiedź.
  25. ecobuda odpowiedział(a) na Krzysztof.95 temat w 1.9TDI
    Sprawdzałeś wałek rozrządu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.